• XCIO

    celkem pohoda.Nevíte kde jsou nějaký fotky?

    0 0
    • Lookas  

      urcite na racefoto.cz oficialni fotgrafove a pak jeste budou na www.bikezone.cz ale tam se nejprve musi vyvolat a nascenovat! takze tak za dva dny ;-) jo, me to moc jako pohoda neprisla.. docela fofr :-)

      0 0
    • Lookas  

      uz sou nejaky foto tady www.xcrteam.info/

      0 0
    • NSbiker  

      Tiez som nieco nasiel…

      0 0
      • Luka  

        strasny splashky

        0 0
        • Splinter  

          Tak teďkas to hodně přehnala:))

          0 0
          • Luka  

            kdepak… mam jeste chutovy bunky a mam je rada… starobrno ve sve ryzi podobe je moje nocni mura. Nerikam cerveny/cerny drak, to je neco jinyho…

            0 0
            • Lišák  

              A už jsi zkusila 11% někde venku, na bečce, tlačenou vzduchem? A nepřechlazenou, jako ve všech hospách?

              0 0
              • Luka  

                i oni uz tlacej 11? …neee…ja zkusila 10… pred par lety jsem byla v brne skoro doma… a starobrno mi nesmelo pres prah :)

                ja si ted ujizdim na svijanech a na kozlovi 11

                0 0
                • Lišák  

                  Jj, Svijany jakýkoliv a Kozel 11% = MŇAM! :-)

                  0 0
                • kafac  

                  Je videt ze se v pivu vubec nevyznas :-)

                  0 0
                  • Luka  

                    jojo, jsou „pivni machri“ co mi tvrdili, ze kdyz mi nechutna gambrinus, ze hovno pivu rozumim..... ja vam to neberu. Piju jenom to, co mi chutna, a dovedu si sakra vybirat. Stejne jako neni plzen jako plzen… nekdo to natoci jak maslicko, rozplyva se na jazyku, a jinej ti da zvetralou smrdutou brecku… ale jsou pivni „znalci“, co tomu rozumej, a ty ti reknou, ze plznicka je proste nejlepsi. Ale uz se nezminej, ze jestli v 10–15ti hospodach v praze plzen za neco stoji, tak to je hodne…

                    0 0
                    • MartinXC  

                      Plznička z prášku (ředěná), jo to je pivko. … Už se to ani nedá vzít do huby, jak je to eurostandard.

                      0 0
                • Baracuda  

                  Svijany jsou naprosto genialni!!!

                  0 0
                • OCG  

                  minulej rok na festivalu v Malé Skále sem se po svijanech strašlivě posral. Svijany už nikdy! Ono bahno není uplně špatný, jak říká Lišák. Ale akorát jedenáctka, desítka je patok… Ale furt lepší než Svijany, to je humr nejhrubšího zrna…

                  0 0
              • JSt  

                moje rec. kdyz becka, tak medium ;-p

                0 0
    • Dopitak  

      Taky se připojuju k dotazu, nemáte někdo odkaz na nějaké fotky ze Starobrna? Tedy kromě odkazu na Svoradův web. A kromě racefoto kde stojej za kulový a navíc za ně chce 60 babek za jednu a ještě k tomu mě v tom stoupání na Javůrek ani nevyfotil .-)…

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.