• moratii

    Neptam se poprve a snad ani naposledy…Jaka je realna prodejni cena tohoto biku?…Diky za kazdou pripominku…) bike je zde: bike-forum.cz/forum/fot­ky/nase_biky.html?de­tail=1475

    0 0
    • Leontynek  

      Fíha to je strašný hahodto… Bydlím A.Slavíčka 4 PV tak někde poblíš:)

      0 0
    • Meesha  

      tak 20 maximalne… Dam ti 22 a placnem si jo? :-)

      0 0
    • Leontynek  

      Já bych to prodával tak okolo 20 a vejš…

      0 0
    • Gorgov  

      Kdyby nebylo tak hezky, rekl bych neco pres 20, ale protože vypadá jak vypadá, zkusil bych začít tak na 27000.

      0 0
    • dieegoo  

      A nějaký studentský slevy ? :)

      0 0
    • Leontynek  

      ZA 44990 sk ?????

      0 0
    • mechanik  

      Kdyby to byla „16tka“ tak to beru :-))

      0 0
    • wroum  

      realne tak 22

      0 0
    • vili  

      no realna bude asi dost vysoka, jenze mne se sice libi,ale kdyz bych si kupoval takhle drahej a vysperkovanej ht tak by mne dost vadilo ze sem si ho neskladal sam, takze bych si ho nekoupil. Leda kdyby byl za hodne dobrou cenu. Za 45 ho strelis leda nejakymu podnikatelovi co nema cas se s tim skladat a chce super kolo.

      0 0
    • JMT  

      za tech 20 by to slo asi rychle, ze zacatku bych zkusil urcite 30, mozna 35 jesli ti doma moc neprekazi

      0 0
    • Gatier  

      to je tazko povedat, ja osobne sa v cenach moc nevyznam.. myslim, ze za 40–50 by som ho predaval. ceskych.. no a potom pripadne spustil cenu na 35 max. teda min.

      0 0
      • poiko  

        Počkat, teď nevim, jestli si děláte legraci. Možná je to tim, že FRM se mi fakt líbí a je tam SIDka, ale koštoval jsem to na o dost víc. Třeba 60k

        0 0
        • moratii  

          No ono je to celkem dost tezky stanovit cenu…) o vidlu ani tak celkem nejde…jde treba o to ze je tam komplet 9.0SL,coz jsem nikde nevidel a myslim ze by se to i celkem ted tezko znova shanelo a je jeste k tomu fungl nova…) Kliky jsou taky pekny,atd…)

          0 0
          • JMT  

            to bys ale musel najit cloveka co vsechno tohle chce a je ochoten za to zaplatit, jinak je to proste jety kolo se sidem-takze 25maximalne

            0 0
            • OCG  

              Ty vole, jenom ty kliky stoji hromadu penez! Hlinikovy eloxovany niple á 6,50 Kč vynasobit jejich poctem… No jety kolo se sidem, to sice jo, ale ty komponenty. Myslim, ze by se dalo prodat za 30–35000 Kč.

              0 0
              • dieegoo  

                jo, ale novy.. tak si dej 50% dolu a uz to neni tak zhavy

                0 0
                • mechanik  

                  Pánové to kolo nový je…,ale taky je pravda že kupec se hledá těžko :-(( To by to musel někdo fakt hodně chtít a mít prachy. Kdybych je měl tak stejně víc jak 25–28 za to nedám.

                  0 0
                  • enjoy  

                    muzu se zeptat?:-) kdyz tady slysim takovyhle castky.. je tu nekdo kdo by sel radsi nez do tohohle,do napriklad authora modus??? jestli nekdo jo,tak by me fakt zajimal jeho psychologickej profil.

                    0 0
                    • wroum  

                      spousta lidi si radsi poridi novou fabii nez lehce jetyho passata…

                      0 0
                    • Venda  

                      Ty lidi co jsou tady, většinou dost tuňej a tu radost si nechtěj nechat vzít. A ty ostatní si raději koupěj novýho moduse, protože si myslej že je to prostě lepší koupě.

                      0 0
                  • dieegoo  

                    nový bejt může, ale máš to tak se vším.. koupíš nový auto, vyjedeš z autosalonu a 20% ceny je pryč

                    0 0
                    • moratii  

                      jj klasika…) Je nevim kdyby si pridal dejme tomu k tem 22000

                      • 30% jestli dostanes cenu novyho kola…)
                      0 0
                      • dieegoo  

                        ja nevim, kolik stalo.. ale zas si myslim, ze ne vsichni budou treba ochotni si priplacet za eloxovane niple a dalsi paradicky.. nevim, myslim si to jenom

                        0 0
                        • moratii  

                          No jasny…ale kdo neni ochotnej si priplacet za paradicky jako cervene niple nebo srouby, tak ten si to kolo pravdepodobne nebude ani vyhlizet…)

                          0 0
              • wroum  

                za 35 si koupis slusny kolo novy a dle vlastniho vyberu. tady musis cloveka nalakat na cenu jinak se toho nezbavis – bez ohledu na vybaveni. ja osobne bych si radsi koupil lehce horsi (mene efektnich ale funkcne stejnych komponentu) kolo nez tohle uz jen proto ze si muzu vybrat. ale za 25 uz kvalitativne lepsi kolo nekoupis a proto bych rekl ze ta cena je adekvatni a scitat cenu jednotlivych casti je uplne od veci – prodavas celek.

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  Je fakt, že za 35 už se dá něco pořídít, ale co by se ti za 35 líbilo víc než tohle ?

                  0 0
                  • wroum  

                    nevim co bych poridil, ale me se to nelibi – nema to tlumic, neni to moje krevni skupina, mezi HT nevidim v podstate rozdil :-)

                    0 0
                • vitan  

                  …asi tak nejak…pokud by slo o scitani ceny,tak se dostanes skoro k 50tis, ale pokud beres kolo jako celek, tak bych to tipnul na 25tis…

                  0 0
                  • moratii  

                    aaa…dalsi chytrak…) jinak mezi nama,pokud by si scital ceny tak by to vyslo trosku vice…)

                    0 0
    • yoggi  

      to predavas aj tu fabiu s bajkom dam 30 :))

      0 0
    • OCG  

      Jen tak mimochodem, nechtel bys vymenit ty kliky TUne za XTR? :o) (ale trochu poskrabany…)

      0 0
    • Venda  

      Tohle bych neprodával.

      0 0
      • moratii  

        Spise bych ted uz radeji vymenil…)

        0 0
        • Veeteck  

          Za co by si vymenil? Nabizim litrovou flasku rumu :)

          0 0
          • moratii  

            Ok,tak se zastav…)

            0 0
            • Veeteck  

              Tak za co? Stejne mi prijdes ale jako docela zajimavej clovek, zvlastni pristup ke kolum. Nejvic te to asi bavi stavet, co?

              0 0
              • moratii  

                Zajimavej? Spise si myslis urcite o me ze jsem magor…)ale je pravda ze stavet je to nejlepsi na tom…ted uz stejne moc nejezdim – spise s pritelkyni…takze bych bral za to spise nejakou klasiku,neco levnejsiho s doplatkem…)

                0 0
                • Vymi  

                  vis co je prdel… kdysi jsem dal inzerat ze prodam svoje kolo… jen tak… nafotil poslal na inzerat… a cekal cena 25 000,– to by si neveril kolik lidi se ozvalo… spise vzdy jen chteli komponenty a nebo vymenu… no nejvic co me borec navrhl tak bylo 15000,– rikam si moc hezky ale kolo neni na prodej… jen tak aby si vedel ze stejne to kolo bud neprodas a nebo dost pod cenu… jo pokud nejakej sberatel neudela spesl nabidku…

                  0 0
                  • speedy gonzales  

                    no jestli to bylo to kolo co mas v profilu tak tech 25 bylo dobre sci-fi…

                    0 0
                    • Vymi  

                      scifi… :-(( pokecals!!! zkus to znova… kdyz je kolo nove a k tomu jeste skladane… tak tu cenu co pisu to melo a nehadej se semnou… dekuji!

                      0 0
                      • wroum  

                        zes za to dal ty prach este neznamena ze to ma tu cenu. 25 mi taky prijde moc.

                        0 0
                        • Vymi  

                          nech to plavat… obchod kde se to cenilo tenkrat padla cena 25 a nejaky drobny… samozrejme bych ty penize za to nedostal… jen me zajimalo jaka bude reakce… takze v pohode… :-)

                          0 0
                      • kesu  

                        nezlob se,ale za 25 bys to nikdy neprodal,za ty penize se daj koupit daleko lepsi JETY kola a kdyz uz nekdo kupuje jety kolo,tak to prinasi spoustu rizik a musi pocitat s dalsi investici.tu cenu to opravdu nema

                        0 0
                        • Vymi  

                          hele uz me nechte ja to kolo nechtel prodat… jen jsem to cenil… a atd… Jasny… sakra ze jsem vubec neco psal… zdar

                          0 0
                  • moratii  

                    Diky za upozorneni,ale neni to prvni ani posledni kolo co snad budu prodavat…)

                    0 0
    • McBlacky  

      tohle se bude těžko prodávat za dobrou cenu, vzhledem k osazení a vyladění by si to zasloužilo tak 40tkč. V reálu se toho zbavíš za dost méně. Ladiš a fajnšmekr si radši postaví svoje a hobík si to podle mě nekoupí, leda by nevěděl co s prachama :) já tipuju že za víc jak 30 to střelíš s velkým štěstím a bude to chvíli trvat, možná i delší chvíli.

      0 0
      • moratii  

        Diky za info…jen pro vsechny – dva potencialni kupci uz jsou na svete… jeden 39 a druhy 42tis.Kc…tak uvidime…)

        0 0
        • Venda  

          To je někdo z rodiny, ne?

          0 0
          • moratii  

            …)

            0 0
            • hanz  

              za 42 bych k tomu dal vše na co si kupec ukáže. :-)))

              0 0
              • moratii  

                Ok,mate vsichni pravdu…odbornici…za 15tis.Kc je na prodej…abych se toho zbavil kdyz je stoji zah…

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  Ty vago, fakt ? Tak já bych do toho šel, kam mám přiject ?

                  0 0
                • hanz  

                  ale to zase ne, já bych to nechtěl ani za 15…na takovýdle kolo prostě musíš najít fajnšmekra kterej je stejně ujetej jak ty a ještě mu bude sedět velikost a bude mít love…a to nebude easy…kdežto za 25 ho prodáš kdekomu.

                  0 0
                  • moratii  

                    Na kazdy drazsi kolo se musi najit fajnsmekr…je to stejne jak kdyz jsem pred timto prodaval cannona F1000 nebo ted pred mesicem Scotta MC10…

                    0 0
                    • hanz  

                      jenže canon je canon a scott je zase scott…to sou kola i pro pozery a canon je kapitola sama pro sebe…todle je fakt chutovka…jestli to prodáš za těch 42 tak to bude pro tebe myslím max co se z toho dá dostat…ale lidi sou všelijací, vždycky se najde někdo kdo tě přesvědčí že všechny odhady sou k ničemu.

                      0 0
    • enjoy  

      na tohle bych dal visacku „neni na prodej“.nevim co blbnes:-)

      0 0
      • moratii  

        ?…)

        0 0
      • cmelak  

        Mimořádně s tebou souhlasím, tohle bych neprodal, maximálně pověsil na jiný rám… :o))

        0 0
      • sis  

        tak tohle bych taky neprodaval…jedine ze bych dost nutne potreboval prachy

        0 0
    • kurýr na bajku  

      To je jako konec ? Takžes ho střelil za 39 ? Myslim dobrá cena.

      0 0
    • gummo  

      Todle kolo si veme nekdo kdo je linej si vymazlit kolo sam a ma prachy… takze si myslim ze kolem 40,– by se strelit dalo…

      0 0
    • ydaho  

      čau, parádní kliky TUNE, ty koupim solo za 8 000 :)

      kašli na to, je to šperk, ty se neprodávaj. Max prodejní cena bude kolem 3O OOO, za víc to neudáš. Což je nesmysl, protoře součtem jenom rámu, klik a vidle seš na dvojnásobku poř.ceny :)

      ydaho

      0 0
    • Marcinka  

      No. Kliky TUNE určitě lehké, ale o dobré tuhosti u tak uzučkých klik pochybuju…no za své XT Hollow. bych je neměnil.

      0 0
      • hanz  

        no chtěl bych vidět člověka kterej by je chtěl vyměnit za ty xt :-)))

        tuhost není vše, jsou i jiné hlediska než jen šlapat jak **** do pedálů.

        0 0
      • enjoy  

        no pokud ti jde jenom o tuhost tak je nemen.pokud si teda takovej zavodnik.

        0 0
    • Marcinka  

      Jinak bajk fakt extra… FRM je NĚCO! Ale takový kousek se mi hodí spíš na výstavy než do terénu. Takovej odlehčenej bajk bych asi rozsekal… to je moc lehký i na mě! A to vážím 59 kilo! Kolik váží ta nádhera?

      0 0
      • hanz  

        FRM je něco?…muhehe ty mě bavíš.....frm kliky sou taky z plastelíny…promin že sem ti poplival modlu ale je to tak.

        0 0
        • enjoy  

          a intense je taky hrozna plecka co ma biky z taiwanu!pche:-D

          0 0
        • Marcinka  

          Moje modla to určitě není…Je to „něco“=značka, kerá dělá snad nejlehčí věcičky na bajk. Já však na odlehčený hovadinky moc nejsu. Bajk musí něco vydržet! Navíc FRM je … no kurevski drahý. Já bych to nechtěl.

          0 0
    • Marcinka  

      Mám HT, asi tak 13 kilo…po lehčím netoužím! Můj sen je spíš FS…120 nad oběma koly…asi Spešl Stumpjumper FSR Expert 120… s tím tvojím bych se ho v terénu porovnávat fakt neopovažoval. A kdo jezdí pořádně, v terénu, pěkně tvrdě, ví, že HT hrana odzvonila. Vím to i já, ale bohužel na fulla prachy nemám. Až penízky budou…tak určitě full!

      0 0
      • enjoy  

        slusne si me dostal s tim kolik vazis a ted si me dostal znova:-D

        0 0
        • JSt  

          jesteze lezim v posteli. jinak bych sjel pod stul :DD

          0 0
      • gummo  

        Expert to se musi nechat je videt ze tomu fakt rozumis…

        0 0
      • enjoy  

        ps:ted nedavno jsem na celkem nechatrnym biku nedal jeden sjezdik,kterej jinej dal s pevnou vidli.proste jsem se z toho podelal no. je to nizky,dohadovat se tady,ale hrozne rad bych si s tebou projel nejaky mista a mohl bysis vzit sebou treba toho spesla,dle libosti:-).

        0 0
    • moratii  

      Bike je PRODAN…!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.