• Cykl

    Pojedete tento 4.závod Galaxy Anlen série?

    0 0
    • Meesha  

      asi ja

      0 0
    • JancA  

      a kdy to je atd?mas nejaky odkaz?

      0 0
    • pegal  

      ja jedu ..

      0 0
    • MARIN  

      Dneska jsem na to narazil a ukazu se tam

      0 0
    • HastySnail  

      tož já se budu taky těšit! :))

      0 0
    • Meesha  

      Tak co jste na to rikali?

      Me se jelo nadocekavani pekne, docela fofr nez sem pretrh retez :-( Timto bych chtel podekovat Pegalovi za nytovac. Druha polovina se mi z turistickeho pohledu taky libila (az na ty dve zarostly obri diry v poli…) V cili sem podle skvostu poznal Veetcka A samozrejme Medunku:-) (BTW. jak si dojela? bednila? :-)

      0 0
      • Veeteck  

        Podle kola jsem te tam taky nekde zahlidnul, to blejskavy Psylo nejde prehlidnout :)

        Jinak 2 defekty na prvnich 5km, v cili jsem byl uz asi po hodine, nebyla chut a dalsi duse. Jinak pivo a gulas A++ :)

        Fakt se mi tam libilo, takovy pekny misto na maraton, skvely zazemi. Super byla taky koupel v rybniku na ostro :D Akorat teda po Pribramy zadny ukazatele, docela jsme rano bloudili, nez jsme to nasli.

        0 0
        • Meesha  

          jj, gulasek byl luxusni :-) A defektu hafo. Ja sem prijel asi dve a pul minuty pred desatou, takze docela fofr a zaprezentovali me snad jako posledniho :-) Cestu sem si zjistoval v aute po telefonu od mistnich, takze sem jel na jistotu.

          0 0
      • pegal  

        nemas za co .. :) .. sice trochu opozdene .. pac sem se v patek vratil z dovoleny .. .. ja si to jel tak nejak na pohodu abych se nezrakvil a neco z ty dovoleny mel .. .. takovy zavody kde se prvnich 30 km jede na nejtezsi prevod se mi libi ..

        .. a ten rybnik byl zbytecne hlubokej .. v prostredku jeste porad po kolena vody .. :)

        0 0
      • Medunka  

        Ahoj, trat byla nepratelska ;) Kdyz jsem videla ty lidi, jak neustale menili dusi nebo lepili, tak jsem cekala, kdy me to potka a ono nic ;-) Na to, že jsem vecer pred oslavovala a mela docela hodne alkoholu v krvi, mi to dalo predposledni misto v zenach, co dojeli ;-) Ale jinak pekny, jsem te pak hledala jeste v cili a uz jsem te tam nevidela

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.