• tulda

    Tímto (nenapadá mě jak jinak) bych rád poděkoval skupince bikerů, kteří se postarali o kamaráda, když zkolaboval při stoupání na Keply. Píšu to za něj, protože on neni na BF. Jeden člověk mu tam půjčil bundu, kterou si kámoš na sobě odvez do nemocnice, tak jestli si to onen dobrák čte, ať mi napíše mail (nějak se dohodnem na návrácení). Koho by to zajímalo, dostal středně těžkej otřes mozku, má dva naštípnutý krční obratle, odražený ledviny a játra a z kolena mu vycucli 0.5l vody. Já sem pak pro něj ještě večer jel do Sušice a už vypadal celkem živě… Takže ještě jednou, děkujem

    0 0
    • Gorgov  

      mno tak ten se musel asi hezky zrakvit…

      0 0
      • tulda  

        Omdlel-spadnul při stoupání, nic si nepamatuje, jen pak hezkou holku na občerstvovačce v Keplých a to, že bahnem zadělal sedačky toho Tuarega, kterym ho odváželi :-)

        0 0
        • Vojtíšek  

          Hlavně měl prý taky zapadlej jazyk, takže kdyby mu tam nedali správnou a rychlou první pomoc, mohl to být jeho poslední marathon…

          0 0
          • tulda  

            Fakt? To ani nevim, já tam přijel asi 20 minut potom, co se to údajně stalo. To mu řeknu, se bude divit…

            0 0
            • Vojtíšek  

              To mu řekni a hlavně taky, aby začal jezdit trochu s rozumem a ne s kamarádama z poháru :-)

              0 0
              • tulda  

                :-) to je marný, třeba jak se jelo v tý Kouřimi (nebo Kuřimi?), dojel 30. a běžel se vyzvracet. Nějakej pud sebezáchovy neřeší

                0 0
              • Beeda  

                A hlavne at neposlucha hecovacku B-F chtyrloninu z parciku, co posilaj sedmnacky na Drasaly. Ono u pc je kazdej king, ale pak kdyz je pruser tak to lita. B.

                0 0
      • Vojtíšek  

        Co jsem slyšel vyprávět jednoho bikera, který ho zachraňoval, tak to jen rval totálně až na krev, do absolutního vyčerpání a pak spadnul. Bylo to ve stoupání… Jel jsem kolem, ptal jsem se jestli můžu nějak pomoct a bylo mi řečeno, že už je to zabezpečený, taky se tam pak pro něj z Keplí řítilo auto.

        0 0
        • tulda  

          jj, na krev, to je přesný, potkal tam kamáráda ze spořitelny, s kterym jezdí pohár, prej dojížděli 9. pak se mu zasek řetěz, nechal toho kluka jet dál, no pak už si nic nepamatuje…

          0 0
          • prodi  

            Jen nechápu, že takhle dopad ve stoupání…ve sjezdu budiž…

            0 0
            • Vojtíšek  

              To není tak nepochopitelný. Když někdo jede do bezvědomí a pak se bezvládně svalí jako zralá hruška, tak je celej dobitej. Zřejmě absence pudu sebezáchovy, takhle se dorazit. Normálně, když člověk nemůže, tak zastaví, nebo zvolní…

              0 0
              • Gorgov  

                jo,tohle bych chtel umet. To by bylo beden

                0 0
                • sun7dots  

                  No mozna jenom jedna – takova cerna;)))

                  0 0
                  • Gorgov  

                    No tak bych to nehnal do takovejch extremu:) Ja mam problem, ze kdyz uz to dost boli, zvolnim. A to je chyba!!! Klidne umrit, ale uviset:)

                    0 0
            • pepino  

              Jo jo,omdlít hrůzou ve sjezdu:-)

              0 0
        • RUMcajs  

          Inu, tak to je husty! Doufam ze se z toho dostane co nejdriv a bez nasledku. A jen tak pro odlehceni: „Zeny maji porod, my mame Krale Sumavy“ :-)))

          0 0
    • Tomcat_1  

      Asi nezbejva nez poprat brzky uzdraveni!

      0 0
    • McBlacky  

      to je vostrý, mi to vyprávěl po dojezdu Vláďa Šidlík, kterej byl u toho a pomáhal mu. Některý lidi si umí naložit…

      0 0
      • Darkson  

        jj, mluvil o tom. btw, nevíš co ty jeho tretry a hadry?

        0 0
        • McBlacky  

          ne :( dostal kontakt od Perglerový na ty týpky se kterejma jsem bydleli tak snad…

          0 0
    • Jenda  

      jeste ze se mu to nestalo na brodu – by se navic i utopil:-) hlavne at se brzo uzdravi a vezme si z toho ponauceni

      0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.