• Šemík1

    Nenajdou se tady ještě 1 až 3 idioti na tuhle akci, ať je větší prdel? Zatím jsme 3, tak klidně uvítáme další podobně postižené jedince :-))) www.bikebase.cz/article.php?…

    0 0
    • bikaf  

      to vypadá velice zajímavě :o))) škoda, že v termínu musim šroubovat u nás ve šroubárně :o/ asi se připojim při nějakym pokračování.

      Jeden dotaz: a kde budete spát asitak v úterý?

      0 0
    • Chuck  

      jo tak takovýhle akce se mi moc líbí, hned bych se přidal, ale za prvý mě neznáš, takže bych se stejně asi nevešel :o) a za druhý nemám už dovolenou :o(

      0 0
      • skipXC  

        tak se poznáme… :) honíme teď sudýho kuli noclehům – bereme i neznámý – ale pouze idioty… :)

        0 0
        • Chuck  

          :o) v tom by asi nebyl problém, ale já fakt už nemám kdy.

          0 0
    • lendl  

      Inak podobnu akciu robim aj na Slovensku, niekedy v juli (cervenci). Ak ma niekto zaujem dajte vedet. Trasa je znama, ziadna improvizacia, su tam same lahodky.

      0 0
    • Smazaný účet  

      casu malo, ale kdybyste to natrasovali (nebo jeste lepe vzali gps) pro pristi generace… ;)

      0 0
      • skipXC  

        Tak na tuty o tom sesmolim report + budou nějaký fotky. Trasa jak semenak avizoval, bude celkem jednoducha – na jedlove hore nasedneme na cervenou TZ a pojedeme na vychod az kam to pude. Kus pojedeme i pres Polsko.

        0 0
        • Šemík1  

          Tak jsem si to prošel v mapě, červená vede až do Liberce, pak přes Jizerky vícero značek, od Krkonoš až skoro do Opavy zase a jen červená…

          0 0
          • skipXC  

            tak možná s náma pojede i Leoš Bogar a Ondra Sláma.. :) + ten Čmrák… :) Ale nepojedou to celý – druhej/třetí den se trhnou a pojedou vlakmo dom

            0 0
            • Šemík1  

              Tak to bude velká paráda. Doufám že bude pjekný počasí.

              0 0
              • skipXC  

                zatim to vypadá růžově :)

                0 0
                • Šemík1  

                  Zatím to vypadá ještě na PANTHENOL. V tomhle počasí by jsme byli spálený jak prasata.

                  0 0
                  • skipXC  

                    jj – budu muset vzít… další zátěž navíc… :)

                    0 0
                  • skipXC  

                    jaký máš mapy? imbusy beru já.

                    0 0
                    • Šemík1  

                      Žádný. Netřeba jsou. Celý jsem to prošel na netu. Pamatuju si to. Cestou budou velký turistický na konzultace postupu. To stačí.

                      0 0
                      • skipXC  

                        joj – no po tom co si předvedl na ruský ruletě i celkem věřim :)

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.