• Miky

    Ahoj, poraďte mi v čem jezdí vaše přítulky, moje by chtěla konečně šortky na kolo, ale chce volné. Please

    0 0
    • Hanato  

      Moje zena jezdi v klasickych „uplych“ jako ja akorat ma damskou verzi (jina vlozka)…

      PS: takze jsem ti moc neporadil co :-)

      0 0
    • dalimil  

      Scott a Northwave

      0 0
    • SELMIRA  

      zatim nemam přítulku :o) ale mně se celkem líběj ty volný od spešlu ale mohly by bejt delší nebo od Senzoru, ty jsou dlouhý akorát, ale zas…nevim… prostě marná sláva, nejlíp se jezdí v elastických :o)

      0 0
    • Elwing  

      přítulku mám, ale na kole nejezdí :-P jinak taky se mi líbí ty hnědorůžové od sensoru nebo nedávno sem slintala nad spešlama v 69ce

      0 0
      • SELMIRA  

        yó, yó, to jsou ony ale já chci s modrou a nad těma spešlíma jsem slintala v katalogu ale když jsem si je šla koupit, tak měli jen S a XL :o( A Foxácký taky jsou docela k světu. Jo. V Radotíně. Maj docela výběr. Dobrej shop.

        0 0
      • JMT  

        sensor se pare-nekupovat sensor se pare-nekupovat sensor se pare-nekupovat sensor se pare-nekupovat sensor se pare-nekupovat sensor se pare-nekupovat sensor se pare-nekupovat sensor se pare-nekupovat sensor se pare-nekupovat sensor se pare-nekupovat sensor se pare-nekupovat sensor se pare-nekupovat sensor se pare-nekupovat sensor se pare-nekupovat sensor se pare-nekupovat sensor se pare-nekupovat

        0 0
    • wroum  

      po shaneni a zkouseni vseho mozneho si ta moje koupila FOXy v Radotine asi za 1500 a pohoda.

      0 0
      • Luka  

        jo, kamoska taky tam poridila Foxy, v nejaky akci za 1300… taky je spokojena

        0 0
    • vili  

      canony za 1580

      0 0
      • mora.v  

        no ta moje jezdi v mych volnych foxech,jaka je tam vlozka ji moc netrapi:o) a ja mam zase stary adidasky:o(

        0 0
      • SELMIRA  

        hm, kanondejlí kraťáky mam ráda, páč kvalitka už mam 3. ale elasťáky volný bych si koupila, ale eště jsem je neviděla a chtěla bych asi delší nohavice než má ta slečna na fotce

        0 0
        • vili  

          mozna trosku zkresluje jak sedi na tom kole, dyz ta slecna stoji, tak konci tak 10 cm nad kolena :-)…ale uz od pohledu sou fakt kvalitne udelany, vlozka je vydelavaci a na 4 druky po obvodu, drzi dobre…a za tu cenu bych rek urcite lepci jak sensory

          0 0
      • ZuzicK  

        a kde jsou k sehnání?

        0 0
        • vili  

          my je koupili v Brne v Hobbysportu, maji damskou i panskou verzi (myslim, ze to ani prodavaci nevedeli tak na to bacha :-))

          0 0
    • JMT  

      moje jezdi ve foxech, ale damsky urco nejsou, docela dost hadru (a fakt peknejch) maj v pek sportu

      0 0
      • SELMIRA  

        yo, ale za jaký ceny to je něco jako Štěrba víme… :o)))

        0 0
        • dalimil  

          podle mě to nemá nějak extra drahý,je to tam prostorný,kabin­ky,spousta prodavačů,výběr by pravda mohl být větší…

          0 0
          • SELMIRA  

            já myslim, že drahý to má ale zasejc mívá slevy dobrý slevÿ KATZENa si tam koupila dobrý botky, samochodky na pochody vlastně

            0 0
            • dalimil  

              já tam mám 10% slevu, ale i tak to jsou většinou doporučenky,a ty se většinou v cykloobchodech držej…

              0 0
    • martt  

      pocuvajte a nelietaju do tych volnych gati osi a vcely? To musi byt dost neprijemne mat stipanec tesne pri tom onom…

      0 0
    • Andrysska  

      Já bych doporučila Sensory. Mám od této firmy více věcí a žádný problém nebyl.

      0 0
    • Kubiczech  

      A neporadite mi nekdo nejakej obchod v okoli Pardubek, kde maji aspon nejakej vyber kratasu od Foxe? Dikes

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.