• JMT

    v pondeli se zase poradaj zavody v braniku, zavod terenem na cca 20–30 min pro dospele + kategorie pro deti, zacatek v 16h, startovne neni, dofam ze se prijedete podivat, esli mate cas… (dospely startujou cca kolem 5) misto startu Loc: 50°1'45.16"N,14°24'­3.29"E (dle mapy.cz)

    0 0
    • cabbage  

      hm…

      0 0
    • palkac  

      domluvil jsem asi pet lidi..

      0 0
      • palkac  

        zase si to dal s predstihem… :-D

        0 0
        • JMT  

          to vis, byl sem tejden ze skolou na kurzu a o vikendu zavody :-(

          0 0
          • TNT  

            zapomnela jsem si doma telefon, budu tam ve 3, pockaj na me, pojedem spolu a vemem Konu.....ok??

            0 0
            • JMT  

              ja tam pojedu asi pres praci, ale pak mame po zavode poradu kuli taboru (dve basy piva a pul prasete, tak nevim jak s tou konou, ale jesli chces…)

              0 0
    • jecnak  

      To je fakt last minute, takze …

      0 0
    • Medunka  

      Bych rekla, ze to sem davas jen pro to, aby te nekdo nenarkl, ze je zavod a ty si to sem nedal.

      0 0
    • TNT  

      nato ze spolu sdilime jeden pokoj tak si mi to moh rict driv......vlystne bys mi to ani nerek, kdybych se nenudila ve skole a nekoukla se sem, co je tu novyho…

      0 0
    • Darkson  

      stejnej případ. dát vědět s předstihem, přijel bych se mrknout

      0 0
    • Klára  

      Proč zase od 4. Vždyť už je dlouho vidět. když pracuju do 1/2 pátý, tak nestíháme děti. Dávej to vědět dřív.

      0 0
    • JMT  

      tak me vsichni zabijte, nebyl sem u kompu tejden…

      0 0
    • palkac  

      koukejte nekdo prijet, at mam s kym zavodit…

      0 0
    • bajkr  

      zavod terenem na cca 20–30 min to ale nemyslíš vážně viď :oD jednou mi ta „trapárna“ stačila ale pro děti dobrej začátek ;o)

      0 0
      • Elwing  

        jo trapárna ti stačila ale otvíračka do desíti né co? :)

        0 0
    • McBlacky  

      veni vidi vici :)
      trat celkem pěkná na to že to byla skoro placka se dalo i pořádně si naložit. Dík pořadatelům

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.