• RUMcajs

    Ahoj,

    do kdy asi tak lezi snih na bikove Haute Route ve Svycarsku? Okoli Verbieru atd?

    Predpovedi pocasi rykaji jak je tam ted, ale na jak bude v pulce cervna…

    Dikys

    Anketa: Vozite-li batuzek na vicedenni tury, jak tezky?

    3x
    75%
    0x
    0%
    1x
    25%
    0x
    0%
    0 0
    • Twisp  

      Rume ty mas otazky :),

      1)Zalezi na tom jak je to misto vysoko, pod dva tisice si myslim ze na snih nenarazis od 2500 vejs se muze neco valet.

      2)Uz si nekoho videl ze by si zvazil batuzek pred svihem? :)

      0 0
    • JIRA  

      Kde si objevil, že se to dá jet? Já mám CD s trasama v CH ale tahle tam rozhodně není. Ona podle mne není moc biková ale spíš na skialp. :)

      0 0
      • RUMcajs  

        www.svycarsko.info/…tiv_LETO.pdf

        a tam strana 23

        je to cca 5MB veliky

        0 0
        • JIRA  

          Vypadá to pěkně. Ten prospekt mám doma ale nevšiml jsem si toho. Podívám se ještě na to CD, jestli jsou v tý oblasti nějaký trasy.

          0 0
          • RUMcajs  

            Da se to CD nekde sehnat, nebo je to nejaka domaci vyroba naruziveho geodeta?

            0 0
            • JIRA  

              Celkem hodně náruživého :).....ale mám jen Wallis a pak Freeride-X co jedeme letos

              www.bike-explorer.ch/…va/index.htm

              www.bike-explorer.ch/…/default.htm

              Je to fakt pěkně udělaný a pokud si objednáš jiný než mám já, tak nabázím výměnu dat. ;)

              0 0
              • RUMcajs  

                Fer nabidka, ale ten produkt me nalaka pac je jev ve snekozroutine a okupanstine :-(

                Ten Wallis by jsme mohli poresit treba dobirkou. Hod mi nabidku do mailu (v profilu), jestli chces.

                0 0
                • JIRA  

                  Jména měst, vesnic a kopců jsou stejný. Jde hlavně o ty mapy.........­.přece.

                  0 0
                  • RUMcajs  

                    Mno to jo, ale ja bych se chtel kochat CD jako celkem, doprovodnejma textama a tak… Mapu tak jako tak koupim papirovou.

                    Planuju to kolem 16.6, jeslti pojedete pozdeji, neni problem mapu naskenovat a poslat ti ji jestli budes chtit.

                    0 0
    • pos3k  

      kdyz jsem jezdil na tyden (vlak, prespani u kamose, denni nejake lehke vylety, presun k pribuznym atd) tak co se veslo do deutera transalpine 30 :-) plus vak s vodou. veci na kolo, mapy, sandale, veci na pesaka atd (tzn bez jidla, bez spacaku a stanu)

      0 0
      • pos3k  

        tipuju silne pres 6 kilo :-) , kdyz to dam na tyden tak 3 dny v plne polni, pri vyletech na lehko 2 kilo + 2 litry vody, nastetsi bagl i pri max velmi pohodlny

        0 0
      • RUMcajs  

        Mno, na ten bagl mam taky zalusk. Co vsechno jsi do nej nacpal?

        0 0
        • pos3k  

          no sposutu kramu :-) jestli to chce jako polozky tak to bude obtizne :-)

          jestli si vzpominam: tak naradi na bike (imbusy, krizak sroubovak, spojka), nahradni dve duse, zamek na kolo,lepeni, nahradni lanko, velkej sprej tf, malou pumpicku, svitilnu a blikacky, KPZ, „lekarnicka“ (obvazy,peroxid, naplasti,masticky plus me nutne leky, par map, mobil, veci na bike do nepohody (navleky na nohy, ruce, vesticka), civilni veci (moira trika kr. i dl. rukav, mikinu powerstretch, kratasy, sandale ci normalni boty, par fcnich ponozek + teple trekove, satek na krk), ksiltovka, vak source 3 litr (plnen podle nutnosti a mista v baglu :-) , pro strycka prihodu musly tycinky a neco na co jsem zapomnel, doklady a spousta penez + karta. To vse v baglu pod zipem. Nejvic zabraly boty = lehky spacak. tretry, prolba, kratasy, dres, moira UL, rukavice a bryle na sobe…

          0 0
          • RUMcajs  

            A jak to sedi na zadech? Je tan bagl „samonosnej“, tedy jestli je vetsi cast vahy na popruzich, nebo ji drzi zadovej system a popruhy okolo tela.

            Jo a kolik ten baglik vazi?

            0 0
            • pos3k  

              no sedi to na zadech jak pribite :-) popruhy jsou dost dobre (polstrovane) bederak je std. bez polstru pekne stahne (n a kole to na bedra nedas), zada jsou taky pohodlny, reseni Airstripes mam radeji nez „sitku“ aircomfort prazdny bagl vazi cca 1,2 kg vice info na www.deuter.com/

              0 0
              • RUMcajs  

                Tak to bude libovka. Mam Sundance 60+ nebo tak nejak od Deutera a fakt pohodlne. Tak nejak je ten naklad lehci nez se starym z trznice :-)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.