• robby1

    hey týpci, neznáte dovozce Oakley do ČR??? já to na netu nemůžu najít-jsou tam samí prodejci a já scháním zdroj.Dík za radu nebo odkaz.

    0 0
    • zac  

      zatim snad nikdo oficialne, ale pry to ma zacit vozit nekdo z DH sceny… teda aspon bryle.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Pockej… ted nevim presne, ale myslim, ze pro Cesko je dovozce nejaka Madarska firma, kterou tady zastupujou snad dva typci od byvalyho dovozce Horak Trading… nebo je ted neco jinak?

        0 0
        • zac  

          ups… tak ted si me znejistil. To co jsem psal jsem i nekde cet, ale je to tak pul roku… takze je dost mozny ze pravdu mas ty!

          0 0
    • Manas  

      dovozce pro CR je Madarska firma.

      0 0
    • Meesha  

      jj, od Horaka to maj vzit nejaky Madari nebo Bulhari nebo neco podobnyho. Prej uz to delaj u sebe a snad v chorvatsku a ze jim to jde. Tak sem na to zvedavej. Zdroj s VOC by se taky hodil 0:-)

      0 0
    • MARIN  

      Bulgaria is serviced by Hungary. MOFO Trading & Servicing Ltd. (KFT.) H-1027 Horvathu 2–12 Budapest, Hungary +36-(06)1–487–7360

      www.oakley.cz/…ch_republic/

      0 0
      • MARIN  

        U Haraka ale jeste porad maji spoustu O veci nedavno jsem founoval s pani od nich kdyz jsem objednaval nahradni dily na O

        0 0
    • colle88  

      vím že dřív byl dovozce WalkShop, který měl pobočky v Praze, Brně a Ostravě, ale ten už Oakley nedováží a myslím, že ještě prodejny O´neill prodávají nějaké brýle, jinak neexistuje oficiální výhradní prodejce, je to škoda, já taky měl rád hadry NoFear, Oakley, Oxbow, ted je nakupuji jen přes net

      0 0
      • kubad  

        po 6 letech cenna informace :-)

        jinak O-čka jedine v Naplavni

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.