• kolda

    odkazy o MTB trasách nejen v Julských alpách. jedu tam na dovču, tak jsem našel pár info.

    www.mtbture.com/ture_spisek.php

    www.mtbslovenija.info

    0 0
    • pop  

      pěkný…ještě tomu rozumět :)). To bude možná chtět místy fulla… :))

      0 0
    • speedy gonzales  

      hmmm…tak sice tomu nebudete rozumet ale urcite se mrknete na ty fotky…genialni mam skoro chut rict takovou kacirskou myslenku ze sem snad peknejsi hrebenovky a singly nevidel

      0 0
      • pepek  

        Já sem tam byl loni(u Bohinského jezera). Je to tam super. Trasy jsou trochu náročnější, než je z obrázků patrno.:-) Např: jsem jel kousek toho „Bohinskiho masakru“. Tlačil jsem víc, než je zdrávo, úsek na Koblu jsem jel naopak a nesjel jsem to, co se mělo jet (šlapat) nahoru ! Ale jiné trasy jsou super!

        0 0
    • pop  

      jel bych též,prachy mám…

      0 0
      • kolda  

        něco se ze slovinštiny vydedukovat dá:) Ted budu spíš chodit a jezdit lehčí trasy – sjízdný i pro holku. sám mám v plánu sedlo Mangrtu – to by mohl být pěkný výjezd.

        ale někdy bych tam zajel na 3–4 dny čistě jen zabajkovat – je to kousek, není tam draho a Slovinsko je moje nejoblíbenější alpská země.

        0 0
        • Luka  

          na manrgt? Skoda jen ze to nejni terenem… alespon my jeli po silnici, a zadna slava byla tam dost provoz na to ze se tam veslo 1,5auta, vsude tunely, tma jako v pr*eli, nez jsem to rozkoukala pak na svetle, tak byla dalsi tunel, kde jsem vubec nic nevidela, a zase znova… jako vyhledy paradni, to nemohu rict.. a sjezd dolu do vesnicky taky super :)

          0 0
          • khooca  

            Šlapat na kole na Mangart? No ty koky, my to ťapali pěšky od nuly až nahoru a byl to jednoznačně nejnáročnejší výlet (Triglav byl oproti tomu hadr) :)

            0 0
            • Luka  

              jen do sedla, ne az na vrchol :)

              0 0
              • khooca  

                No jasně, z pod sedla se už jen šplhá, s kolem na zádech by to teda byl čelenč :)

                0 0
                • Luka  

                  ale nebylo to tak hrozny. hodis vecernicka a proste se sapes serpentynama. casem te to samo donese az nahoru. Nebyly to teda zadny casovkarsky vykony, ale po 10ti hodinach v autobusu to i tak byl vykon :))

                  0 0
                  • khooca  

                    No měl jsem na mysli výstup z té poslední koči na Mangart :)

                    0 0
        • pop  

          tak až tam pojedeš zabajkovat,dej mi vědět.jel bych

          0 0
        • khooca  

          Něco? No rozhodně se tam domluvíš spíš česko-slovinsky, než anglicko-slovinsky ;) alespoň ve vesničkách..

          0 0
          • Luka  

            pod mangrem je vesnicka, kde maji hospodu (vyborny pivko a super vari) a pak „domaci“, majitel hospudky na nas vyzkousel 8ruznych jazykovych mutaci, nez jsme zustali u te anglictino cestiny. Vypadal velmi vzdelane a strasne moc pratelsky, co si vybavuju, vyzvidal na nas, anglicky, nemecky, francouszky, rusky, nejakou mutaci chorvatstiny, dalsi uz si nepamatuju, ale dohovorili jsme se a pochutili si :) . A takovi tam jsou z 99% vsichni. Srdecni a mili.

            0 0
            • khooca  

              Přesně tak. Ty lidi tam jsou naprosto výborní. 99,999% :)

              0 0
    • miro1234  

      Fotky vyzeraju super, akurat osobne by som na hrebenoch a tenkych cestickach radsej videl len pesiakov. Parkrat som stretol bikerov aj medzi Chopkom a Dumbierom a to si clovek uz len tuka na celo… Svajciarske Alpy su na tom pre bikerov asi o dost lepsie. Ten 8 dnovy pretek vo dvojiciach napriec Alpy ma vzdy tahal.

      0 0
    • khooca  

      Btw pokud má někdo PDA a používá Oziexplorer, mám zkalibrované turistické padesátky..

      0 0
    • Q  

      Tak trošku zneužiju tenhle thread. Mám naplánovanou dovolenou na příští víkend a potřeboval bych vědět, zda někdo z vás byl ve Slovinsku jen na občanku. Na stránkách MZ píší že je to možný. Chci mít jen jistotu, že na hranicích nebudou žádný problémy.

      0 0
      • kolda  

        kuwa, to mi připomnělo, že nevím, kde mám pas…ale v rámci EU by měla stačit občanka

        0 0
      • Polka  

        Nechapu, co s tema obcankama/pasama lidi furt maji. Jednou je dany, ze muzem cestovat po EU jen na obcanku, tak to tak proste je. Z me osobni zkusenosti – Slovinsko (a treba i Recko) → na obcanku no problem.

        0 0
    • strtom  

      Mám dotaz na cestu na Triglav. Chtěl bych projít s rodinou 10 a 12 roku tuhle cestu s tím že tu hřebenovku bych třeba nešel a sončil na Triglavkem domu a zpátky. Kdo jste to šli od severu tak mrkněte na tu cestu, jestli to je i pro děcka. Kondičku mají, jen se bojí výšek, tak by tam neměly být nějaké drastické feraty.

      http://www.gpsfriendly.com/…iglav-2864-m

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.