• pop

    Máte někdo na Kosíři objevený nějaký dobrý trejly? Momentálně to tam objížím, cest je tam jak nasr…, ale zajímaly by mě nějaký technický singletracky. Za dobrej sjedík považuju po žluté dolů z Kosíře na Slatinice. A potom ze Lhoty na Ludéřov.

    0 0
    • Martinkaa  

      Je tam toho spousty. Ta zluta ze Slatinic je dobra i na vyjezd. Clovek tam paradne potrenuje techniku :-) Jinak mam rada prejezd celeho toho hrebene z Celechovic pres Laskov a Lukou az k Javoricku. Zatim jezdim spis po turistickych znackach, kde je spousta peknych useku, ale nejakou specialni vychytavku ti asi neporadim. Dobre je to taky kolem Mladecskych jeskyni, kde se jede Bobr :-) Skoda jen, ze je to z Olomouce takovy kus po ceste…

      0 0
      • Martin  

        16 km po silnici zas není takovej kus :-) – teda pro silničku :-)

        na kosíři je spousta cest, ale většina není zanesená ani v mapě. kdysi dávno jsem na netu znal adresu na vojenské speciální mapy, kde bylo kolem kosíře nakresleno spousta cest, ale ty mapy se bohužel někam přestěhovaly a já je nemůžu najít. původní adresa je xeon.env.cz/web­site/dmu/viewer­.htm ale tam nic není :-(

        0 0
        • pop  

          nevadí.já si to postupně projedu jako na Kopečku. Tam mě ale překvapili jednou trasou Tesmani :)), tak jsem chtěl zjístit jestli tam nemá někdo taky takovou vychytávku :)

          0 0
      • pop  

        tam je to dobrý na tu Lukou, ale místy v létě dost zarostlý :(. Bobra sem nejel a ani se nechystám. Navíc jak říkáš po silnici se tam musíš dostat, což fakt oželím… To radší sjedu někde autem např. do Hostýnek nebo Vsetínskejch a Javorníků…tam je to supr

        0 0
      • Myska  

        A zkoušela jsi někdy jet od Čelechovic po té hlavní cestě nahoru a u lomu neodbočit doleva k vrcholu po asfaltce, ale jet rovně? Je tam polnačka, a pak docela slušný singly, dá se tam v pár lidech slušně vyblbnout. Dobře se tam trénujou krátký ostrý výjezdy a tak. A když budeš pokračovat, vyjedeš na silnic vedoucí do Slatinek od Kaple.

        0 0
        • pop  

          to znam, ale to je tak na bikros :)) je to na slunci, ale na blbnuti je to asi supr :)

          0 0
    • Kol.ista  

      Nemate nekdo nahodou nejakou mapku cyklostezek okolo Prostejova? Ted se o vikendu chystam nekam na kosir ale vubec nevim kam atd. Kdyztak sem hodte nejaky trasy o jezdite. Dikec

      0 0
    • prcina  

      co vim, ta singl je jen zluta ze Slatinic pres Kosir a pak cast zlute za Celechovicema, jinak v tom parku jsou sami lesacky cesty (jezdeny nebo zarostly) a taky je to kratky nic dlouhyho.Myslim ze lepsi

      0 0
    • lith  

      Kosíř mám sjetej fakt hodně,a najdou se tam fakt dobrý výjezdy a sjezdy,takže se dá na relativně malým plácku pěkně pojezdit. I když je Kosíř docela malej se najdou docela prudký výjezdy......ale nikdy jsem si nevšim velké koncentrace bikerů, když neberu cykloturisty, kteří berou za úspěch zdolání nejvyšší hanácké hory:o)

      0 0
      • pop  

        máš pravdu.už sem si tam pojezdil…takový sucho není ani na Kopečku…přijel sem uplně čistej:))

        0 0
        • Martin  

          hele, jak vypadá cesta ze Slatinek nahoru? (asfaltka). je po zimě hodně děravá? na kosiř se teď někdy chystám (na silničce) tak ať nejsem moc překvapenej…

          0 0
          • pop  

            ne, je uplne fpohode

            0 0
            • Martin  

              díky za info, z toho jsem měl strach, kosiř je moje oblíbené místečko

              0 0
    • j-c  

      Doufam, ze se nahore na Kosiri zapisujete poctive do denicku :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.