• enjoy

    Tak jsem se nejak dostal k moznosti vyuzit kreditku k placeni pres net a dost me to nadchlo(no neobjevil jsem ameriku,ja vim!:-)).jenze.co jsem tak v historii nasel a shopy projel,tak mi prislo ze za a) nic moc extra vyhodnyho jsem neobjevil nebo za b) maji psychicky problemy mi to poslat do CR.nebo take treba neposilaji jen ramy,kola atd. Tak bych se chtel zeptat.odkazte me na nejake zajimave nabidky,co vas treba napadnou,ktere jste nekde videli(pokud to netajite:-)) a zaroven na shopech ktere jsou pri placeni naprosto bez problemu.. cil je,dostat se k necemu,co u nas moc neni je to u nas opravdu problem.prostoze obvykle zbozi za pouze drobet lepsi cenu me prilis nezajima.zajimam se hlavne o ramy(hlavne XC HT:-)),vidle(foxe,ma­gury.. no vlastne to je tak vsechno:-)) a potom asi ruzna bizuterie na bika. ps:ja vim ze tenhle thread neni zrovna originalni,ale s tim co jsem nasel,jsem moc spokojeny nebyl.zrovna moc threadu nezakladam,tak se slitujte a zkuste mi poradit a udelat radost:-)

    a bonusova otazka pro ty co se hodne nudi.jak obvykle probiha cela objednavka pri platbe kartou,co to obnasi?nezajima me postovny atd,mam zkusenosti pouze s dobirkou a to je az prilis user friendly.tohle mi uz neprijde tak snadny. pps:DIKY!:-)

    0 0
    • Radek Broz  

      Dotaz na kartu prifari k threadu o e-shopech a dotaz na e-shopy zalozi novej… :o)

      66 VF '05 v prepoctu za cca 7k myslim na jensonusa, ale to bys musel zacit jezdit dolu. IMHO jsou vyhodny z USA prave starsi modely vidlic a pak helmy, obleceni atd. Jinak asi nic. Uvnitr ochranarskyho EU trhu je draho vsude a ze statu to sem nechtej moc pustit.

      0 0
      • enjoy  

        njn:-/,se nezlobte na me.jenom me to trosicku rozladilo a chtel jsem se neco poradnyho dozvedet(cimz jsem dost riskoval:-D),tak jsem si zalozil vlastni thread:-).

        vidlice dobry,diky.hel­my,eh:-),obleceni je dokonce moc fajn,ale zase se spravnou velikosti to vidim jako velikej problem.zkusim ale jensona vic omrknout,diky.

        0 0
      • goofy  

        Ta cena je hodne dobra, ale tusim, ze tam byl zadrhel, ze ji neposilaji mimo USA.

        0 0
        • Radek Broz  

          To chce stejne dovizt, jinak ti to proclej a zdanej a uz to tak vyhodny neni (i kdyz tohle by porad jeste dost bylo).

          0 0
          • goofy  

            No to je jasne, ale pochopitelne nikoho neznam. Jako kdyby mi to nekdo dovezl, tak mu dam i nejakou provizi, a bude to porad fklidu. ;o)

            0 0
    • blue  

      co ti na platbe kartou prijde nesnadnyho? vyberes zbozi, „nahazis“ do kosiku, uzavres objednavku, vyplnis udaje z karty a hotovo, konec… pak uz se jen nemuzes dockat, az ti vysnena vecicka prijde

      zalezi na kazdym konkretnim shopu, jak hladce to probehne, po kamosovi ted na jednom eshopu chteli faxovou kopii karty u objednavky nad 200 dolaru

      a s vidlici to asi taky nebudes mit jednoduchy, to se jim nechce posilat do evropy kvuli zaruce, ale to uz se tu resilo, jedine ji nechat po nekom znamym privezt

      0 0
      • enjoy  

        nedelal jsem to,mozna proto mi to prijde nesnadny.zatim trosku nechapu platbu predem..,jestli si ten shop vezme penize z karty,po mym vyplneni udaju z karty jak rikas.a pak nasleduje potvrdi ze ty penize ma,nacez mi to posle? pripadne pak jak to je,pokud to zbozi nemuzou dodat a penize uz teda maji?je toho vic a bavit se nekdy se mnou(hlavne po vecerech) neni snadny,ja vim:-)

        0 0
        • blue  

          kdyz nemuzou zbozi dodat, tak penize vratej na tvuj ucet

          0 0
      • JIRA  

        …no a jak jsem říkal – když jsem jim kopii neposlal – vrátili peníze a zrušili objednávku. Stálo mě to 40 korun díky pohybu kurzu.

        Zase ale nakonec balík přišel bez cla.

        Ad. velikosti: pozor na FOX – velikost „L“ odpovídá našemu XXL+

        0 0
    • RapMan  

      kdyz uz jsme u tech e-shopu, kdysi jsem koukal na nejakej nemeckej e-shop, kde meli nabidku jen v pdf souboru, meli to rozdeleny na mtb a silnici. akorat uz si nemuzu vzpomenout, na ktery adrese jsem to videl, tady ve vyhledavani jsem ho nenasel, ani pres google ne. Nevzpomenete si nekdo? Nektery zbozi tam bylo za dobry ceny.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.