solidni levne plaste 2,3", poradte!

41 nepřečtených
  • Andrzej

    budu kupovat nove plaste, nejspis tioga factory dh (asi 550–600,– za kus), jestli vite o necem podobnem (sirka kolem 2,3 a dost hruby vzorek) za dobrou cenu tak poradte, dik

    Anketa: Setrite hmotnost na plastich?

    0 0
    • PePu  

      Schwalbe Fat Albert v drátu asi za 390Kč, ale nejspíš bude ve skutečnosti o něco užší než Tioga (kterou jsem však na vlastní oči nasazenou neviděl, tudíž nemohu přímo porovnat).

      0 0
      • Dijck  

        Ta tioga je v skutocnosti fakt o nieco sirsia ako fat albert, a vazi okolo kila:)

        0 0
        • Andrzej  

          no, to by teda klidne mohl byt ten albert, nevite o nejakem e-shopu kde ho maji? (nechce se mi davat za plaste moc penez…)

          0 0
          • PePu  

            Schwalbe jsem tuším viděl na Bikezone, ale za 390Kč je koupíš normálně v kameňáku. Kupodivu se Alberty nijak extrémně nesjíždí na asfaltu.

            0 0
          • Dijck  

            Ako dalsiu moznost uvadzam tioga factory extreme xc 2.1(800g). V reale sirka asi 2.25 vzorok podobny ako factory dh. Na asfalte ubuda dost rychlo. V terene vyborny zaber.

            0 0
            • Smazaný účet  

              jo, zrovna vo nem uvazuju misto alberta/bigji­ma....., pocitam ze bude i odolnejsi vuci prurazu… na to sou swalbe fakt lemplove :( :-))

              0 0
              • pepino  

                Já po píchání s Calibos-Krakenem jsem se nas..l,koupil je a zatim ani pích(ťuky ťuk:-) )

                0 0
            • pepino  

              Jo,přesně ty jsem si loni pořídil.

              0 0
    • RUMcajs  

      Maxxis Swampthing 2,35 nebo 2.5 palce. V zavislosti zda chces skutecne rozmer v palcich a ne jen cislo na plasti.

      0 0
      • Andrzej  

        na tom rozmeru az tak nezalezi(myslim, ze zrovna tenhle maxis je uzsi nez ostatni… tak spis 2,5") ale to uz je trosku extremni vzorek, libi e mi ze je ridky a zubaty, ale hrozne rychle by se to sjelo(sstaci par kopcu po asfaltkach a je v pytli)

        0 0
        • RUMcajs  

          Jj, je to plast do predevsim do bahna. Ale i v hline a hrabance se neztrati. Na Komarce na HT to s nim bylo o necem uplne jinym, nez s Wormdrivama. Ale take se da :-)

          0 0
    • FrontMan  

      Continental Traction Pro 2.30. Podobnej vzorek jako u legendárního Explorera jen o něco širší. Sháním ho teď v bezdušové verzi ale jaksi marně :(

      0 0
    • Lambonaut  

      wtb motoraptor. ty sou hodne dobry 2.4

      0 0
    • bajaja  

      v plzni sem videl Tiogy Factory DH 2,3 prední a zadni v akci za 390,–/ks

      0 0
    • tomaasz  

      Levné a s dlouhou životností jsou kendy kinetics 2,35", stojí 325 – 390,– ale mě se víc líbily ve verzi E-sticks (měkčí směs a také nižší váha). Loni jsem koupil bontrager earl 2,4", je to hrubý vzor s velkými špunty, prostředek tvrdý, boky měkká směs a váha jen 675 gramů, ještě jsem na nich nejel tak nevím jaké to bude.

      0 0
    • pened  

      Tioga Factory a Extreme byla moje posledni kombinace pred soucasnyma gumama. Bylo to moje nejvetsi sklamani od Tiogy. Jezdim v Beskydech, na koreny a blato – nebrat. Mel jsem ale 2.1 a 1.9. Nyni mam Continental Vector 2.3 a zatim maximalni spokojenost. V dratene verzi jsou zhruba ve stejne cenove hladine.

      0 0
      • goofy  

        Jak jsou ty Continentaly ve skutecnosti siroke? Schanim neco, co by mnelo doopravdy aspon 2,3", takze u Maxxisu je to tak 2,5". Prave se ed rozhoduju co do zadu a asi tam pujde zase Minion, jenom mne stve, ze se nedela s butylem i v te tvrdsi verzi…

        0 0
        • pened  

          nejsou. Jsou uzsi. Rekl bych, tak 2.15 – 2.2 :-) . Ale diky tomu je muzu pouzivat. Poctive 2.3 uz bych asi neprotahl zadni stavbou.

          0 0
      • Pavlos  

        www.conti-online.com/…lder_en.html

        nejak nemuzu najit ten vector;)

        0 0
        • pened  

          jsem lama, omlouvam se :-). samozrejme to jsou verticaly.

          0 0
        • FrontMan  

          Nevíš jestli se daj sehnat Kontíky Traction Pro v šíři 2.30 a ve verzi pro UST někde u nás (myslím tím např. nějakej net shop v ČR)?

          0 0
    • Pavlos  

      hele a co kenda blue grove 2,35(drat) jezdil jste je nekdo jake jsou?

      0 0
    • kubrt  

      continental Explorer 2,3 WTB Weirwolf 2,3

      s tema prvnima mam dobrou zkusenost ja, s tema druhejma kamarad :-)

      0 0
    • lubos  

      Fat Albert

      0 0
    • misak  

      skoro 2 mesice jezdim GEAX Lobo Loco 2.3 a asi zatim nejlepsi plast co jsem mel, Continental Vertical 2.3 je taky hodne dobrej velikost sice trochu zkresluje, ale opravdu to je poctiva 2.3 (sire 57mm), taky jsem mel vpredu Michelim All-mountin 2.25, ale v predu me az tak neoslnil, ted ho mam vzadu a celkem dobry.

      0 0
    • Andrzej  

      no, tak jsem koupil :) mam kendy blue groove a nevegal, peknych 2,35", jenom sem se trosku ukvapil pri objednavani a mam sjezdovou verzi, mekkou smes, vyztuzene boky, kazdy plast cca 1200g :) to mne az tak netrapi(uz ted citim, ze budou nedherne drzet…) ale nejak mi moc dobre nesedi na rafku, zvlast zadni celkem dost haze do boku i na vysku a moc dobre se s nima na rafku nemanipuluje, jsou dost tuhe… tak jestli s s tim ma nekdo podobne zkusenosti tak predem dik za radu :) (zkousel sem namydlit boky predniho plaste v rafku, ale nejak to moc nepomohlo a navic mam strach, abych pak v desti neprotacel plast na rafku a neufiknul ventil…, u normalnich plastu vetsinou pomohlo bud supermoc nafoukat a nebo prave to namydleni+vysoky tlak, tady ale nevim… asi to chce este zkouset, a nebo jezdit takhle)

      0 0
      • goofy  

        Kolik te staly? Zmer pak prosimte kolik maji sirku v realu…

        0 0
        • Andrzej  

          maji asi 54mm, maxxisy predtim mely 53mm, mereno suplerou jenom plast, mezi zubama… a levne nebyly :)

          0 0
    • ivaneck  

      Mám dotaz poněkud jiného rázu. Na GT Avalanche 0.5 2005 mám Tioga Yellow Kirin a Tioga Blue Dragon. Vepředu 2.3 a vzadu 2.1. Jaký je smysl toho, že je zadní kolo užší?

      0 0
      • Nikdo  

        Protoze sirsi plast uz by neprolez zadni stavbou. On i ten Blue Dragon je tam jen tak tak, staci mala osma a uz to nekde skrta a kdyz se nej nalepi bahno …

        0 0
        • ivaneck  

          To fakt, zaboha jsem nemohl přijít na to, proč je přední širší ;o)

          0 0
    • Tominec  

      Můžu jenom doporučit Point DB 888 2.2 na předek za 330 Kč, dozadu (DB 889) bych ho už ale znovu nekupoval. eshop.bikezone­.cz/index.php?swit­ch=detail&id=1956&k­at=791&trideni=ID_KAT&po­cet=10

      0 0
    • Pavlos  

      Ma tady nekdo zkusenosti s WTB WeirWolf 2,5?

      0 0
      • tomek  

        vozím Weirwolfy 2,3 a řek bych, že dost plavou na šotolině. 2,5 jsem ale nevozil. V kořenech a na hliněných pěšinách vcelku pohoda… jsou ale i levnější pláště. Ještě jsem je ale netestnul, tak nevím… ale budu muset.. www.tandem-bike.cz/…b-960-26x2-3

        0 0
    • el.capo  

      Já jezdim na 2,25" Rubena Triton. Nejobyčejnější verze stojí 200+DPH www.rubena.cz/Default.asp?…

      0 0
    • goodfella  

      ja vozim Kend Kinetics, vydrzely neco pres sezonu no…ale uplne sjety jeste nejsou a objednal sem si Continental Survival 2.5

      0 0
    • Haryk  

      A nevíte někdo, jestli dělá Conti Verticaly v provedení Supersonic? Ty drátovky mně přijdou dost těžký. Dík.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.