• kuprt

    Chtěl bych si koupit tyto boty www.gaerne.com/freeride.asp?… model gecko. Ale nevím jakou velikost. Normální boty nosím 42,5 kde mám určitou rezervu. A zajímalo by mě jak se v nich i normálně chodí. Máte snima někdo nějakou skušenost???

    0 0
    • TheIF  

      To bude chtít zkusit, každá bota (výrobce) ma jinej střih.

      0 0
    • orca  

      Mám od nich boty na MTB a koupil jsem o něco větší . Italové mají asi menší nohy…

      0 0
      • kuprt  

        No jo ale kde je prodávaj, když bydlím u Mladé Boleslavy??? A co to chození snima???

        0 0
        • orca  

          No já je mám přes známého koupě na dálku . Ale v obchodě jsem je moc neviděl . Já jinak mám tretry s tvrdou podrážkou a ty moc na chození nejsou . Teda hlavně kvůli ceně ošoupat je by bylo dosti drahé … Pokud chceš více jezdit vol raději s tvrdou podrážkou a ne ty turistické .

          0 0
          • kuprt  

            Ty je máš??? jestli jo jak je to stou velikostí oproti normálním botám??? 43 nebo 42. No právě já je mám spíš půl na půl, jezdim hodně ale přitom taky chodim hodně. Na sportovní účely je nemám. Nebo si mám koupit radši normální.

            0 0
            • orca  

              Normálně mám 42 ale tyhle jsem vzal 43 . Podle těch fotek mám jednak model 2004 a ten už letos pochopitelně není takže ekvivalent asi něco podobného Gaerne – ELIOS. Přeci jenom bych doporučil s tvrdší podrážkou … ale jen na ježdění . Pokud to chceš kombinovat jízda+chůze tak tyhle jsou pro běžnou chůzi NEPOHODNE !!!

              0 0
    • rarášek1  

      pcshop.pells.cz/spor­t/default.asp?mtc=0&cls=­stoitem&stiid=6980 Jezdí v nich můj 10-letý syn, normálně má 37, a tyhle botky 39. Jak psal někdo výš, taliáni mají menší nohy. Jinak botky jsou kupodivu velmi lehké, při zkoušce ohybu podrážka se jeví tuhé. Lukovo hodnocení: jo jsou dobrý.:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse