Zkušenosti s Tretrami MTB- Lake, Gaerne, Specialized

18 nepřečtených
  • Miky

    Chci si koupit nové tretry, vyhlídle jsem si tyto modely Lake – MX 160, Lake MX 165, Lake MX 225; Gaerne – Miro, Marte, Samos; Specialized – Comp MTB, SPT MTB. Prostě tretry do 3000 kč. Máte někdo zkuššnosti s těmahle tretrama. Prosím podělte se o své experience.

    0 0
    • kolda  

      měl jsem Specialized Comp asi 6 let, spokojenost. ted mam ten vyssi model s mikroprezkou(taky comp), zase spokojenost. kamos ma Lake tusim MX 165 – vypadaji dobre, kuze,Vibram podrazka, akorat jsou tezsi. ale pravdepodobne dost vydrzi.

      0 0
    • arcco  

      Loni jsem řešil něco podobného Spec.comp, nebo Lake.Šel jsem do Lake MX 165. Škoda jen, že loni v březnu nebyly MX225, volba by byla jasná

      0 0
      • juricmir  

        Tak přesně tyto vozím…musím uznat že vydržej opravdu tvrdý zacházení a zatím vypadaj vcelku dobře…problém asi jen vidím v tom že už mi nesedí sucháče uvítal bych mikropřezku..:)

        0 0
    • PIWNIK PONURY  

      Gaerne Miro ma kamos a naprosta spokojenost

      0 0
    • hadí oči  

      5 let Specialized Comp – spokojenost.

      0 0
    • Q  

      Letos sem koupil Lake MX165. A sem opravdu spokojenej. Podle mě je u Lake hlavní předností to že sou z pravý kůže. Dobře se přizpůsobý noze a nikde netlačí. Je pravda, že sou trošku težší, ale jen v ruce na nouhou to není znát. Jo a chůze v nich je taky OK.

      0 0
      • Manas  

        Mam Lake MX-165, najeto zhruba 1000km a spokojenost velka. Souhlas s tim co pises.

        0 0
    • mawerick  

      6. rok spešly Comp (dva modely) a jiný nechci… spokojenost naprostá

      0 0
    • stream  

      Druhou sezónu Specialized MTB Comp a doporučuji!

      0 0
    • Tomcat_1  

      Mam LAKE, zkusenost takova jak tu nekdo psal. Tezky, ale vydrzej. Sel bych do nich klidne znovu.

      0 0
      • Glum  

        Jo, podpisuju. Mám Lake MX225 a Lake MXZ300, spokojenost docela velká. A že jsou těžký? Já jsme taky těžkej…

        0 0
    • rock  

      Lake MX 165; po roce provozu vůbec netuším, co bych jim měl vytknout …

      0 0
      • Krejza  

        me vrzou. nekdy se to tu uz resilo, ale nvm co s tim. jinak naprosta spokojenost

        0 0
    • george.n  

      Specialized MTB Sport.2000km a absolutni spokojenost. Sice jsou to moje prvni tretry, takze nemuzu porovnavat, ale maj pekne tvrdou podrazku a vetraj. Ale na chozeni to moc neni.:-)

      0 0
      • hannawald  

        to muzu podepsat. Prvni tretry, na noze pohodlny, dobre vetraj, nemuzu si stezovat vubec na nic. Hur se v nich chodi, ale to je asi u sportovnich treter vsechno stejny. Nevim, jestli se tretry na kolo musi taky rozchodit jako normalni boty, protoze u techto jsem nic takoveho nepotreboval, zadny puchyre na nohou, nic.

        0 0
    • elbi  

      Pořídil jsem Lake MX 165 a jsem spokojený, dobře padnou a dá se v nich i obstojně chodit.

      0 0
    • Miky  

      Fakt husty… po x letech si musim poridit nove tretry a hledam ve vlaknech a nakonec prociam sve vlastni vlakno z roku 2006 kdyz jsem si kupoval ty predesle tretry :-) po spec. Comp prechazim na Pearl Izumi X-alp, tak snad budou slouzit tak dlouho jako ty spesly :-) bike-foru zdar

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.