1.8.vyjížďka Říp, kokořínsko - repríza

14 nepřečtených
  • Bulda

    Tak kdo se přidá tentokrát? viděl bych to zas na sraz v kralupech na nádraží v 8:16 (7:40 z masarycky), obed tradicne v Usteku, tentokrat by mela vyjit i cukrarna v Melniku a svetlo az do konce :)) Medunka to ma povinne, jinak ostatní na ten Rip nedostanu …jestitnost je uzasna vec :)) A pak budeme mit takovy pekny fotky v nasich bikach vsici

    0 0
    • jecnak  

      Nesplet sis datum? Jestli ne, tak asi nejedu, neb je to to utery a pracuju.

      0 0
    • SELMIRA  

      kdo ví, co bude v srpnu ale Úštěk mam MOC ráda a ta cukrárna zní též slibně takže myslim, že jedu! ;o)

      0 0
    • Gung-Ho  

      Že tys myslel 1.5.??…Pokud jo, tak je to docela neštastnej termín, jelikož je ten den posázavská a pak tu v Praze máme tu fourcrossovou elitu :-((( což si nechcem, alespon někteří nechat ujít. V sobotu tu jedem, ten Blackyho a Ječňákuv orienták, ale já osobně bych nebyl proti tomu dát si tu Vaši krásnou trasu v neděli 30.4 na čarodějnice :-)), ale nejsem si jistej, kolik z nás by bylo po sobotním dýchánku u Pigiho ochotno dorazit :-/…Já bych jel…ale stejně bych kvůli větší účasti navrhoval to o týden posunout. Fakt se nám to loni moc líbilo a byla by škoda, aby nás dorazilo málo.

      0 0
    • klerik  

      Tam je krasne, ale termin fakt blbej. Co ho zmenit? Rad bych se pridal. Jsem ve Stodulkach jako asi vetsina lidicek.

      0 0
    • Darkson  

      Bulda má snad na mysli další volný pondělí, tj. 8.5., ale to musí potvrdit on osobně. v tomhle termínu bych nejspíš jel

      0 0
      • Daf  

        Urcite mysli pondeli 8.5. ponevadz posazavskou 50 jede taky :)

        0 0
        • Darkson  

          nojo, ale zatím tady padly jen termíny 1.5. a 1.8.:-)))… zatracený číslice:-)

          0 0
    • McBlacky  

      ten kokořín je pro mě fakt zakletej, 30/4 1/5 i 8/5 jsem mimo Prahu :( kua letos mi to bikování nějak nejde

      0 0
    • Medunka  

      Pokud by to byla akce jako na podzim, jely by i polovicky, vratila se ve zdravi z akce na vychode, tak bych se rada pridala Pokud ovsem planujete chrtit, tak to ne

      0 0
    • Yann  

      Nemohli by jste prozradit trasu? Podle komentaru to stoji za to. (Bohuzel mi to nevychazi ani v jednom terminu 1.8. 1.5. 5.8. :-)))

      0 0
    • Bulda  

      to nechapu, jak se to tam dostalo, zalozim radsi novej thread

      0 0
      • Bulda  

        prosim admina, at to smaze :))) a vy se vyjadrete v novem :)))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.