• Miky

    Ahoj, poraďte mi, chtěl bych si pořídit nový lanka pro přehazovačku a přesmykač. Podaďte, prosím. Okrajové podmínky: Rapid fire XT 2002 (řazení, přehazka, přesmyk), bowden pro přesmyk i přehazovačku nedělený. Spíše mi jde o bezchybnou funkčnost než o hmotnost. Díky Michal

    0 0
    • goofy  

      No ja mam ted chvilku lanka a bovdeny Jagwire, a zatim to radi… :o) Predtim jsem vozival lanka shimano, a ty taky nebyly spatne.

      0 0
    • Miky  

      Kolik tě ty Jagwiry stály?

      0 0
      • goofy  

        Lanka + bovdeny + koncovky = 260kc. Ale nemam to vedene v kuse. Viz muj bike.

        0 0
    • kafac  

      No ja sem ted koupil novy bowdeny nejaky No-name (asi) ale vypadaj uplne stejne jak Jagwiry (ty sem tam mel ted – ale byly uz v haji) vevnitr teflon, zvenku carbon, (1m/49,–Kc) lanka nerez brouseny asi za 60,–Kc a radi to snad jeste lip jak novy :-) (este jsem teda rozdelal celou prehazovacku, vycistil, namazal ty cepy + pera)

      0 0
    • St1c  

      no mam tiez jagwire ale to je uplne fuk.hlavne pri radiacich bowdenoch zainvestuj do koncoviek.tento rok som uz treti krat menil bowdeny kvoli posranym koncovkam.zo vsetkych mi vyliezol bowden (hlavne ten na presmyk).teraz uz mam nejake poriadne sustruzene ci jake s takou poriadne hrubou koncovou stenou.zatial bez problemov.

      0 0
      • pepek  

        Když zabrousíš konce bowdenu do roviny, tak ti koncovkou neprolezou a taky si nebudou sedat.

        0 0
    • Veeteck  

      Alligator I link, sice trochu drazsi, ale chod je dokonaly, jeste lepsi nez Nokon.

      0 0
      • enjoy  

        a cimpak to?:-)

        0 0
      • JMT  

        docela se me libej, da se nak koupit sada nebo prodlouzeni abych to moh natahnout k mechanickejm kotoucovkam ?

        0 0
        • Veeteck  

          Tak to nevim… Ale kdyztak mi toho docela dost zbylo, skoro metr.

          0 0
          • Gorgov  

            jo? tak ja bych to vyzkousel:)

            0 0
            • Veeteck  

              No jako na komplet razeni to neni, tak na prehazku. A chybi ty buzirky, ale daji se sehnat.

              0 0
              • Gatier  

                niekto nan nadaval. neviete odkaz?

                0 0
              • Gorgov  

                Hele jestli je toho fakt metr, tak to je na moje kolo dost. mam lanka spodem a srama. KDe se daj sehnat ty buzirky, atd. Domluvime se, sel bych do toho.

                0 0
                • Veeteck  

                  Vecer to zmerim. Ale kdytak preymslim, jeste bych mozna chtel dat na poplock, ale to bude tak 20cm. Buzirky maji v Cykloprofi, na webu nejsou, ale prej je maji.

                  0 0
                  • Gorgov  

                    Ale jeste budou potreba ty koncovky, nebo to dam do klasickejch? Ty taky maj? jinak ja bych potreboval 86cm takze radsi 90:)

                    0 0
                    • Veeteck  

                      Koncovky mi tak nejaky zbyly, dam pak vedet.

                      0 0
                      • Gorgov  

                        ok Ps: ta Moratka je pekna:))) Ale ten sonix je super

                        0 0
                        • Veeteck  

                          Tak mam 104cm, ale jeste bych potreboval na poplock. Mozna je prodavaji i po koralkach, jako Nokony, nevim.

                          0 0
          • JMT  

            sou na saltr i brzdu ty al valecky stejny, nebo maj ruznej prumer ?

            0 0
    • wbiker  

      Trochu ti zneužiju tread. Dneska jsem chtěl koupit bovden k řazení (ten poslední kousek co je u přehazovačky) a prodavač mi řekl, že k řazení rapid fire, se používají vinuté (brzdové) bovdeny, s těma s podélnými vlákny to prý dělá bordel. Prej jsou určené pro silnočné dualcontroly. Slyšim to poprvé v životě, vždycky jsem k řazení dával ten podélný a k brzdám vinutý. Je to vážně tak, jak mi tvrdil?

      0 0
      • Gatier  

        clovek sa toho napocuva.. zalezi na tom, v ktorej predajni sa spytas :-)

        0 0
      • Mamut  

        kecy

        0 0
      • Lister  

        ano na moje kole se to tak používá :o)))

        No ale jinak není to úplně ono, ale jsem strašně líný zapojit flexu nabrousit si to na potřebnou délku a dát to tam :o)

        0 0
      • enjoy  

        jo jako ze u DC se lanko hybe v bowdenu jinak nez v RF jo?:-))

        0 0
      • yetti  

        To je spravna blbost :-)

        0 0
      • Honza z H  

        Já bych to i bral, ono ten bovden u šaltru se nejvíc namáhá a tudíž i odírá, proto ho furt měníš, pokud nepřejdeš na Sram. Možná ten brzdovej je kapánek volnější a vydrží tam dýl, a ta kontrakce na těch 20 cm nemá na chod vliv. Každopádně to chce řádně zabrousit konce bovdenu, což u toho vinutého taky bude snazší, a dobré koncovky a prachovky.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.