• jecnak

    Napadlo me, ze by bylo fajn si v Praze udelat nejakou peknou MTB casovku do vrchu. S Blackym jsme se shodli, ze nejlepsi trate jsou asi Halouny>>Skalka a nebo neco na Cukrak (treba z Kazina). Bylo by to cely v terenu, maximalne kus sotoliny.

    Zajimalo by nas hlavne, jesli byste prijeli, pripadne nejaky namety – treba ze by byla v nekterych mistech penalizace za slapnuti na zem atd.

    Urcite bysme to udelali nekdy vecer po praci, svetlo je dlouho…

    0 0
    • Peslezedirou  

      Pokud včas řeknete tak rád pomůžu s organizací, ale závodit? Ne ne, na to se Pes má moc rád :o)

      0 0
    • filipes  

      A co neco v okoli zavisti sance? treba z udoli taty kony (pres tech nekolik brodu) nahory k vykopavkam? Je to docela technicke, dokopec slusny, na popraci je to hodne dostupnejsi.

      0 0
      • jecnak  

        To by bylo supr, ale nechceme se dostat do konfliktu s myslivcema nebo pesaky (uzoucka cesta k vykopavkam)

        0 0
        • filipes  

          hmm, to mas recht. Sice jsem tam pozde vecer nikdy pesaky nepotkal, ale mistni myslivci jsou vyhlaseni ;-)

          0 0
        • Peslezedirou  

          Nebo výjezd na Homoli, není to kromě zatáček technicky náročné. A navíc by bylo na všechny závodníky vidět :o)Zkusím o vikendu změřit délku…Nebo dlouhej a ze začátku tech. náročný mrtví cyklista..

          0 0
          • Peslezedirou  

            Mrtvý voé…:)

            0 0
          • cabbage  

            ta homole neni blbej nápad…

            0 0
          • blue  

            ja bych do tehletech lokalit teda zadny zavody vubec netahal

            0 0
            • fousek  

              aaa pan ekolog…

              0 0
              • blue  

                na tuhle chytrou poznamku si prisel sam, nebo ses musel s nekym poradit?

                znas konkretne udoli taty kony?

                0 0
                • Peslezedirou  

                  O jedný akci která se pořádala v údolí táty kony vím. Všimli jste si tak před dvouma rokama kolik tam bylo v potoce pneumatik a bordelu a pak to najednou zmizelo?

                  0 0
          • jecnak  

            Hm, je to dost kratky a navic si myslim, ze tam zas budou prudit chatari :-(

            0 0
            • Peslezedirou  

              Ono je těžký najít lokalitu kde nebudem nikomu vadit. Buď budem vadit chatařům, nebo si to to místo nezaslouží – pro jistou poetiku.

              V Šárce je taky pár krásnejch kopců ale, je to zase Šárka :o((

              0 0
            • Peslezedirou  

              Víš jak jsem jeli v zimě noční bajking, tak ten sjezd který se jezdí při pražské 50. Výjezd je docela prudký a nezáludný s dojezdem po asfaltu.

              0 0
    • Darkson  

      a co ze Všenor na brdskej hřeben?

      0 0
    • cabbage  

      Manas se hlásí mezi závodníky, jen se to sem stydí napsat- co kdyby si to přečet Pádlista, nebo R.B.;)

      0 0
      • Manas  

        Voe, leda kdyby to vedlo dolu :-)

        0 0
        • blue  

          se nejdriv musis dostat nahoru, pak muzes i dolu :-)

          0 0
        • SELMIRA  

          si dycky řikám, že mnohem inteligentnější by bylo to dávat opačně ale mam na to moc slabej stroj, techniku, odvahu. :o) Tak možná za 6 let… Hehe.

          0 0
    • Hurikan_Tom  

      Mozna bysme meli udelat system handicapu jako v golfu: McBlackymu, Jecnakovi ap. bysme trosku pritahly brzdy :o)

      0 0
    • Smazaný účet  

      esli se netrefíte do termínu výjezdu na lovoš, legendárního kreuzbergu nebo střekov-němčí, pak bych jel na 99%. uphill jo.

      0 0
      • jecnak  

        Muzes sem pripsat terminy? Ale videl bych to nejspis na vsedni den vecer…

        0 0
      • McBlacky  

        tak napiš kdy se to jede at víme,

        ale my bychom to viděli třeba na všední den, start v 19,00, startovalo by se po 10 sec tak by se to v poho stihlo

        0 0
      • Smazaný účet  

        to se vsecko jezdi az na podzim a terminy… kreuzberg se myslim zatim nevi (matra by moh říct), lovoš 23.9., němčí nevim… ale taky nějak tak. vy se asi vejdete do léta. všední den večer – tak to nevim. :o/

        0 0
        • SELMIRA  

          výjezd na Lovoš každopádně jedu páč to je uplně nejvíc nejlepší kopec :o)

          0 0
          • filipes  

            proti milesovce je to brdek a ta cesta je napohodu. Tam nasadis vyprostovak hned po 50 metrech, po 100 zacne knucet tepak. Jedina vyhoda je ta, ze casto se uz nejde dal rozjet, takze nejaka ta „chybka“ a clovek se alespon muze nadychat.

            0 0
            • SELMIRA  

              no, Milešovku jsem ještě nezdolala ale ráda bych někdy

              0 0
              • filipes  

                hele vis, ze te asi znam? Nekdy jsme spolu jeli s Vendulou po brdech tu ses uzasne vyvalena v nejakem bahne ;-) BTW Milesovku jsem zdolal i o berlich, ale bylo to dost kruty…

                0 0
                • SELMIRA  

                  yá yo? Na Brdech jsem nikdy nebyla! A jestli myslíš Blaženu, tak tu neznám! :o) A Ty seš ten na tom spešlu? Hmmm!

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  já dyž jednou jel z milešovky, taxem potkal člověka kterej nahoru táhnul silničku. fak, čistokrevná silnička s beranama a ouzkejma pláštěma. co tam s ní dělal, je mi záhadou. ale esli byť jen kousek jel, tak berle hadr… :o)

                  0 0
                • SELMIRA  

                  a Milešovku taky zdolám jenom až budu mít čas Yo.

                  0 0
    • E.I.M.S.  

      Jednu takovou MTB casovku poradaji kamaradi. www.vlaska.cz/stozec.htm

      0 0
      • SELMIRA  

        hm! Bezva! Dík ta info!!! Do toho asi pudu! Když budu doma.

        0 0
      • Smazaný účet  

        hmmm… pěkný propozice. sk vlaška se dá najít jedině podle stránek klubu… ale kde je stožec, je mi záhadou. jediná charakteristika trati – čas 15 min a víc – je trochu málo. a 100 startovnýho předem… no, ehm… tak tam já asi nepojedu. :o/

        0 0
        • SELMIRA  

          Ty nevíš, kde je Stožec? Ostudo. Byls tam nejmíň 2×. Při Transbrdech.

          0 0
          • Smazaný účet  

            nevim. já ani nevim, kudy se jedou transbrdy. to jedu prostě podle mlíka, trasu si nepamatuju… a krom transbrdů sem do těchdle končin eště nezabloudil…

            0 0
            • SELMIRA  

              Fuy! Chrte! Podle mlíka. Ani se nekocháš? Zklamal jsi mě. Jdi pryč!!! Neznám Tě! :o)))

              0 0
              • Smazaný účet  

                kochat se v balíku 600 lidí drncajíc po kořenech nejni zrovna bezpečný. to nejni vo chrcení, prostě koukám před kolo… až se budu chtít kuchat, zajedu si tam sám…

                0 0
    • M@rtin  

      Sice už je po termínu ale tohle taky stálo za to!

      www.bikebase.cz/race.php?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.