HELP! Dobre zasobena prodejna s kolama Specialized?

31 nepřečtených
  • emkaa

    Tak jsem se rozhodnul pro novyho bajka Specialized Stumpjumper HT. No a co cert nechtel, na prodejne ho nemaj, takze objednat. Jenze ouha, distributor uz ho v 19" a vysnene modre taky nema. Takze pruser, jediny co mi zbejva, je nejaka prodejna, kde by tohle kolo meli skladem. Znate nejaky prodejny, kde nejaky Spesly fyzicky maj?

    PS:Samozrejme vim, ze na strankach dovozce je seznam prodejen, jenze z meho okoli vim, ze jsou tam vetsinou prodejny, ktery nekdy pred rokem vzaly od nich par rukavic, takze obvolavat vsechno by bylo v mem pripade asi marny.

    0 0
    • goood  

      Nevim, kde je tve okoli, ale v Praze treba 69.

      0 0
    • morlo  

      Spesly jsem videl v intersportu ve Vrsovicky. www.peksport.cz/

      0 0
    • mastihuba  

      KOLA ŠÍRER BRNO Vídeňská 106c 619 00 BRNO 547 212 482 7­77 203 513 sirer@tiscali.cz

      0 0
    • ivaneck  

      Podobnej problém jsem řešil s GT. Chtěl jsem Avalanche 0.5 v XL a nakonec jsem odebral poslední kus, co měli v ČR ;o)

      0 0
      • emkaa  

        No obavam se, ze ten posledni kus v CR jsem osobne videl v sobotu v obchode v Radotine. Bohuzel uz si ho nekdo odvazel:-(

        0 0
    • tomek  

      Zavolej do Planet bikes ve Vsetíně.

      0 0
    • Univega  

      Já jsme měl taky stejný problém , pro manželku Specialized Rockhooper a furt, že ještě nejde objednávat a pak během 14 dnů, kdy jsme se nedostal do prodejny nebylo u dovozce ani kolo :-(

      0 0
      • emkaa  

        Nojo, uz to vypada, ze jsem to taky prosvihnul. Ale teda divim se, kdyby to bylo v srpnu tak sklapnu, ale takhle brzo… Hlavne od ‚znacky‘ jsem cekal, ze budou trochu lip predzasobeny. Takze si asi koupim zapleteny kola na silnicku a zbylych 40 tis. pujde do prasatka na pristi rok:-)

        0 0
    • smallbrother  

      a co BIKESPORT CHRUDIM? Tam určitě něco měli. www.bikesportchrudim.cz/

      0 0
      • smallbrother  

        to je on? :)

        0 0
        • emkaa  

          Jo, to je presne on. Ale v chrudimi ho nemaj, to bylo prvni misto kam jsem volal (blizko HK).

          0 0
          • smallbrother  

            No a v 69 Co. nejsou schopný říct kam prodali modrýho 19" Stumpjumpera? Ještě mě napadá Redpoint v Teplicích n. Met. Co tam?

            0 0
            • smallbrother  

              …tohle je taky pěkně modrý kolo. To by asi nebyl problém sehnat. :)

              0 0
              • emkaa  

                Hehe, po tom jsem taky pokukoval, ale bal bych se toho karbonu a cena je trochu jinde.

                0 0
            • emkaa  

              Vida Redpoint, na ty jsem zapomnel, zkusim.

              0 0
    • emkaa  

      Tak jo, jeste jsem obeslal par prodejen emailem, docela prijemne me prekvapilo jak rychle odpovedeli. Bohuzel nikdo nema. Takze asi pristi rok, mozna:-(

      0 0
    • emkaa  

      Teda ted uz fakt nevim co si myslet. Vybral jsem si v progress cycle helmu Bell Sweep XC. Nemeli na prodejne, ze si mam objednat. Objednam a dozvim se, ze uz ve velkoskladu v my velikosti neni a z peti barevnejch kombinaci maj jedinou. Proste pres kopirak jako s tim kolem. Co jsem komu udelal?

      0 0
      • HoK  

        S tou helmou jsem měl podobný problém, ale uspěl jsem u Štěrby, jak velikostně, tak barevně.

        0 0
    • honzicek  

      Zkus eshop.skiservis.cz (web prodejny v Praze v Radotine, je tam uvedeny i telefon), ale nevim, jestli to kolo jeste maj

      0 0
    • VencaV1  

      Docela dost vystavenejch Specializedu maj v Radotine. www.kola-radotin.cz

      0 0
    • Storyteller  

      No ted nevim primo odkaz ale na Veveri v Brne je Hobbysport tak se zkus poptat tam.

      0 0
      • emkaa  

        Dik, taky nic. On asi malokterej obchod tohle ma skladem. Jeste me napada zkusit nejakej obchod pobliz hranic v Nemecku, ale zatim nevim kde a jak.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.