• Komi

    Tak co? Kde jste dneska byli, jak jste využili krásnýho počáska?

    Já byl jen na krátké projížďce na Šmelcovnu, (dokázal jsem se ztravit meti Javůrkem a Šmelcovnou :-D) a bylo to super. BTW: Kdo byl ten biker s Camelem na zádech, za kterýho jsem se tak sprostě zavěsil (tímto bych chtěl poděkovat :-))??? .. přiznej se ;-)

    Anketa: Tak co, byli jste dneska?

    49x
    78%
    11x
    17%
    0 0
    • dakon  

      Sice jsem do poslední chvíle zvažoval zda mám vyrazit, neboť jsem chtěl vidět fotbalové derby Pražských „S“, ale to počásko mě jednoznačně dostalo a nelituji. Byla to dneska nádhera!!!

      0 0
    • Ruda  

      Byla škoda nevyužít toho krásnýho počasí až na ten silnej vitr :-( Teda aspoň takhle to vypadalo v okolí Klatov.

      0 0
    • dieegoo  

      No já byl dneska od půl devátý do půl šestý ve škole.. takže sem si dnešní pěkný počasí vážně užil :)

      0 0
      • Komi  

        2Ruda: Vítr byl trochu i v Brně, ale nic hroznýho .. 2:-): Ale fuj … a to si musel?

        0 0
        • dieegoo  

          No více méně jo… příprava na vejšku… šestihodinovka matiky, pětihodinka angličtiny… luxus :D

          0 0
          • Komi  

            Aha, jsem myslel, že už je to na vejšce .. úchylné :-) .. Tak ti aspoň držím palce aby ti to k něčemu bylo

            0 0
            • dieegoo  

              Jo diky :) ja v to taky doufam… a nebude to uz moc dlouho trvat a uvidime, jestli to melo smysl nebo ne

              0 0
        • Ruda  

          Jsem bohužel musel cca 18 km proti větru, k tomu ještě ten tankodrom místo silnice :-( Snad to zítra bude lepší :-)

          0 0
    • petebike  

      z pragu pres Suchodol na Kralupy – Melnik – ST.Boleslav – Lysa n.L. – Prag 130 kilaku na silnici, bylo fakt parada zejtra mozna jeste nejaky ten kilak pridam

      0 0
    • Lister  

      Nebyl, rozabíral jsem svého bajka, čistil jsem komponenty a v příštím týdnu ta nahodím na nový rám a pak konečně začne sezona :o). Stejně jsem opět nahromadě, zase mě skolila nějaká viroza, takže mě to ani nemrzí že nejzdím, ale kdybych mermomoci chtěl, tak si půjčím bráchův bajk a vyrazím, ale spíš to vidím až na novým bajku.

      0 0
    • Daf  

      Kolecko na sinici. Kralupy-Melnik-St-Boleslav-Nymburk-Celakovice-Neratovice Kralupy :) Myslel jsem ze mi jebne. Z Nymburku celou cestu domu proti vetru :)

      0 0
      • petebike  

        jo to sme jelis skoro stejny silnice :-),me krome vetru stvali ty strasny diry v silnicich po zime :-((

        0 0
        • Janes  

          Tož kurňa,sem si myslel,že tudyma jezdím je já sám!!:)))

          0 0
      • Marry  

        ty jo…tak to si jel uplne na chlup stejnou trat jako ja… :-)

        0 0
    • lidumil  

      Sem od rána v kolbence a budu až do rána :-((

      0 0
    • kolombo  

      No, v okolí Liberce je na některých cestách ještě nepříjemně mnoho sněhu a trochu to komplikuje výběr trasy :-( Kdo má taky přesně vědět, které silnice se v zimě neprotahovaly .....

      0 0
    • fireball  

      Přišlo jaro …

      0 0
      • vili  

        :-D

        0 0
      • vili  

        je tebe sem vlastne potkal u veveri :-)

        0 0
        • fireball  

          Je to možný, chvíli jsem se tam potloukal a občerstvoval. Fotka je z Horákovskýho žle­bu.

          0 0
          • vili  

            zdravili sme se na tom parkovisti pred horni branou, my sme s pritulkou vyjeli ze spoda od potoka

            0 0
    • vili  

      taky sme s pritulkou zajeli na smelcovnu, pocasi bylo paradni, stejne jako klobaska :-). Ale ty prvni jarni kilaky pekelne boli…

      0 0
    • Manas  

      Rano cca. 50km na fullu na silnici :-/ Pak do lesa na drevo, 6 kubiku dreva nalozeno/vylozeno ve trech lidech, pak prace a vecer hodka na dirtech se sjezdakem. Plne vyuzite :-)

      0 0
      • Manas  

        Dneska jeste vic. Budicek 7:30, od osmi prorezavani stromu do dvanacti, pak kalac a spalky, pote 3h na sjezdaku na dirtech a lavkach, pak 2:45h cesta do Prahy, 60km s 8kg baglem na zadech :-)

        0 0
    • Páník  

      no sobotni odpoledne u me patri salovce…sice jsem byl pekne uhnanej,ale nedalo mi to a vyrazil jsem do lesu…a jen se tak 20 km kochal:)

      0 0
    • JJ  

      Bohuzel lesy v Jizerkach jsou jeste zasnezeny, ale nastesti vsechny silnice vedou k Vendelinovi:)

      0 0
    • Otaku  

      pred chvilkou jsem dorazil domu olol.

      0 0
    • Meesha  

      luxusne sem se dneska projel! Nadherny pocasi, krasny bruslarky (ty vosklivy se furt motaly), pak sice defekt a nic sem sebou nemel, ale vsechno se povedlo… Z dnesku proste fakt radost!

      0 0
    • ddd - andy  

      Rano se silnicarem od mostu – do Stechovic pohoda – pak zaclo trochu prituhovat – Stechovicak uz rychlejc a dal do Mnisku a pres Brdy, Revnice, Karlikem atd. dom – proste doma pres 110 a prumer 32. Odpoledne pevnaka a poskakat na dirtech.. ;-)

      0 0
      • Manas  

        Tohle by si mel precist Carys :-)

        0 0
        • ddd - andy  

          Ja mu to rikal vcera ve Vsenorech, kdyz sme litali dolekop.com.. :-) Navic vcera sem puvodne vubec nechtel skakat a nakonec to dopadlo.. no vsak uvidis v reportu na jeho strankach.. ;-)

          0 0
          • Manas  

            O tobe to tusil, o me ne. Jsem mu to rekl a on na to: „Boooze, hobici peklo“ :-) Jinak dolekop jsem jeste letos moc nejezdil takze to bude bida.

            0 0
          • Manas  

            A prej prikopali jumpik … prej jen ty, Schwara a Heinas :-)

            0 0
    • SELMIRA  

      Já taky byla! Sobota 87.5 km, po mých milovaných Brdech. Sama, takže napohodku, AVG 18,1. :o)) Zato neděle se ne uplně povedla. Nejprv jsem zlomila košík. Následkem čehož mi ve sjezdech vypadával bidon, následkem čehož se po čase rozflákalo víčko. Paxem potkala stréce, co chtěl závodit, následkem čehož jsem ztratila kamaráda, který se mnou původně jel, ale je to starej závoďák, tak má rozum, nenechá se jen tak vyhecovat a narozdíl ode mně nemá zapotřebí měřit síly s každym plašanem. Strejc se bránil houževnatě, tož abych ho urvala, chtěla jsem dát velkou placku…následkem čehož jsem najednou neměla řetětz. :o)) Okamžitě však u mně zastavil nějaký další biker a ochotně mně to snejtoval. Tak jsem zase měla řetěz i spolujezdce. Sice jsem ho místama ztrácela, páč jsem furt musela zvedat tu vypadávací flašku a vytahovat si padající návleky, ale celkem trpělivě čekal a vracel se pro mně. Pak jsem ale blbě odbočila, následkem čehož jsem se byla zas bez doprovodu. Tož si říkám no co, sjedu k Paviánovi… :o)) Jenže skorem u hospody jsem se s borcem zase shledala. A nechtěla jsem si kazit image, tak jsme valili dále. :o( No a najednou zas jsem něco vymetla a zadní kolo bylo prázdný. A 2 dráty pěkně ohnutý. To už borec nerozdejchal a prej že fakt spěchá do Prahy. :o)) Já to měla dom 400 merů, tak už jsem to došla. :o))) Tož neděle=29 km, drobná materiální a větší psychická újma. Ale příští víkend snad vše napraví.:o)))

      0 0
      • blue  

        ze tohle neprevypravis Modrakovi? :-)))

        0 0
        • SELMIRA  

          to teda jo. Koukám, že v tom woodoo dělá pokroky. :o)) Mj. se taky už několik dní nemůžu přilogovat na Potlach, takže víme, kdo za to může. A taky jak se zkomplikoval servis Titaniku, to nebude jen tak, samo sebou! Vyřiď mu, že mně nezlomí! Ať se těší na odvetu! Cho!:o))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.