Author bikemaratón Súľovské skaly (SR)

23 nepřečtených
  • enrico

    Aké sú vaše prvé pocity z tohto bikemaratónu?

    0 0
    • lubos  

      ze by sa predsa len opakovalo peklo z roku 2004 ? ;o)

      0 0
      • martt  

        Co som dnes hovoril s dvoma ludmi, tak to bolo skoro rovnake ako pred dvomi rokmi. My sme zbabelo neprisli, este rano sme sledovali dazd a hlasovali, ci pojdeme.

        0 0
        • lubos  

          Som vtedy zlikvidoval spaliky na oboch brzdach, kladky na prehazke, retaz, stred, a skoro aj zadny naboj. Fatranske blato mam mozno na nejakom obleceni dodnes :)

          0 0
      • kochese  

        Nevim, ale me se zdalo, ze v porovnani s rokem 2004 bylo toho blata podstatne min, svoje udelalo, ze neprselo. Jinak spokojenost.

        0 0
        • lubos  

          Aha, tak pokial neprsalo tak to by este slo. Ale i tak .. :)

          0 0
          • B0B0  

            To vies Lubos, ked si tam nebol, tak aj ten dazd nestoji za vela. Ozaj, mohol by si sa laskavo odhlasit z Dubnickeho maratonu 2006? :-)

            0 0
    • Tomcat_1  

      Kluci, hodte sem nejaky fotky :-) Sulov jsem si kdysi docela zamiloval a dlouho jsem tam nebyl…

      0 0
    • Corbett  

      Loni jsem to jel poprvé a byl jsem z toho nadšený (dlouhou). Letos mi to nevyšlo, ale teď to ho ani moc nelituji. V takovém počasí bych se na to asi stejně vyprd i kdybych byl přihlášený. Tak snad příště.

      0 0
    • mars  

      minulorocny cas som si sice nezlepsil, ale umiestnenie ano. nebolo to take zle, az na to, ze som premrzol pri cakani na wapku a aj to som nakoniec vzdal, pretoze keby som bol cakal este pol hodinu, tak…proste pocasie nevyslo, organizacia fajn, kuriatku v cieli tiez, len tie to umyvanie bicyklov bolo nedoriesene.

      0 0
      • kochese  

        Taky jsem to cekani zabalil, asi po hodine, kdyz jsem se nehnul z mista. Kolo jsem myl az vcera doma v koupelne

        0 0
    • rock  

      Bahno a bláto a dřina jak na galejích … moje premiéra na dlouhé trati, jsem spokojený, že jsem se dohrabal do cíle. Moc příjemní pořadatelé na občerstvovačkách a za sucha určitě nádherná trať; teď jsem si ji nějak nevychutnal, ale za počasí nikdo nemůže, za mne palec nahoru …

      0 0
    • koldator  

      Pocity dobre, organizace perfektni. Za pocasi nikdo nemuze, bahno jsem zazil uz horsi predloni na Dubnici. 49 km bylo, si myslim, tak akorat. Smekam pred borcama, co objeli dlouhou trasu

      0 0
    • vigo3  

      no kedže sa mi podarilo absolvovať dlhu trať tento rok a aj v roku 2004 možem zodpovedne povedať že toho blata bolo menej ako v 04. vtedy sa bike niesom aj dolu lúkami keže sa kolesá nechceli krútiť:-) tý čo to zažili vedia o čom hovorím:-) tento rok bol „vpohode“ keby bolo trošku teplejšie. :-) niekto sa stažoval na dlhú radu pri wapke ja som prišiel a hned som bol na rade:-) hmm ale asi to bude aj tým časom kedže sa chodím zučastniť a nie pretekať:-) ináč vcelku sranda a dobre som si pokecal s číslom 46:-) hádam sa stretneme na dubnici:-)

      0 0
      • lubos  

        Fakt bolo lepsie ? Hmm, normalne by som neveril. Asi preto, ze vtedy prsalo. A tusim aj pred pretekmi dost lialo.

        0 0
        • vigo3  

          podla mna to bolo v 04 horšie to blato bolo na tých poliach neskutočne mazlavé a lepilo sa na kolesá ako plastelina:-)vid foto

          0 0
          • lubos  

            Fuj. Ani mi nespominaj :) Okrem ineho sa tam na luke bludilo :)

            0 0
            • vigo3  

              presne tak :-) bola tam záludná pravotočivá zákruta ktoru nezvládol nik čo som videl:-) proste to plávalo každý pokus končil držkou:-) a kedže sa pobludilo sa išlo takou úžlabinov:-))) naštastie hned zatým boli super domáci ponukali pálené a aj bike Ti umyli:-)

              0 0
          • B0B0  

            Takto si predstavujem bicykel, ktory vytiahnu robotnici pri prebagrovani starej a vypustenej priehrady.

            0 0
          • enrico  

            nejako podobne (možno aj horšie) vypadal aj tento rok moj bajk, ale ten posledny kilometer do ciela po asfaltke v plnej rychlosti to z neho kapánek opadalo :-)

            0 0
    • pcejka  

      Jel jsem dlouhou, celkem jsem se tesil jiz od min. roku, kdy me z myho prvniho startu na tomto zavode odvolala akut. viroza a reditel podniku mi prenechal laskave startovny na letosek, krajinka dle fotek vypadala krasne a proc si sem teda z Olomouce neodskocit. Takze skoda toho pocasi (a jeste ze nechcalo, sem tam jen mrholilo ci prselo zlehka) a stavu trati, kdy clovek chte nechte pestoval turistiku i tam, kde by ho to jinak ani nenapadlo…, tesim se tedy, az ji vyzkousim nekdy priste za sucha, protoze to je opravdu prava bajkova trat pro dlouhou trasu.

      0 0
    • martt  

      Tu je reportaz z maratonu www.bikemagazin.sk/…-Sulova.html

      0 0
    • enrico  

      Ta sa k tomu vyjadrím aj ja :-) Nemám síce nič moc s čím porovnávať (môj prvý maratón, pœœœt) ale nadmieru spokojnosť. Blato, blato, blato, samé sračky a zase blato no proste to bola paráda. Na to že som sa dozvedel, že idem namiesto kamoša večer pred maratónom pri poháriku vína, som to zvládol celkom obstojne (138 zo presne 300 štartujúcich na 49 km trase). Jedinú chybu ako zelenáč, čo som vykonal, že som ráno obul Tiogy 2,3 DH a to bola osudná chyba, nabalené blato a všetok ostatný bordel sa stále zachytával o podkovu na vidlici a šlapať so muse ešte aj dole zjazdom :-)

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce