Kde se dají v Brně koupit dámské tretry?

10 nepřečtených
  • peky

    Chtěl bych pro svou slečnu tretry. Dělá vejšku v brně a já se chtěl zeptat kam se může zajít podívat, kde bude dnes otevřeno a budou mít větší výběr treter. Díky O.

    0 0
    • Jane  

      No tak asi Hobbysport na Veveří (Spešl, Shimano, NW…), o ulici níž je DreamBike nebo jak se ten obchod jmenuje, ale tam podle mě mají spíše větší velikosti. Pak třeba na Špitálce XCR (Sidi), nedaleko na ul. Křenová Velo Hanák (Sidi) a asi bych ještě zajela k Šírerovi na Vídeňské – tam mají docela velký výběr (NW, Spešl, Shimano)…

      0 0
      • peky  

        Děkuji něco pododbného jsem si představoval. Nejlépe ženě dokáže většinou poradit zase jen žena :). Moc díky.

        0 0
        • archibalda  

          zkusím revitalizovat toto vlákno a položit dotaz, blíží se vánoce a potřebuji tretry pro polovičku , zadání zní jasně MTB provedení velikost 36 a dostupné v Brně, bez vyzkoušení se nedá koupit , dík za smysluplné rady

          0 0
          • RomanH  

            MojeKolo, Cyklopoint, Hervis, Intersport, HobySport

            0 0
          • Gwaihir  

            Element store na Lidicke

            0 0
          •  

            Když pojedeš od Znojma, můžeš začít u Svorady (u M-Paláce).

            0 0
            • archibalda  

              není podstatné odkud pojedu, ale podstatné je to, že zatím všude, kde jsem zkoušel poptávat je problém s velikostí 36 , spíš bych uvítal nějakou osobní zkušenost , takový Svorada má jedny jediné a to ještě jen růžové , což světe div se neprojde

              0 0
              •  

                Až tak do detailu jsem to nestudoval, ale teď se dívám, že v dané velikosti má na výběr (a na skladu) ze svou druhů:

                https://www.kolasvorada.cz/…mtb-black-36

                https://www.kolasvorada.cz/…onemerald-36

                Oboje jsou v té vzdálenější prodejně (to je na severní straně Brna) a žádná není růžová.

                Asi bych na tvém místě prošel e-shopy zmíněných obchodů, co tu ostatní navrhovali – a podíval se, jestli mají na těch svých prodejnách něco skladem. A pak jel tam, kde toho budou mít nejvíc a můžete zkoušet.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.