• Mirek1

    Na Krali Sumavy jsem v tasce dostal poukazku na slevu na Krimistop (www.krimistop.cz). Co si o tom myslite? Mate s tim nekdo negativni nebo pozitivni zkusenosti?

    0 0
    • Radek Broz  

      IMHO kravina.

      Jejicdh secure zony, kam muzes odlozit kolo (predpokladam, ze to na Krali meli) jsou na zavody urcite dobra vec, ale jakykoliv znaceni kol nic neresi.

      0 0
    • RUMcajs  

      Nejlepsi system zanezpeceni ti poskytne Mr.Glock :-) Je to univerzal na auto, dum, kolo…

      0 0
      • blue  

        jo, zvlast kdyz nejsi zrovna doma, auto je zaparkovany na parkovisti za barakem a kolo opreny pred hospodou… nezer tolik toho Serzu

        0 0
    • james11  

      měl jsem to ale je to na nic…ukradnou ti to i s tím

      0 0
      • civetta  

        8-))) tady ale myslim nejde o to, ze by Ti to neukradli (neni to zamek), ale ze pak lip prokazes ze je to kradeny, ne? Samozrejme pokud to nekdo proda do bazaru nebo pokud zlodeje chytnou/chytnes. Mam to na dvou kolech, jen pro pocit, ze jsem neco udelal – zatim nastesti nevim jestli to funguje 8-))) Tak jako tak si bika hlidam a zamykam – wedlock je wedlock…

        0 0
        • james11  

          Nálepku máš na rámu, čip v sedlovce, když ti ho ukradnou nálepka jde poměrně lehce sundat a nikdo ani nebude tušit že máš nějaký čip v sedlovce… A i kdyby sis své kolo co ti třeba ukradnou poznal, myslíš si vážně že na policii budou mít tu čtečku čipů? :-) no nevím, jsem v tomto skeptik… to raděj pořádný zámek nebo řetez, čipy se mi zdají docela na nic.

          0 0
          • Troll  

            Uz jsi videl, aby policie neco nasla???? :-( :-( Co je to wedlock? Zrovna resim zabezpeceni kola za prve ve sklepe a za druhe obecne. Protoze za mnou prisla kolegyne, ze ztratila klicek o bezneho zamku na kolo (jako mam i ja) a ze jestli to nedokazu nejak rozdelat…

            Rikal jsem ze ne, ze my od pocitacu opravdu nemame zadne vhodne naradi… Ale prece jen, byla to pekna baba.:-) Tak jsem pro ten pocit vzal kombinacky + swisstool a sel.

            Jake bylo moje prekvapeni, kdyz jsem zamek prestrihl ani ne do minuty.:-( Ciste amatersky. V podstate je to na nic, pokud clovek na kolo nevidi a nehlida si ho.

            0 0
            • civetta  

              www.specialized.com/…qProduct.jsp?…

              Prijde mi, ze minimalne budi respekt 8-))) Ale uz tady o tom byla v historii rec.

              0 0
              • james11  

                Kde se to dá u nás koupit? Díky

                0 0
                • civetta  

                  U vas ve Wellky nad V. nebo v CR? 8-))) Ja to kupoval v prazsky 69ce (prodejce speslu), ale uz pred peti lety. Je mi divny, ze na ceskym webu uz zamky vubec nemaj, ale na specialized.com to porad je. Myslim si ze to vyrabej porad a prodavaj v podstate po cely republice, je to takovej osvedcenej (i kdyz drahej) artikl. Mrknul bych na seznam prodejcu, zavolal bych nejblizsimu a mas jasno.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.