• Pavel_bike

    Zdravím Vás všechny, znáte někdo blíže výše uvedený shop? Objednávali jste si tam někdo něco? Jaké máte zkušenosti, jak byli pružný atd. atd. … díky za info

    0 0
    • enjoy  

      vyssi ceny a prumerna nabidka,spis mala.

      0 0
    • enjoy  

      ee,teda blize ho neznam.

      0 0
      • goofy  

        Si tu kecas sam ze sebou, jo? ;-)

        0 0
        • enjoy  

          ne,ted uz s tebou:-))

          0 0
          • goofy  

            To vis, ja sim mam nejak nladu pokecat. Clovek prijde z pivka a na icq vsichni N/A :-)

            0 0
            • enrico  

              asi si zaspal dobu, asi sa tí všichni už asi preorientovali na SKYPE, napr. teraz je tam momentalne presne 3 624 245 uži­vatelú, na to sa asi ICQ a ani B-F s momentalne 17timi uživatelmi asi moc nehrabe :-)

              0 0
              • goofy  

                NA Skype dlabu a vubec me nebere a ani nezajima… Je mi jedno kolik tam je uzivatelu, a kolik jich bude. Vsichni kamosi pouzivaji hlavne icq, a pokud nekdo (asi 10 lidi z kontaktlistu) pouziva i Skype, tak jenom kvuli volani, coz mi je na hovno, protoze stejne nemam mikrak a ani neplanuju porizeni…

                0 0
                • enrico  

                  tak prepac, dufam ze som ta neurazil, ja som mal skor na mysli zadarmo telefonovanie a k tomu aj pomerne kvalitnu videokonferenciu, je to fakt super zabava vidiet ksicht toho, s kym si prave chatuješ, ako zrovna tlaci do hlavy veceru a podobne… :-) PS: a nic proti ICQ pan boch chran, len mi to uz pripada take skor otrepane a zastarale :-)

                  0 0
                  • goofy  

                    Neboj. Neurazil jsi me ;o) Me to prave nijak nebralo. Kdyz si chci s nekym pokecat, tak si za nim radeji zajdu, nedej boze se cumet jak se laduje chlebem ze sadlem… to uz pak budeme mohli vsichni pekne zutat trcet porad doma, a pekne si vola a divat se na sebe, jak sme dopadli :o)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.