testování kola před koupí-vaše zkušenost

28 nepřečtených
  • pop

    Bylo vám umožněno projet se na kole před koupí-v terénu? Celkem mě mrzí, že to nefunguje jak u aut…:(. Výjimka co vím, je u Meridy Mission a GT I-drive. Ovšem u GT je prý u nás na ně pořadník do srpna! Zdá se mi divný, že když uvažuju o koupi kola nad 30 litrů…kupuju zajíce v pytli(zvlášťu fullů). Napište prosím i kdo (a odkud)vám vyšel vstříc…dík.

    0 0
    • Marika88  

      Ono je to asi docela problem, kdyz mas obchod nekde na namesti. Ja jsem se pri vybirani projela nekolikrat kolem obchodu. Slo mi hlavne o zvoleni spravne velikosti ramu a sedla. Je to ale pravda – ten zajic v pytli. Je to problem.

      0 0
    • Pekáček  

      To samé je s vidlicema, koukáš na recenze, testy, články. Ale pak projdeš obchody a zjistíš, že jí na krámu nemaj, ale že ti jí objednaj (v obchodě je vystavených pár levných RST a Suntourů). A pak babo raď. Máš to dražší jak z e-shopu a tak jak tak nevíš do čeho jdeš.

      0 0
      • pop  

        Už by s tím měl někdo něco udělat, jinak zůstanou jen e-shopy s takovou…:( a zajíci v pytli :)

        0 0
    • lOlA  

      no ne zž vlastni zkusenosti ale vim ze v Brne ve Velohanak jim das penezni zalohu a obcanku a umozni ti pujcit si ho a projet ho.ale nevim jak daleko a na jak dlouho.a nevim cenu te penezni zalohy(ktera je teda vratna)

      0 0
    • Radek Broz  

      Jeste ti pujcej RB.

      0 0
      • enjoy  

        ale tam bych si napriklad u CRX daval hodne bacha na to,jak je to kolo postaveny,protoze treba me,kdybych nebyl fakt pevne rozhodnutej dopredu,tak by me uplne odradilo.

        0 0
        • Radek Broz  

          Jo, uz jsi to tu psal – tezko budou mit postaveny kola ve vsech velikostech s ruznejma predstavcema atd. Kdyz posoudim treba Monstry, tak ale jak u testovacich kol tak u nabizenejch ramovejch setu nenachazim takrka nic, co bych vymenil.

          0 0
          • enjoy  

            ono je totiz to jejich CRX postaveny dost zavodne,coz u CRX moc nechapu,to je cely..

            0 0
    • rhuman  

      v hk kulhanek myslim pujcuje meridy za zalohu …

      0 0
    • Twister  

      A Spešly taky. Třeba 69 v Praze v Řeznický. Na Trans Brdech se daly pučit Meridy i Spešly. Jsem si to odjel na Epicu comp :)

      0 0
      • filipes  

        Kolem prodejny ti ho vetsinou pujcej – kostky, obrubniky, schody mi vetsinou stacily jako nahrazka terenu.

        0 0
        • pop  

          No tak to jde dělat z kolem do 20 tisíc :). Ale když si chcu vybrat kolo, který mně bude vyhovovat, tak potřebuju delší vyjížďku terénem(jak sedí geometrie,vidli­ce,tlumič atd.). A taky možnost porovnat s více,aspoň dvěma, značkami kol(z různými vidlicemi,tlu­miči).Nemyslíš,že by to bylo dobrý? Mně se líbí přístup značek Meridy,GT a jak vidím i RB a Specialized,že už je možný si za zálohu(15–20litrů) zapůjčit jejich kolo. Ale nezdá se vám divný,že jsou na tyto kola pořadníky? Třeba u nás GT? Neříkejte,že jsou ta kola půjčována každý den…tomu prostě nevěřím…

          0 0
          • Santus  

            to je zajimavy, v Brne zadny poradniky nejsou a myslim ze o to pujceni nejakej ex zajem neni. Mel jsem to Gt pujceny minulej rok a tento si to zopakuju a vyzkousim i Eru, abych mel porovnani.

            0 0
            • pop  

              Taky si myslím.Zkusím přitlačit.Slyšel jsem,že nemaj zájem na tom půjčování,že to radši půjčí známým…

              0 0
    • james11  

      Půjčí ti i Specialized, našel jsem to náhodou tady: www.kola-radotin.cz/…ktuality.htm

      0 0
      • pop  

        Ta záloha je ale drsná :). nicméně když uvažuje o koupi, tak proč ne. Ovšem za 3h dojedu sotva do terénu :))

        0 0
    • Matthew  

      Co se týče půjčování kol v Brně,tak si mrkněte přímo na www.velohanak.cz, tam je vše potřebné napsané a pokud vím tak pořadníky nejsou :-)

      0 0
    • rock  

      Giant a Ravo se dá vyzkoušet … viz www.progresscycle.cz/

      0 0
      • pop  

        Akorát je to celkem z ruky…nejbližší je 50 km daleko. Pražáci se maj, ty maj vše při ruce…:)

        0 0
        • rock  

          Pokud máš auto, tak je to v pohodě, ne ? Ty dvě stovky za palivo jsou v ceně biku zanedbatelné …

          0 0
          • pop  

            to jsou ale 2 jízdy tam a zpět (musíš kolo pak umýt a vrátit) a ještě se někam zavízt do terénu(tak na víkend by to šlo)

            0 0
        • Radek Broz  

          Jsi asi necestoval po Pze;-)

          0 0
          • pop  

            cestoval.Sem tam 5 let studoval…dojedes metrem a nazpet na kole :) a opačně

            0 0
      • karlson  

        Tohle vypada taky zajimave: eshop.skiservis­.cz/new.php?ne­wId:8

        Chystam se tam v sobotu otestovat Stumpjumpera a Trek Fuel, tak doufám, že nebude prset…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.