• nevím

    Použil jsem vyhledávač, ale odpověď jsem nenašel.Chci si pořídit brzdy El camina.Doslech sem se , ale že u Hayes brzd se neustále povoluje v brzdové páce nějaký šroub a brzda pak nebrzdí.Je tento problém i u El camin?To bych asi radši uvažoval o Saintech v provedení bez Dual Control.Proto prosim majitele obou zmíněných brzd o zhodnocení kvalit a záporů.Díky

    0 0
    • kurýr na bajku  

      Pokud vim, tak toto je specifickej problém modelu Hayes Sole, a ani já se svejma HFX-9 sem s tim neměl nikdy problém. Ovšem trochu nechápu tvůj výběr zástupce jako Sainta ? Konkurence El Camina je spíš ORO PURO, JUICY 7, nebo Marta. V každým případě SAINT bude brzdit líp než El Camino.

      0 0
    • goofy  

      Tento problem byl u starsich HFX-9 a ted u Solo, a brzda brzdila, jenom se povoloval cervik na pace (paka nedrzela v nastavene pozici). Ohledne Saint a El Camin fakt nevim, ktere bych si vybral, ale nakonec bych zkoncil nejspis u Saintu.

      0 0
      • Charlie_R  

        Jo jo,Sole to delaji, je treba ten cervik zakapnout treba locktaitem. Mimochodem nevite nekdo, jestli se k packam Sole daji pouzit prasatka treba z HFX9?

        0 0
        • goofy  

          Daji. Mnely by to byt stejne packy jak v HFX9 z roku 2004 a ty sem mnel. Jo a misto locklite staci lak na nehty.

          0 0
          • Charlie_R  

            To mi spad kamen ze srdce,koupil jsem si MX Comp 2006 a ta ma uchyceni postmount a Sole tam nejdou ani s redukci. Celkova vymena brzd je dosti nakladna zalezitost(i kdyz bych Sole klidne vymnenil-nic moc),takhle mne to bude stat asi nejmin

            0 0
            • goofy  

              No tim bych si nebyl zas tak jisty. Komplet HFX9 jdou starsi sehnat uz i za 4500, mozna i min, takze nez kupovat prasatko za 2900… Tot muj nazor.

              0 0
            • Misfit  

              no ja by som sa ioch radsej zbavil a kupil nove brzdy… kedze aj po vymene prasata budes mat doma sole prasa ktore nebrzdui a tta paka je na tri prsty a ergonomicky podla mna nic moc…

              0 0
              • goofy  

                Co se ti nelibi na pace? Vzdycky sem na ni brzdil a brzdit budu jednim prstem, a na tvar si stezovat nemuzu… Staci paky trochu posunout vic od gripu, ale tak sem mnel posunute i vecka…

                0 0
                • Misfit  

                  sak ale to su take kompromisi… mal som sole a okrem toho ze nebrzdili mi najviac vadila ta paka fakt mi prisla hrozna

                  0 0
                  • goofy  

                    Jake kompromisy? ja si posouvam vsechny paky, tak co? Nebudu se tady byvit o brzdnem ucinku Solecek, ale paka mi nicim zvlastni neprisla, a naopak se mi libi vtsi plocha pro opreni prstu.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.