• Baxx

    Dobré den. Nevíte, kde mají v Brně (popřípadě na internetu) nějaký výběr dresů profistájí. Měl bych zájem především o Discovery Channel. Moc dík za odpověď.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      To normalne nafasujes. Ale v Brně asi ne.

      0 0
    • Komi  

      Discovery mají/měli v Hobby Sportu myslím ;-)

      0 0
      • Uža  

        Zajdi se podivat do Hobbysportu, XCR a k Šírerovi.

        0 0
    • vlk  

      no to nevím, ale u nás v Olomouci je mají na náměstí hrdinů, v tom sklepě.Proč chceš mermomoci profi stáj.To se většinou fasuje nebo dostává darem, alespoň já ten svůj dostal.

      0 0
      • kolda  

        tys jezdil v nějaké profistáji?

        0 0
        • vlk  

          Ne to zrovna ne.Na to jsem nikdy neměl.Jen jsem se seznámil s jedním borcem co pro ně dělal.

          0 0
    • dieegoo  

      bike-forum.cz/img/u­pload/fotogale­rie/4/big/2187­.jpg

      jestli myslis tenhle profi dres, tak ho maj v drapasportu

      0 0
    • Andrea  

      www.bikerie.cz/ Ten web je sice dost hroznej, ale tento dres maji, i s dlouhym rukavem a slusny vyber dalsich profi dresu.

      0 0
    • Andrea  

      www.bikerie.cz/ Ten web je sice dost hroznej, ale tento dres maji, i s dlouhym rukavem a slusny vyber dalsich profi dresu.

      0 0
    • emarco  

      Měly je v XCR

      0 0
    • Radek Broz  

      Me trosku prekvapuje, ze by za to nekdo chtel dat penize.

      0 0
    • kafac  

      Pred nejakym mesicem ty dresy meli na Veveri v Hobby Sportu

      0 0
    • Baxx  

      Díky všem za příspěvky. Jen mi nějak uniká, proč přijde některým divný koupit si dres profistáje. To je jako kdyby vám přišlo divný koupit si dres nějakého fotbalového klubu a hrát s ním fotbal s kámošema.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        :-D

        0 0
      • Excel  

        Jo…tak přesně to mi divné přijde, ale ať si každej jezdí v a hraje čutanou v čem chce :-p

        0 0
        • poiko  

          tak to mi přijde asi tak stejně divné, jako hrát petanque v parku s kámošema v dresu facouzského národního reprezentačního důchodcovského týmu. ale proti gustu žádnej dišputát

          0 0
      • wroum  

        :-)))))))))))

        0 0
      • Radek Broz  

        Jo, to je presne to same. Kupodivu mi to taky prijde dost divne.

        0 0
      • Komi  

        Tak to je přesně ono .. divné mi to přijde ;-)

        0 0
      • rock  

        Tak to mi divný samozřejmě přijde, a dost …

        0 0
    • wroum  

      bude maskarni?

      0 0
    • Baxx  

      Ach jo hoši, vy ste ňácí divní:D:D:D

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Nech je být, podívej se na moji fotku do profilu, taky jsem si musel zvykat… :))

        0 0
        • Radek Broz  

          Z toho casem vyrostete;-)

          0 0
        • Excel  

          paradox… někomu za to musej hustě platit, aby to vzal na sebe, páč jinak by to na sebe vživotě nenavlíknul..a na druhé straně se najde někdo, kdo platí za to aby to vozit směl…a vypadal jako.....no ta ******* ;-) pro tyhle případy sedí výraz „buznadres“ tím se nechci otírat o menšinu…mně se doma smějí i bez log. No i když takovej HARMASAN CYCLE TEAM..by nebyl špatnej…no nic.

          0 0
        • Lance  

          to abych tu fotku z profilu zrusil co?:)

          0 0
          • Excel  

            :-) toť jen oblíbené oslovení kamarádů pro oblek cyklisty..tož tak

            0 0
    • TheIF  

      Tady maj snad vše :-) www.bobshop.de/…973.57440723

      0 0
    • rock  

      Když jsem tak včera viděl dojezd Tour, napadlo mne, že bych sem mohl hodit kontakt na pana Camrdu camrda@volny.cz který k nám vozí oblečení Agu, takže by měli mít v nabídce dresy Rabobank (alespoň v katalogu je)

      0 0
    • raceman  

      v Ostrave ho maji v yogi sportu, takze jestli je v brne yogi, tak by ho meli mit taky.

      0 0
    • Krejza  

      zkus Šírera. nedavno jsem byl v berounskym a tam je meli

      0 0
    • maxtor  

      Já vám nechci kazit radost, ale koupit dres, který např. vypadá jako dres Discovery Chanelu znamená jen to, že máte dres, který tak skutečně jen vypadá. Jinak nemá s origo dresem nic společného. Před asi pěti lety mi otec v Itálii koupil dres od firmy Nalini týmu Brescia Lat (ani nevím, jestli ještě ten tým existuje), ale je to origo týmový dres z materiálu, kteří profíci na Tour nebo Giru skutečně vozí. Skvěle odvádí pot a je v něm příjemě v každém počasí – pokud teda není –20:-) S těmi šmejdy, co se u nás prodávají se nedá srovnat. Kdo nezkusil, neuvěří.

      0 0
      • wroum  

        ale o to preci nejde. jde o to byt IN, na coz bohate staci ty napisy a barvicky.

        0 0
        • maxtor  

          Ono ti ale nic jiného nezbyde, Wroune. Unás totiž nic pořádného neseženeš. A když ano, tak si to pěkně zaplatíš. Polyesterové tričko, s nápisem Discovery Channel stojí kolem dvojky a přitom o jeho užitné hodnotě by se dalo hodně pochybovat.

          0 0
          • wroum  

            zbyde, neboj. je spousta kvalitnich hadru, u kterych povazuji za velke plus to, ze na sobe namaj zadny priserny loga a ze v necem vzhledove podobnym nejezdi zadna priblbla ziletka Tour De Doping.

            0 0
            • maxtor  

              Já bych neodsuzoval ty, co jezdí v replikách týmových dresů. Je to jejich věc. Mám to štěstí, že supr dres mám. Jinak bych se taky hodně rozhodoval, jestli barevnou šaškárnu s nulobým efektem, „méně atraktivní“ dres s kvalitího materiálu nebo kvalitní a hezký dres ale za nehezkou cenu. Stačilo mi, když jsem si nedávno kupoval kalhoty s plenou.

              0 0
              • wroum  

                ja je neodsuzuju, me prijdou takovy srandovni kasparci co si hrajou na neco co nejsou. stejne jako lidi co nosej fotbalovy dresy s napisem Nedved nebo Ronaldo. Proste takova poza. Ja bych si v tom pripadal blbe a je jedno jestli by to byl dres na kolo, tricko nebo dres na fotbal. proste bych si pripadal jako uplnej vul :-) ale kdyz je v tom nekomu dobre a pripada si tak, tak at si to uzije. on bude rad a ja se zasmeju a oba budem spokojeny :-)

                0 0
                • maxtor  

                  Moje řeč. Hlavně, aby se člověk v tom oblečení citil dobře. Pro někoho to znamená, aby se líbil, a pro jiného zase, aby se nepotil jak sviňa. Tatíci s báchorama ve fotbalových dresech nebo ti s jedním pivem v ruce a dalšimi deseti v sobě, kteří nekdy fotbal nehráli mě taky dokážou pobavit, ale to k fandění prostě patří. Celkem zajímavý flame.. Co bylo vlastně hlavní téma:-)???

                  0 0
                  • wroum  

                    hlavni tema byl dotaz: kde se daji koupit hadry na maskarni? :-)

                    BTW: fandeni je taky zvlastni uchylka :-)

                    0 0
              • Vrci  

                já se týmovému oblečení taky vždy vyhýbal. Jenže jsem šel pro kraťasy, nejvíc my střihem, vložkou a materiálem laclu vyhovovaly právě týmový Nike. Tak jdu za prpdavačem, že bych je chtěl, ale v černé. Odpověď nemáme. Tak mi je objednejte, já na ně nechvátám. Nike používá tuto vložku a tento materiál laclu jen u pouťových. Tak i když nerad, dělám reklamu a ještě za to platim :-(. U dresu jsem si naštěstí už vybral bez potisku.

                0 0
    • Yura  

      Kupoval nekdo na tomhle webu dres? Je to kvalitni, nebo jen nejaka levna napodobenina tech origo dresu? Premyslim o tehle sestave na podzimni jezdeni.

      http://www.proficyklodresy.cz/start.php…

      0 0
      • Yura  

        Teda ne levna, levny to neni :D Chtel jsem napsat nekvalitni…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.