nemáte někdo náhradní kufry na SPD?

29 nepřečtených
  • sfinga

    Ahoj, nemáte náhodou někdo doma náhradní kufry SPD na PD-540? Nechci to kupovat v rámě za draho. Zaplatím nějakou pěknou sumičku :-)

    0 0
    • Pebe  

      čistě náhodou mám :-)

      0 0
    • petebike  

      kup si od BBB stojej neco pod tri kila a jsou stejny jako shimano…

      0 0
      • Pebe  

        Dám za dvě kila

        0 0
        • sfinga  

          za kilo pade? :-)

          beru je :-) zítra ti pošlu maila a nějak se domluvíme. Díky

          0 0
          • 4.ever1  

            Také sháním kufry na Shimano PD M-540 , nemáte ještě někdo na prodej – nové nepoužité. našel jsem je také na : www.kupkolo.cz/…H51_903.html (za 250 Kč) Nebo doporučtě obchod v Ostravě a okolí , kde se dají sehnat.

            Kolik je různých typů SPD kufrů , to jsou na každé pedály jiné kufry ? Měl jsem pedály ritchey (viz. minneapolis.cra­igslist.org/bik/578463­474.html), teď jsem si koupil již zmiňované Shimana a zjistil jsem že mi to nepasuje. Myslel jsem , že typ SPD je jen jeden. S nášlapnými pedály nemám zkušenosti – původně jsem si koupil boty i s pedály dohromady , a o více jsem se nezajímal.

            Díky za odpověďi

            0 0
            • 4.ever1  

              Přidávám foto s rozměry původních kufrů z pedálů ritchey. Opravdu mají kufry na pedály Shimano PD M-540 jiné rozměry , ať nekoupím nové a zjistím že jsou k ničemu.

              0 0
              • petebike  

                nemel sem nikdy ritchey, ale treba shimano a welgo bylo jinak nekompatibilni :-( jinak myslim ze shimano pouziva jeden typ kufru…

                0 0
              • petebike  

                nemel sem nikdy ritchey, ale treba shimano a welgo bylo jinak nekompatibilni :-( jinak myslim ze shimano pouziva jeden typ kufru…

                0 0
                • Lenka.05  

                  Mela jsem pedaly Ritchye a kufry mi pasujou i na SH 505.

                  0 0
                  • petebike  

                    on pise

                    „teď jsem si koupil již zmiňované Shimana a zjistil jsem že mi to nepasuje“

                    takze ta kompatibilita tam neni !

                    0 0
                    • Lenka.05  

                      Jojo, to je jasny! Ja mam ty samy ritchey, ale jsou zluty!! Tak proto mi asi jejich kufry pasujou na shitmana :-) A pritulak na tech R jezdil s author kufry, zrovna tak jezdil na SH505. To jsou vjeeci!

                      0 0
                • JSt  

                  wellgo do shiman je docela zradny. zacvaknes pomerne snadno, ale nohu vyrvat ven neni zadna sranda. po te, co jsem si tuhle kombinaci trosku odpadal, tak slo sve k svemu ;-). jinak sh-rici-exustar mezi sebou lze bez vetsich komplikaci kombinovat…

                  0 0
                  • djano  

                    Vystupovanie z Exustar pedalov (Shimano kufre) nie je bezproblemove – musim skusit originalne kufre.

                    0 0
            • Pi†el  

              to uz se snad vyplati koupit cely pedaly.. www.kupkolo.cz/…rske_48/Akce

              0 0
            • lidumil  

              Tos koupil pedály jetý, že byly bez kufrů? Jinak jsou kufry vždycky u pedálů.

              0 0
              • 4.ever1  

                Ne,koupil jsem celé kolo včetně pedálů.Nenapadlo mě ptát se na kufry Shimano , myslel jsem že SPD jsou jenom jedny.

                0 0
                • lidumil  

                  aha a kolo jsi koupil jeté, jak jsem teda pochopil. Kámoš má Ritchey pedály, zkoušel jsem jeho kolo se Shimano SPD a jde to blbě, jemu naopak na Shimano pedálech dobře.

                  0 0
    • pavelr  

      Tenhle problém jsem řešil uplynulých 14 dnů. Měl jsem na 2 kolech pedály ritchey comp a na botech kufry ritchey. Jeden pedál mi upad, tak jsem si koupil na jedno kolo pedály PD-540. Kufry ritchey se sice nechaly v kombinaci s pedály PD-540 použít, ale šly hůře vycvaknout a cítil jsem značnou svislou vůli. Tak jsem na botách vyměnil kufry ritchey za shimano a zjistil jsem, že kombinace kufry PD-540 a pedály ritchey comp by měla fungovat. Jak už jsem psal výše, obráceně je to horší. Jinak kufry na pedály PD-540 a PD-520 by měly být stejný.

      0 0
    • djano  

      Mas uz tie kufre ? Ak nie, mozem pozriet co mam a pripadne poslat (jecnak pise, ze ide buduci tyzden do BA, snad by sa s nim dalo dohodnut aby ich zobral, ja idem do Prahy az o mesiac). Samozrejme zdarma.

      0 0
      • 4.ever1  

        Díky za nabídku , už jsem si koupil nové kufry BBB Click & Go BDP-01 v Ostravě (osobně na prodejně) www.yogi.cz/ Cena byla 279 Kč.

        0 0
        • djano  

          Bola to sice povodne ponuka pre sfingu (ma v profilu Praha), ale samozrejme plati pre kazdeho (len aby som vedel ake to vlastne kufre ponukam, by som sa musel pozriet).

          0 0
          • Pebe  

            myslim, že sfinga za ten rok a 10 měsíců už nějaký sehnal ;-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.