Specialized Toupe saddle x fi’zi:k Arione Carbon Braided

14 nepřečtených
  • M@rtin

    Vím, že se to tu již na různé způsoby řešilo několikrát avšak po různých zkoumáních a vyptávání se atd. atd. jsem se rozhodl, že si místo svého stávajícího sedla Sella Italia SLR pořídím nějaké trochu pohodlnější křesílko. Vím taky, že každý má tu prdel jinou a tudíž různí lidé preferují růzdná sedla, z různých důvodů. Můj výběr se zůžil na niže jmenované dvě.

    Ptám se jen kterému by jste vy dali přednost (z těchto dvou) a případně proč. Dík

    Specialized Toupe saddle www.specialized.com/…qProduct.jsp?…

    fi’zi:k Arione Carbon Braided www.fizik.it/…eatures.aspx?…

    Anketa: Které by jste si vybrali?

    0 0
    • Venda  

      Fizika jsem měl taky v plánu, ale projel jsem se na něm a moje citlivé partie řekli jasně ne. Po 30ti km jsem se nemohl ani vyčurat, jak byl schromlej. Kvůli takovemhle sedlům jsou pak profi cyklisti neplodný.

      0 0
    • tutite  

      mám karbonovýho Fizika Arione s titan. lyžinami a je to prostě paráda. Díky délce mohu volit posed jaký potřebuji bez ztráty pohodlí.

      0 0
    • Gorgov  

      Měl sem Specialized Alias, a paráda, akorát se mi moc nelíbilo a bylo těžší. Ale sedělo se na tom náramně. Vyměnil sem ho za SLR:) Tak kdyby ses chtěl toho SLRa zbavit,určo bych ho bral na bika… pošli dyžtak nějaký foto

      0 0
    • M@rtin  

      Nikdo se už nepřídá (nevyjádří) ? :-(

      0 0
    • Vrci  

      Vozim už delší dobu Arion s titanovými lyžinami a přijde mi pohodlný. Pohodlnější než Selle Italia Flite Gel co jsem měl předtím. Délka sedla, variabilita posedu – sedlo je sice delší, ale přijde mi to že jen díky špičce v zadu. Množství pozic je tedy stejné.

      0 0
    • funkatron  

      ozivim mumiu:)

      mam moznost kupit za vybornu cenu sedlo Toupe Team s Ti lyzinami, ale v sirke 143mm

      ked som si dal merat prdel v Specialized predajni, tak mi namerali, ze by som mal mat este menej ako 130mm sirku sedla…

      ale zaroven sa vyjadrili, ze ani tych 143mm nemusi byt zlych a ked je to za taku dobru cenu…

      tak teraz sa neviem rozhodnut, ci to risknut alebo nie…bohuzial nemam moznost otestovat na dlhsom vyjazde…

      ake su vase skusenosti? co som videl na fore, tak vacsina ludi vozi 143mm…vsetci maju take siroke zadky? :))

      0 0
      • blaf  

        když ti nebude sedět tak ho zase prodáš, jestli je za dobrou cenu tak na tom ani nemusíš tratit, 143 má většina tak si myslím, že kupce v klidu najdeš

        0 0
      • Attila  

        To ti naměřit nemohli, pokud ti nejsou 4 roky :-), spíš ti to měřil lempl, který neuměl interpretovat výsledek měření.

        rozteč sedacích kostí 70 – 100 mm je na sedlo šířky 130mm

        rozteč sedacích kostí 100 – 130 mm je na sedlo šířky 143mm

        to platí pro nataženější sportovní posedy, pro vzpřímenější pozici je to trochu posunuté.

        0 0
        • funkatron  

          hmmm tak to potom nechapem, ako to interpretuju :)

          roztec sdacich kosti som mal vraj okolo 120…

          takze 143mm by potom malo byt ok

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse