• Black raider

    Zdravím všechny chtěl bych se zeptat na srovnání těchto dvou brzd Hope mini a Avid Juice7 (případně Juice 5) které z těchto brzd mají nejlepší brzdný učinek a chod páky a také jaké by jste doporučili jezdím Cros Country a mám 80 kilo (jak kdy) dík

    0 0
    • cabbage  

      výkon nevim, ale tvar páky má jednoznačně lepší juicy.

      0 0
    • Radek Broz  

      Z tehle dvou Saint;-)

      0 0
    • JMT  

      hope, sou hezci

      0 0
    • kankrlicek  

      Mám Hope Mini a pomačkal jsem si Juice 7. 7 má lepší chod páky a stejně tvrdý konec jako Hope. To je všechno, co můžu říct o srovnání :) Pomohlo?

      0 0
      • o.ndra3  

        Dobrá angličtina v Japonsku :) Especially Really You Has Use In Oil Carbon Cap. Installing example of photograph ( the disc brake set is sample ).

        0 0
    • pegal  

      hope je lepsi a lehci .. ale taky skoro dvakrat drazsi ..

      0 0
    • vojtechposmourny  

      Hope nevím, ale co se týče juicy 7, tak ty můžu s klidným svědomím doporučit. Jedinou výtku bych měl ke zvukům, co vydávají při špinavých (vlhkých) kotoučích. Na xc a 80kg naprosto stačí se 160 kotouči.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Nooo jak bych to řekl, jezdím Hope tak mi tvar páky u Avidu přijde jak z kol z Tesca. Ale je to samozřejmě věc zvyku, každému padne jiný tvar. Z Hyder mi nejvíc vyhovuje tvar brzdové páky Hope a pak Shimano 525…

      Jezdím MonoMini a ty bych ti nedporučil, jsou to opravdu lehké XC brzdy a jsou tak max do 80 kágé. Pokud člověk váží víc tak už se sakra přehřívají a vadnou. Mě celkem vyhovujou, ale už to nějak neřeším…

      0 0
      • ice  

        to se da ovlivnit destickma,kdyz tam das nejaky sintrmetalicky taxe zahrivaj o dost min a lip se s tim celkove vyporadavaj,dost taky dela design kotouce,i ten dokaze s chlazenim udelat dost

        0 0
    • MlokCZ  

      Hope jsem nejezdil, ale Juicy 7 páka mi padne do ruky jak ulitá, chod mi taky naprosto vyhovuje. Oproti tomu XT dual kontrol páka mi do ruky na brždění vůbec nesedla a chod si mi taky moc nelíbil (i když brzdný účinek byl velmi dobrý).

      0 0
    • wroum  

      Hope mini nejsou kdovijak silny brzdy. kdybys srovnaval M4 a J7 tak budu pro Hope, ale Juicy 7 maj vzhledem k Mini hodne navrch (a to Juicy fakt nemusim). Ale je fakt ze Hope sou hezci…

      0 0
    • filipes  

      Jezdim MoniMini a z pomeru cena/vykon jsem trochu rozpacitej. Brzdny ucinek je OK, ale pro velkem zahrati dost vadnou – na XC OK, na All-mountain a vys spis M4. Davkovani brzd je luxusni. Provedeni perfektni, po dvou letech zadny problem a stale jako nove – neznam nikoho, kdy by mel nejaky problem. Ale jsou drahy a nejsou to zadne kotvy.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.