• McBlacky

    10:00 pod Barandákem na bránický straně. Trasa a tempo nejisté, pod heslem kudy to půjde tudy pojedem. Bez oběda se nevracíme :)

    vyražte radši dřív, bude to zmrzlý a bude to trvat dýl dostat se na sraz.

    0 0
    • Thapsus  

      V sobotu musím bohužel zase do práce, jel bych proto v neděli. Takže když to ve zdraví přežijete a budete mít náladu na opakování, rád se v neděli zúčastním. Thapsus

      0 0
    • Gung-Ho  

      Jasně, že dorazim…už včera sem byl ochutnat bikovaní na sněhu a až na mrznoucí prsty je to super!!! Teda občas se musí vodit, třeba přejet stezku po Barandáku se mi teda nepovedlo:-(( ale i pěšky je to sranda…určitě doražte…jen vyražte z domova trochu s předstihem…pojede to fak pomalejc než běžně, tak at ty co budou na čas zbytečně nemrznou

      0 0
      • hawrda  

        Ještě jeden dřívější odjezd se koná v sobotu z Bránickýho nádraží-z peronu-v 9.30hod.Směr Vrané a Zahořanský potok,vše dle možností. Lze se přidat komu by se chtělo dřív. buřt

        0 0
    • jecnak  

      Pokud budous silnice ve stejne bidnym stavu jako ted, tak se ukazu.

      0 0
    • Thidney  

      jsem byl vcera okolo vsi asi hodku predvadel snezne prase a dnes me berou dutiny :-/ tak uvidime jestli rychlokura zabere

      0 0
      • Eli  

        Sněžné prase – hooodně ftipné slovo, zvláště, když se v tom sněhu pěkně vyválí.

        Já v sobotu nejedu, mám kolo v servisu u Thapsuse. Kdo by jel v neděli?

        0 0
    • ydaho  

      …kdyby se někomu chtělo v neděli na pěší turu Točná, Hálek, vykopávky, atd.

      0 0
      • Darkson  

        prej pěšky…

        0 0
        • ydaho  

          co je to za šikovnýho pána ? :) já jdu 100 %, po pěšinkách Točná/Šance/Há­lek/vykopávky to bude schůdný i bez cepínu :)

          0 0
      • Krys  

        No, ak sa v sobotu vecer (v noci?) moc nezdemolujem, tak by som to tam siel omrknut. Peso.

        0 0
        • ydaho  

          o.k. kdyžtak domluva bližší po ICQ, chystam se vyrazit dopoledne, odpolko je MS cyklokros Elite

          0 0
          • Krys  

            moze byt, este mi prezrad, kedy a kde chces zacat

            0 0
            • ydaho  

              nechce se mi tahat auto, takže ideální je jet busem č.173 z Modřan na Točnou (zastávka kousek od Šance)

              0 0
              • Krys  

                Tak som si vyzistil spojenie. Luziny – Tocna 54 minut. Mozne prichody na Tocnu: 8:24, 9:24, 9:54, 10:24. Pridal by sa aj jeden moj kamos.

                0 0
    • Smazaný účet  

      kde je „fuj chrti!“?

      0 0
    • petebike  

      presne, cajicek, kamna, deka, klidek, TV, mam toho fakt dost, od stredy to venku stalo za to :-(

      0 0
      • Meesha  

        koukat jak se trapej jiny… :-) V belgii je prej hafo bahna. To bude mazec zejtra a v nedeli :-)

        0 0
        • petebike  

          nj tesim se, juniory si natahnu na dvko, pac nebudu doma, ale odpo to jisti :-)…tj nejlepsi cyklistika…z pod­periny :-D

          0 0
    • McBlacky  

      NO NEBYLO TO ZADARMO. místy to šlo v pohodě, zato jinde :/ sluníčko střídala vánice, začíná to vypadat že zima se zabydluje. zítra to vidím spíš na slunné průsmyky alp :)

      0 0
      • petebike  

        presne :-D, skoda ze Stybar je az 4 :-(, za to mladej Kloucek dost prekvapil :-), zejtra Dlaskymu drzim pesti :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.