• CraObs

    mno tak v priebehu tyzdna sa mi vytrhla spica z rafku na zadnom kolese takze je nacase kupovat novy.. zatial to vypada na Mavic XM317 alebo Ritchey Girder.. doteraz som tam mal Ritchey OCR PRO a bol v pohode.. vo vyhladavani naslo len miernejsi pokec o tych ritchey ale o tych xm317 nic moc.. nabral casom niekto s nimi skusenosti? kukal som biky, a dost svetovych vyrobcov tie XM317 montuje, aj na vyssie biky.. tak by som bol rad keby sa niekto ozval co vydrzia :)

    pripadne ze MACH1, ale o tych som dnes pocul prvy raz :P

    spice pojdu DT

    Anketa: ktore mam zobrat?

    11x
    92%
    0x
    0%
    0 0
    • gummo  

      mam ritchey girder a naprosta spokojenost.. jednou za rou dotahnu vyplet a parada.. osmicku sem nanich nemel snad nikdy (nejakou poradnou) na jakou sem byl zvyklej ze starejch kol.. takze nemuzu jinak nez doporucit..

      0 0
      • CraObs  

        jj ritchey boli v pohode tie OCR pro… nemal som problem, drzali pekne, vaznejsia osmicka tam nikdy nebola snad..

        0 0
    • TinkTink  

      Z tehle se priklanim k Mavicum, ale jeste se zamysli nad SunRims DS2-XC…lehky, levny…mozna by mohly vic vydrzet… :)…Tydle Mavicy jak jsem je nechaval vyplitat, tak jsem si je promeroval a zdaj se jako stary X223 Disc…

      0 0
    • Lister  

      můžu taky dotaz trochu off topic. Dá se samostantě koupit nějaký ráfek nejlépe diskový s 24 dírama??? Hledám, ale zatím jsem nic pořádnýho nenašel :o(

      K tématu – asi bych se přiklonil k Mavicům, s ráfky Ritchey nemám dobrou zkušenost – životnost v pohodě, ale nasazování pláštů tragédie, ale možná se to už změnilo, měl jsem ještě starý Rock Comp.

      0 0
      • Veeteck  

        Motex, ale ten asi chces zrovna vymenit, co?

        0 0
        • Lister  

          já ho zatím vyměnit nechci, ale vypadá to, že náby na tom budou časem líp než ráfek tak mě to tak napadlo :o))))))

          0 0
    • martt  

      ritchey, aspon tie co su na author vision su imho na prd. Neda sa nan rychlo nasadit plast.

      0 0
      • CraObs  

        no ja mam teraz OCR PRO a na plaste uz som chytil skill :) nemavam defekty sice casto, ale s montpakami (ktore mam vzdy) vymena duse netrva viac ako 5min.. a plaste niesu problem (panaracer FIRE XC PRO 2,1), da sa vychytat technika :)

        0 0
        • Lister  

          No fuj, abych musel používat na pláště montpáky, to už si radši ani nepředstavuju :o)))) Z pořádnýcho ráfku lze plášť schodit lehce jen prsty, jsem si taky mylsle, že to asi nenaučím, ale když natrénuješ a víš jak na to, tak je to fakt lehký ;o)

          0 0
          • CraObs  

            :)) len u mna je hlavne aby ten raf nieco vydrzal a nebol po prvom zjazde vlnkovany, nemusel som ho centrovat po kazdej jazde atd.. to ze tak raz za 2 mesiace pouzijem montpaky pri defekte ma nezabije :)

            0 0
          • kycis  

            Poraď!!! :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.