náhradní díly Shimano - dá se to sehnat?

16 nepřečtených
  • Mofo

    Zdravím, dají se někde sehnat náhradní díly do komponentů od Shimana? Mám na mysli třeba těsnění do hydry LX, co je v nádržce na řídítkách, ale i ostatní… Druhý dotaz se týká hadičky na odvzdušňování, prohledal sem celý barák a nic vhodného (tenkého) sem nenašel. Co na to používáte?

    0 0
    • Mofo  

      nikdo neporadí?

      0 0
    • petebike  

      zkus ostravu Paul Lange, jinak v praze je Cyklo prag kterej ma vyhradni Shimano servis centre, nevim jestli ti objednaj tyhle dily ale zkusit to muzes, ja chtel kdysi novou pruzinu do XTR saltru a to se dalo sehnat ale za nekrestansky money :-(

      0 0
    • TinkTink  

      Paul Lange, KCK…sehnat se da myslim cokoli :)

      Hadicka – staci jakakoli vhodna, mel jsem ruzny, takze hledej…treba modelarstvi, akvaristika…

      0 0
      • Mofo  

        Volal sem do Ostravy a ženská mi řekla, že fungují pouze jako velkoobchod a nejlepší prý bude, když si na jejich stránkách zjistím přesné označení mnou požadovaného náhradního dílu (mělo to být v nákresech komponentů) a potom to řešit přes nějaký maloobchod… Vlezl sem na stránky, hledal nákresy a našel pouze u XTR… Pak mě napadlo zajít na shimano.com, naštěstí sem tam byl úspěšnější. Stejně mně to ale moc nepomohlo, protože mi ani po uvedení kódu nebyly schopni říct cenu, prý to momentálně nejde zjistit…

        0 0
    • MARIN  

      Tak co se tyka zrovna tesneni a hadicky bude rozhodne rychlejsi a jednoduzsi zabehnout do firmy ktera to primo vyrabi nebo prodava. Takovych firem je spousta. Jsi z jizni moravy tak v Brne treba Pokorny( www.tesneni.cz)

      0 0
      • Mofo  

        ze by vyráběli něco podobného, co je v hydře LX (jako těsnění)??? To se mi nějak nezdá…

        0 0
        • MARIN  

          nevim co je v LX jako tesne ni zkusim se mrknout ale verim ze se to vyrabi i jinde nes u Shimana

          0 0
          • Vilém  

            Tesneni vicka nadrzky?to asi ne:(

            0 0
            • MARIN  

              No troufam si napsat ze existuji firmy ktere vyrobi i tohle (uz jsemkoukalna rozkres ty paky) ale musel by se donest original.

              0 0
    • miki  

      Je plno věcí které se nedají od Shimana sehnat vůbec nebo za dlouhou dobu a vysokou cenu .Proto to řeším objednáním v německým krámě hned za čárou .Skusennost vynikající!!!!Zrov­na tento případ těsnění do nádržky na deore jsem s ůspěchem objednával.cca 2 eur

      0 0
      • Mofo  

        hmmm, zajímavé, škoda, že to mám za „čáru“ nějakých 400 km…

        0 0
        • pos3k  

          to neznamena ze kdyz budes linej a nebudes se snazit ze ti to nekdo prinese pod nos :-) jestli chces radu od me tak pozadej o pomoc napr. mikiho :-)

          0 0
          • miki  

            přesně tak ,stačí nebýt línej

            0 0
            • Mofo  

              Ahoj Miki :-), mohl bych tě poprosit o pomoc? Ještě nevím jistě, jestli je to těsnění úplně na odpis, ale pokud by bylo potřeba, můžu se na tebe obrátit? Díky

              0 0
              • miki  

                napiš mi na mail přesný číslo dílu a podrobnosti at to tu neřešíme

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.