• smallbrother

    Chystáte se někdo do Ostravice na Adrenalin Cup? Já pojedu v pátek (23. 6.) z Hradce Králové a budu mít 2 místa v autě volný. Tak jestli někdo chcete jet, nebo třeba máte místo místo vy, můžeme se domluvit. Díky

    0 0
    • grizzlik  

      ja tam budu tez ale spis jako fotograf a divak :)

      0 0
    • smallbrother  

      …to tam vážně nikdo z VČ nejedete? :)

      0 0
    • zirecek  

      Jedem z Olmika.

      0 0
      • smallbrother  

        zbytek teamu jede z Prahy, jen já z HK, v Olomouci bych mohl k nim. Jak máte kvalitní tým a co ambice na pořadí? :)

        0 0
        • zirecek  

          Zařizuju formality-manažer ohledně ženského týmu. Ambice? Prvotně úsměv od ucha k uchu, dát si do těla. Jinak žena je každá ve své kategorii poměrně nadprůměrná.

          0 0
        • zirecek  

          Jak u vás, jak to berete, :-)?

          0 0
          • smallbrother  

            4 nadprůměrné ženy = nejlepší výkon :) No a my plánujeme být do 10. místa když se to všem povede, do 15. když bude všechno bez problémů když se něco pokazí tak to nebudeme hrotit. :)

            0 0
            • zirecek  

              Jedeš bika, počítám… . Uvidíme se tam :-), budu tam běhat s foťákem či bez.

              0 0
              • smallbrother  

                jj na biku. :) kdo vám běží ko dopce?

                0 0
                • zirecek  

                  Jméno si přesně nepamatuju teď, mám doma, sehnali na poslední chvíli. Jsme rádi, že klaplo. Je mladá, půvabná, myslím, že mistrině republiky v běhu do vrchu na 5km. Má trošku obavy z více km, ale snad to půjde… :-).

                  0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Navážu na toto téma:

      Nejede někdo náhodou z Prahy nebo okolí na tuhle akci v pátek odpoledne a nebude mít volné místo v autě (pro mě a kolo)? Zbytek mýho týmu jede v pátek nějak dřív (aby stihli tu prezentaci), ale já můžu až později odpoledne až večer (mám přijímačky).

      Díky moc

      0 0
    • onik  

      budu tam litat s fotakem…moc se teším,snad bude počasíčko a vyjde to

      0 0
    • McBlacky  

      to cestování je fakt peklo. Letos jsem to proto zaseknul.

      Akce je to ale suprová

      0 0
      • Buf  

        Do Cypova vede ze západu dálnice a vede i z Polska ( Těšín) i ze Slovenska ( žilina), nevím kde se dá dojet líp než na Lysou horu do Beskyd.

        0 0
        • onik  

          souhlas…lepší než cestovat třeba z ostravy do pardubic,hrad­ce,plzně a podobně kde je bohužel vetšina maratonu :(

          0 0
    • Pavlína  

      Taky se chystám v pátek odpoledne do Ostravice. Nemám ale odvoz, protože zbytek mého teamu jede z Krkonoš. Jsem bikerka, takže s kolem. Neměl byste někdo v autě jedno místo volné? Přidám na benzín:-)

      Díky Pavlína

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Nikdo se nějak nechytá :(

        Já teda nakonec kolo šoupnu zbytku svýho týmu do auta, ale sám stejně budu muset jet asi vlakem.

        Kdybys jela třeba vlakem v 18:11 z Prahy do Ostravy (tím pojedu nejspíš já – na pendolino se mi nechce připlácet), tak by tě i s kolem mohl kámoš teoreticky vyzvednout a do Ostravice dopravit.

        Pokud pojedeš dřív, tak nevím nevím :(

        0 0
        • McBlacky  

          jsem ráno říkal Květe, která mi volala, že schání pro Pavlínu odvoz :), at se domluví s Heretikem, že by mohl vzít auto…

          0 0
          • McBlacky  

            tak změna, chyba u mě, on sice jede tím směrem, ale jen do Bystřičky :/

            0 0
        • Pavlína  

          Tak já nakonec jedu vlakem do Kutný Hory a tam mě vyzvednou kluci z týmu. Z Hory plánujeme odjezd cca ve čtyři a měli bysme mít 1 místo… kdyby někdo chtěl:-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.