• ota

    včera jsem tu prudil s vibrací juicy,a ta asi vypadává ze hry.napadá mě,může se za jízdy nějakým způsobem (poškození,vys­chnutí maziva a pod)rozvibrovat prům.ložisko v zadní nábě?vypadá to,že se to totiž stává přibližně ve stejné rychlosti.tušil jsem to v brzdě,protože při snížení rychlosti to přestalo,ale důvod je jiný.jak jsem psal včera,chová se to jako špatně seřízený třmen,prostě se zadní stavba rozvibruje.rám CRX,kola Crossm.enduro. Tímto děkuji těm,co mi odpovídali včera

    0 0
    • JMT  

      nenamazanej vorech, rozebrat, anmazat slozit u crosmaxu bezny, delka mi to taky (kombinace avid bb7, crossmax xl, rb speedser) jesli je to co myslim (provesuje se pri tom retez) tak je to orech…

      0 0
    • hanz  

      přesně jak píše JMT jen je třeba ho máznout olejíčkem na to třecí ložisko, vazelína je hustá a moc nepomáhá.

      0 0
      • ota  

        díky.já podezříval brzdu a chlapi mi tu radili co s ní.taky mě mohlo trknout,že se to stane když nešlapu.ovšem ,ti lidi jak koukají,to je legrace.ještě když do toho za mokra zakvičí kotouče,tak kolemjdoucí si musí říkat „zlaté moje Tescokolečko!“

        0 0
        • goofy  

          Ja jel dneska do Havirova pro lanko a pozapomnel jsem, ze jsem si vcera pral retez. v Zivoticich to zacalo vrzat, jak stara rozvrzana ukraina, ale nechtelo se mi uz vracet, a v Havirove se vsichni otaceli uz 10 metru predemnou. Hodne jsem se za sebe stydel. :o) Ale jinak kotouce a podobne kravinky mi cinkaji porad.

          0 0
          • ota  

            právě jsem se tě chtěl ptát,jestli jsi nejel kolem jedné po chodníku od lesa za Merkurem

            0 0
            • goofy  

              Pokud to byl cerny leaderfox, ktery vydaval neuveritelne zvuky, tak jo… :o)

              0 0
              • ota  

                ten typ mi projel za zády,když jem odemykal vchod.čili po hukotu gum za zády vidím už jen záda.neladila mi tam kombinace XC přilba a sedlovka celá v rámu :¨)

                0 0
                • goofy  

                  No jo. Ja jel jenom pro lanko k prehazce (proto xc prilba) a predpokladal jsem, ze si cestou aspon trochu zablbnu a nejspis se stavim i ve skejtparku (proto dole sedlovka) :o)

                  0 0
                  • ota  

                    a já šel pěšky z Teamsportu.vy­jímečně jsem nic nepotřeboval,jen kupoval bika s bráchou.v tom parku někteří umí,jsem koukal.

                    0 0
                    • goofy  

                      Tam jsem taky pak byl se ptat na prevodnik, a v parku sem nakoonec nebyl, bo mi blbla prehazka a bylo tam plno… :o/ Ty decka vubec nemusi chodit do skoly? :o) P.S.: v Teamsportu uz jsem byl kupovat asi 7 kol a ani jedno moje :o)

                      0 0
                      • ota  

                        jsem jim říkal,že jsem tam 2* do týdne,tedy víc než v sámošce.myslím že mě i mají rádi :-)

                        0 0
                        • goofy  
                          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.