• Trojci

    Zdarec,

    Jedete tam někdo? Ja jo – a chtěl bych se s někým z vás domluvit: buď budu mít dvě volný místa v autě, nebo bych se s někým z vás svezl.. (přispěju na benzín).

    Kdyžtak pište na mejl, nebo na icq..domluvíme se!

    0 0
    • Trojci  

      Samozřejmě z Plzně :))

      0 0
    • Veeteck  

      No premyslel jsem, ze bych taky jel, ale pak jsem si vzpomnel, jak vypada XC :)

      0 0
      • Trojci  

        A to jako že je XC pod tvou úroveň? :-))

        Dyť jde o srandu, ne? Já tam budu taky bojovat akorát sám se sebou…

        0 0
        • Veeteck  

          No dejme tomu ze nemam zapotrebi, aby si na me nejaky Kozaci a Lukesove dokazovali, jak jsou dobry :)

          Uvidim, ale podle toho, co mam najeto bych nejspis bojoval o posledni misto. Ale uvidi se…

          0 0
          • Trojci  

            Hééj to je dobrý – to tam budem dva tragédi a rozdáme si to. :-) Lukešovi sem zachráňoval vítěztví loni na podzim v Chodový planý když se mu tam furt slíkal ten jeho cyklokrosovej plášť :) Bez mojí asistence by měl podstatně větší problém…

            0 0
            • Trojci  

              Čímž rozhodně nechci říct, že by mě neštvalo, že mě pravidelně dávaj o kolo :((

              0 0
              • Wiktor  

                ja dostavam rundu taky pravidelne, presto do nectin urcite jedu… zkracenej kopec slibuje lehci trat, no, uvidime, jaka bude realita…

                jedeme z Plzne ale uz rano, behem dopoledne se projedeme po okoli a ve 14:30 na start…

                0 0
                • Veeteck  

                  Tak to se taky mozna vydam. Spolu jsme se v Prachaticich tahali cely zavod, tak bych mel v Nectinech soupere :)

                  0 0
                  • Wiktor  

                    vidim te ve vysledkach z PT, ale absolutne si nedokazu vzpomenout… jel jsem 50km s brachou, bolelo mi mezi 20 – 40 km koleno, pak si to nejak sedlo a tak jsem poslednich 10km zkusil napalit na doraz… na brachu jsem najel 5 minut a 12 mist… koleno se nastesti lepsi, takze jsme se dneska definitivne upsal i na krale…

                    0 0
    • Veeteck  

      Kde si kupoval tu sedlovku Syncros, co mas na kole? Dneska jsem si pro ni sel do Heposu a nekdo mi ji nedavno vyfouknul… :)

      0 0
      • Trojci  

        No jo, halt smůla.. já jí koupil novou od jednoho maníka (nemam jí z obchodu).

        Vo tom, že nějakou měli v Heposu vim (ale to byla ta levnější verze). Ta moje má krásných 240 g :))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse