Apache Tomahawk,Shimano nebo Sram?

10 nepřečtených
  • Janes

    Zdravím místní odborníky,potřebuju poradit.Chci si koupit Tomahawk 06,jen nevím jak osazený.Prodejce mi tvrdí,že si mám připlatit na Shimano,protože se Sramem bych mohl mít problémy v případě poruchy v odlehlejších částech republiky,protože menší prodejci preferují Shimano,a nd na Sram často nemají skladem.Jaké jsou vaše zkušenosti,zkuste mi říct pár pro a proti pro obě varianty.Případně mi ten bike rozmluvte, třeba mě neuveze:)).Předem děkuji.Big Ben (185/115) www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?…

    0 0
    • enjoy  

      zajimalo by me co mysli tim „priplatit“.ikdyz jsem sram 7.0 na kole nikdy nemel,tak verim ze je lepsi nez deore. a kasli na reci,ze az se ti tohleto a tamhleto podela…

      0 0
      • Janes  

        Tomahawk -Shimano 18000,Sram 17000,samo jsou tam i jiné rozdíly,těmi nd jsem myslel i celé komponenty v rámci řazení.

        0 0
    • Kubik  

      Sel bych do Sramu. Stejne sem nikdy zadny ND na jakoukoli prehazovacku ci neco jinyho nevidel. A kdyz ji znicis tak stejne podle zakona schvalnosti nebudou mit tu kterou chces at si koupis cokoli…

      0 0
    • Lister  

      Sram, jednoznačně, a navíc ty brzdy, další rozumný důvod :o)

      0 0
    • Pida  

      schovej si tisícikorunu na novou vidli

      0 0
    • Twister  

      Sram. Už ze zvědavosti a taky se mi víc líbí. Jen ta vidlice…tu dej vytunit.

      0 0
      • Janes  

        Dám,anebo si za rok koupím lepší,to už by si ta moje snad nemusela všimnout:))

        0 0
      • Lister  

        tu dej vyhodit..... tam mělo být ne??? :o)))))

        0 0
    • skytr  

      Mam Tomahawka X7 se Sramem a jsem naprosto spokojeny, radi perfektne. Navic razeni jen palcem je podle me lepsi. Ty nahradni dily neres. Usetris 1000 a budes mit i lepsi brzdy.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.