• ivaneck

    Stala se mi nemilá věc. Projel jsem močůvkou, ale byla tak hluboká, že jsem se uprostřed zastavil a sestoupil z kola… blé… Kolo už je očištěný, ale co s těma tretrama? Jsou to Lake, model 2005 žlutočerný…

    0 0
    • JSt  

      ja bych je nepral a nechal smrdet :))) ne, urco to vyper. normalne rukama v umyvadle a asi nejsetrnejsi bude pouzit tekuty praci prostredek…

      0 0
    • P@vel  

      Bez problémů minimálně jednou nebo dvakrát za sezonu vyperu v automatický pračce.Stejně jako veškerý sportovní boty a nikdy se s nima nic nestalo.Botky pak jsou jak z obchodu právě donešený.Z treter nesundávám ani kufry. :c)

      0 0
      • Thidney  

        když jsem poprvý naházel boty do pračky ženu popadl lehký, typicky ženský neklid. Už se to naučila .-) přeci jen když ti vběhnou 3 děti do močky a ty je musíš jít zachránit…drbat se pak s čtverma botama v ruce.....

        0 0
      • Lister  

        tak tohle chci taky vyzkoušet, jen jsem si říkal, jestli na tom pak ta pračka něbude hůř než ty tretry :o) , přece jen jsou tam ty kufry – buben v pohodě??

        0 0
        • blue  

          co treba vzit starej povlak na polstar a hodit je do pracky v nem?

          0 0
          • Lister  

            to mě taky napadlo, jen si ríkám jak se z toho povlaku dostane ten bordel co je na těch botách??? A drhnout je dpředu něž je tam dám, to uř je celý radši umyju v ruce.

            0 0
            • blue  

              i obleceni zbavuju nejdriv bahna a hrubejch necistot, nez to nacpu do pracky

              0 0
          • Thidney  

            futrál ze síťoviny prát na vlnu a neždímat pokud dáš vyvářku a ždímání na 1200 ot/min tak botky nepoznáš a pračka pujde na prochazku .-)

            0 0
    • Biker jak Pes  

      To neper, mi se to stalo už tolikrát… Zatím je vždycky vydrhnu s kartáčem v rukách… :))

      0 0
    • orca  

      Jestli se nemýlím tak materiál není kůže ale koženka – čili vůbec nevadí pokud se perou či jakkoli zmoknou . Teda alespoň ty moje jsou koženkové .

      0 0
    • rasto  

      osobne bych do pracky zadnou botu nedal. obavam se, ze na to nejsou stavene… ;-)

      0 0
    • Venda  

      Když meju kolo kartáčem, tak vezmu i boty. Jsou pak čistý, ale smrad z nich nezmizí úplně. Na ten jedině pračka…

      0 0
    • Trojci  

      Já všechno řeším vapkou – sebe – boty – oblečení..

      jenom kolo čistím kartáčkem na zuby :o)))))))))))­))))))))))))))))))))))))­)))))))))

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      klidne je do pracky hod ale pozor jakmile je budes chtit pozdeji reklamovat tak te prodejce posle smahem do pr…ele jelikoz boty prane v pracce se daj lehce poznat. Kdyz uz je chces prat dej je na nejmensi teplotu. Kdyby se nahodou neklde rozlepili tak doporucuji lepidlo Freesole maj ho v Hudy sportech (myslim) je drahe ale lepi zarucene vse.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Naše pračka má spešl program na praní sportovní obuvi… :o) čili takový věci už neřešim, ani nějakej hadr do kterýho bych je balil. Ftip je nějak v tom, že pračka frčí na takový otáčky, aby botky nelítaly. Dali sme i špetku tekutýho prášku pro odstranění smradu, ale děsně to pěnilo, dává to málo vody. Boty ok, pračka taky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.