Prosim o radu - Rock Machine Blizzard

23 nepřečtených
  • Lawn

    Ahoj lidicky, potreboval bych take poradit. Koupil jsem si na jare kolo,zacal jsem trosku jezdit a rozkoukavat se. Studuju TV na univerzite v HK a minuly tyden jsme byli na cyklo kurzu, kde mi nejaky mizera slohnul meho bika. Proto vybiram ted novy, abych mohl brzy vyrazit do terenu. Co si prosim myslite o kole Rock Machine Blizzard el 2006?Jedna se o ten model s Rock Shock vydlici(je to takove me poznavaci znameni):-)Diky moc za radu P.S. Casem bych chtel zacit jezdit Xterru,mozna si zkusit nejaky ten maratonek,a znovu uz asi vic neusetrim. Chtel bych do kola investovat max. 39 tis. Jeste jednou diky

    0 0
    • gobike  

      Rock Machine je pekny, mrkni na Cykloshop.cz maji tam vyprodej lonskych Merid. Co treba tuhle? www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?…

      0 0
      • gobike  

        A jelikoz Skarebum moc nefandim, tak tady je neco lepsiho: www.cykloexpert.cz/…atts-lite-06

        0 0
        • marapara  

          :) woe! Odkdy je Skareb vidlice Rock Shox :D :D

          Jinak to je tuším Tora od Rock Shox. Je to za ty peníze velice slušná vidlice. Tuhá, krásně chodí, ale taky těžší. Záleží ještě na tom co tam všechno má. Jestli má U-Turn, poplock nebo jestli to je jen solo air. Ten je lehčí, tuší má pod 2 kila.

          0 0
        • marapara  

          aha, tak to byla reakce na tvoji předchozí :) Sorry

          0 0
          • Lawn  

            A Ty by jsi sel spis do te Meridy Matts,nebo do toho RM Blizzard el 2006?

            0 0
            • marapara  

              Do částky skoro 40 tis. bych šel asi do jiného kola. Třeba lehké a levné závodní kolo je Kellys Hacker. Je komplet na XT, váží 10,7 kilo, ale má Skareba. Pokud by to mělo být jen na závodění, tak je to skvělý bajk za dobrou cenu. Takhle totiž Hacker stojí 33000.- Ještě se dělá ve verzi XT/XTR a stojí tuším 35000. A přitom jej kamarád před dvěma roky kupoval za 50000. Na závody je to dobré kolo – lehké, tuhé, zamykací vidle, ale pokud se chceš vozit a houpat na vidlici, tak bych šel asi do něčeho jiného. Zdvih 80 mm na závody stačí, ale na normální ježdění je dost spartánský.

              0 0
          • gobike  

            Aby ses nepotentoval, tak sem na to zapomnel, ze je Rock Shox podminkou no:) Vzdyt sem to hned opravil na Redu;-)

            0 0
        • VencaV1  

          fuuuuuuj to je ohavny. :)

          0 0
      • Lawn  

        Ja jsem na meridu neslysel moc dobry ohlasy,jinak tenhle modylek je pekny,jaky zdvih ma ten Skareb?

        0 0
    • LukasX  

      Ahoj, vim ze moc konkretne nepomuzu. Ale mam Blizzarda z roku 2004 a nemuzu si stezovat. Vymenil jsem akorat razeni na XT. Jeste je fronte na vymenu vidlice, ktera je Axel ;o( Pokud by te to zajimalo, videl jsem ho ted v akci, novy za 25000,– a to je hodne zajimava cena? Kdybys chtel nejake podrobnosti, napis na email ;o) Lukas

      0 0
      • Lawn  

        Dikas moc,a kde jsi prosim Te narazil na ten model 2004?

        0 0
        • LukasX  

          Uf chvilu mi to trvalo, nez jsem to nasel ;o)

          www.velotrade.cz/index.php?…

          No neni krasnej?? :o)

          0 0
        • LukasX  

          Jak rikam, udelal jsem na nem malinko zmen.

          • Razeni XT (po 2 sezonach) byl jsem zvykly,deore mi vazne nevyhovuje
          • Presmyk XT (po 2 sezonach) .. deorecko co tam bylo topswing a vycvachtal se moc a rychle
          • Plaste po sezone – ty maxiss byli shit! Ojeli se hnedka a navic vubec nedrzeli na sotoline (italie). Ted mam IRC Mythos II s cervenym bokem a jsou super univerzaly
          • na podzim bych chtel nejakou novou vidli i kdyz pro mejch 65kg je i ten Axel uspokojivy
          0 0
    • Lister  

      RM mám rád proto jsem si taky od nich koupil letos nový rám – konkrétně Wildfire, což je to samý co Blizard, jen jiný design. O osazení psát nebudu, to je myslím OK včetně vidle, kterou tady většina majitelů chválí. Pokud jde o rám, tak jsem hodně spokojený, je lehký, na to že je to hlína tak slušně tlumí – je to můj první alu rm tak jsem byl překvapený, že přechod z oceli nebyl tak drastický – je ale pravda, že mám nově i karbon sedlovku, tak to může trošku klamat. Geometrie mi sedí – je to slušná kombinace obratnosti a rychlosti, není to neohrabaný XC chrt, ale není to aní žadný zbrkloň, prostě takový klindý univerzál. Při mojich 176 cm vozím 18, ale klidně bych snesl i 16,5, rám sice působí malým dojmem, ale je jen hodně oslopovaný, na délku je dostatečně dlouhý. Pokud jde o tohust tak mě stačí. V poslední cykloservisu je test tohodle kola a tam psali, že je měkčí, ale jelikož nezávodím, tak s tím žádný problém nemám a vlastně to ani necítím :o)

      0 0
      • Lawn  

        A nahodou netusis, kolik RM blizzard vazi? Nekde jsem to nenasel,vsude RM uvadi vahy,ale jen u modelu, o ktery mam zajem ne:-) To je tak na pytel:-)

        0 0
    • IDF  

      AHOJ MAM NA TOM RAMU POSTAVENE KOLO S VIDLICI ROCK SHOX TORA A JE TO SUPER RAM I VIDLE .

      0 0
      • Lister  

        nemáš foto tvého kola, jsem se rozhodoval jestli koupit Blizarda nebo Wildife, nakonec jsem vybral ten druhý, tak by mě zajímalo jak to tvoje vypadá :o)

        0 0
    • Lister  

      PS: kdybych měl 39 tis tak bych asi šel momentálně do tohodle :o) cykloshop.cz/ni­kita2/karta.php3?ID=5936

      0 0
      • hannawald  

        presne tak, za 40tis uz koupis celopero maratonsky kategorie. Zkus mrknout na specialni nabidku GT (www.bikecentrum.cz), pro XC zavodeni muzes mit i lonskej Zaskar Pro komplet na XT s vidlici Duke SL.. zkus se trochu porozhlednout po lonskejch modelech, jeste se da sehnat dost.

        0 0
      • MlokCZ  

        Pěkná cena, za ty prachy super volba.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.