• chufu1

    Prosím o radu. Chci si koupit Crosové kolo Kellys, ale v jedné prodejně mně ho celkem rozmlouvali, že téměř všechny kola téhle značky mají vadu v rámu.Prý dochází k výchylce zadního kola. Jestli máte někdo pozitivní, či negativní zkušenosti s touto značkou, prosím napište mně. Díky moc

    0 0
    • james11  

      To jsou jen kecy..

      0 0
    • vasek  

      Mám Kellyse – Magnuse na alívku 3 rokem. S rámem žádnej problém. Spíš jsem si ho kvůli rámu vybral prostě se mi líbil. Stejně v týhle cenový kategorii se rámy dělaj všechny v jednej továrně, takž takovýhle řeči bych vůbec neřešil. Ještě doplním, že mam ke 100kg :) takž zatížení ten rám má. Navíc hardtail je vlastně pořád stejná osvěsčená konstrukce rámu. To bych se spíš o rám zajímal u fullů, kde mi kolikrát vrtá v hlavě, jak to že ten rám drží.

      0 0
    • Winter  

      Covece mam asi tyden Kellyse Madmana a naprosta spokojenost, s ramem zadnej problem a taky si myslim, ze jsou to jen pomluvy radoby odborniku…Ovsem ja odbornik taky nejsem

      0 0
      • wlk  

        po týdnu by bylo celkem blbý, kdyby byl nějakej problém s jakýmkoliv rámem…jiank si myslím, že by to mohly být v pohodě kola, kamoš má sabotage a je spokojenej..

        0 0
    • Komi  

      Nedávno jsem kupoval kolo a co sem se tak díval, tak Kelly´s jsou fakt v určité cenové kategorii nejlíp osazený a mě se navíc MOC líbí i designově (to je ovšem dost subjektivní)… Ale stejně sem nakonec koupil Meridu :-) (dobrá nabídka)

      0 0
      • TheIF  

        Měl jsem Kellyse – Magnuse 03 a týden před koncem 2 roční zaruky mi prasknul rám, takže jsem dostal novej :-) To byla klika

        0 0
        • Sabbath  

          Ja mam Magnuse 05, snad se mi to nestane:(. Kde ti to prasklo? Ve svaru?

          0 0
          • TheIF  

            Kousek za svárem, za středem klik. Ale to byl model 03 a myslím, že se to může stát u jakékoliv značky než, že by se to dělo jen u Kellysu. Spíše se divím te ochotě a okamžité výměně za novej rám.

            0 0
    • kurýr na bajku  

      To že to není pravda nic nemění na tom, že jedinej zajímavej a výhodnej KELLY`S cross je DEFINITE.

      0 0
      • Charlie_R  

        Souhlasim DEFINITE je krasavec, mit zbytecnejch 25k, koupim si ho jako druhe kolo k biku

        0 0
    • Volf  

      Hele ty keci neřeš. Jestli se ti to kolo líbí tak ho kup. já jsem to už tady jednou někde psal, že jedinej důvod proč bych si ho nekoupil je ten, že se mi nelíbí desingově. Je prostě takovej moc strakatej. No ale když se koukneš na mý kolo, tak je to asi jasný. Jinak když se dívám jak jsou v daný cenový relaci osazený a jakou maj váhu, tak si myslím, že není fakt důvod ho nekoupit.

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.