POZOR - chybne rychloupin. nab. - Shimano

16 nepřečtených
  • senesal

    Mozno, ze to tu uz bolo.Ale… Tyka sa rychloupinacich prvkv so STRIEBORNOU povrchovou upravou vrstvou osi zakupenych po 1. novembri 2005. „Po upevneni rycloupinania do spravnej polohy moze os rychloupinaca samovolne zlyhat alebo prasknut…“

    V zhľadom na to, ze som v tomto obdoby uvedene naboje kupil ma zaujimala rekcia predajcov – zhodou okolnosti bol jeden v SK a druhy v CZ ci o niecom vedia.

    Dnes je maj 2006. Nevedeli nic o nabojoch, ktore maju tuto vyrobnu vadu a maju byt vyreklamovane – stiahnute z obehu. teda ani nevedeli posudit ci naboje u nich zakupene tuto vadu maju alebo nie.

    Ako to ma bezny laik ZISTIT ! ked to nevie predajca.

    0 0
      • senesal  

        V danom vlakne som nenasiel odkaz – s presnym popisom vady – co si treba skontrolovat + fotky vady na praktickom priklade – konstatovanie – „niektore su chybne“ nie je uspokojujuce.

        0 0
        • Lister  

          no ale mohl si to tam zařadit a nezakládat nový ne??????

          0 0
        • Orbis  

          ürl:cycle.shimano-eu.com/publish/con­tent/cycle/seh/nl/e­n/news___info/vo­luntary_recall.-MainContent-0016-DownloadFile.tmp/CZ­.pdf.pdf

          je to tam:-)

          0 0
          • senesal  

            Celkom si nerozumieme – je tam len popis na ktore RQ sa akcia stiahnutia nevztahuje – opakujem – nie je tam prilozeny popis + fotograficke zobrazenie vady. Nehovorim o tom, ze predajcovia o nej nevedia vobec.

            0 0
            • Lister  

              co bys chtěl neběží pod tebou titulky, tak je jasný že ti nerozumíme :o)))))))))

              0 0
            • Vrci  

              Ty upínáky nemají zjevnou vadu, ale asi vadu materiálu (víc uhlíku v oceli) nebo něco pobného, proto se stahuje celá série.

              0 0
              • senesal  

                Viem s urcitostou, ze to tak nie je. Volal som totiz do Shimana. Existuju fotky + presny popis vady. Nie su zverejnene. Technik sa vyjadril, ze je to zrejme na prvy pohlad, pokial clovek vie co si ma vsimat – jedna sa o nieco – co vyzera ako prasklinky. Nesmu byt na 1.)oske.
                2.)ani v mieste, kde oska prechadza do obdlznikovej casti.

                0 0
                • goofy  

                  Proste kdyz mas stribrnou osku na rychloupinaku, tak ho vymen, ne? V cem je problem? Bud jste vsichni blazni, nebo nevim… Tak shimano poda prohlaseni, ze jsou vadne upinaky (mimochodem dle mne celkem podstatna vec), a vy se porad budete skubat misto abyste si to radeji zasli vymenit. Nahodou byste meli upinak, ktery by treba nemusel prasknout, ze? A tolik byste se vysilili tou vymenou… Dyt ja to uz chapu…

                  0 0
                  • Garyk  

                    „zašli vyměnit“… když ono to není tak jednoduché. Dnes mi Lange poslal oficiální stanovisko: musíš odevzdat upínák ve svém Shimano Service Centru, to jej pošle do Ostravy, kde jej prozkoumají a případně zašlou nový. Čili akce na pár dnů až týdnů! Zatím sháním náhradní RU a pak to budu řešit.

                    0 0
                    • Schumi  

                      Je to tak jak píšeš, akorát mně v krámě půjčili jiný rychoupínák, než se vše prozkoumá. Jinak když jsem tam přišel na výměnu, tak se na mně divně dívali, vůbec o ničem něvěděli. Tak vedoucí volal do Ostravy a tam mu do telefonu popisovali možné místo praskliny. Nakonec se dohodli, že to tam má poslat.

                      0 0
            • Orbis  

              je tam napsaný, na který QR se to vztahuje no a nevzdatuhje se to na všecny ostatní:-)

              0 0
        • Radek Broz  

          Tak jsi to tam mel pridat, ne? BTW: Me se oteviral i starsi XT upinak.

          0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.