• Smazaný účet

    Ahoj,

    planoval jsem koupi vzduchove vidlice a chtel jsem jet v lete na mesic do „nikam“. Chtel jsem se zeptat lidi, co nejakou maji. Jakou, a jak casto se musi dofouknout, vymenit ventilek … Proste jak jsou spolehlive?

    Dik

    0 0
    • jaski  

      vymenit ventilek?

      0 0
    • Smazaný účet  

      pochopitelne v ankete mela byt jeste moznost jsou horsi, nejak jsem to omylem odklep. zmenit uz to nejde?

      0 0
      • pepek  

        Je to jakobys napsal, jestli je auto červený lepčí než zelený. %Cervený je lepčí, ale zase zelený Porsche proti červenýmu fiatu? Prostě vidle jsou Foxky, Marzochi, RS, a pak taky Suntour nebo RST. A některý vzduchový jsou lepší než některý pružinový a naopak .

        0 0
        • Smazaný účet  

          nechci rozjizdet flame, samozrejme chapu ze rozdily mezi znackami jsou vyrazne vetsi, ze vzduch/pruzina je hodne otazka i vkusu. ale zajimaly me subjektivni nazory/zkusenosti lidi co se do spolehlivosti tyce – jeste jsem neslysel, ze by nekomu praskla pruzina, ale uz jsem slysel par lidi nadavat, ze u vzduchovy potrebujou kompresor

          0 0
          • pepek  

            Tož já nevím, jak kompresor, mě stačila vždycky pumpička (za 900 Kč)a kdybych pořád nelaboroval, tak mám ve vidli vzduch 3 roky starý. Kamoš jezdil asi dva roky bez pumpičky, foukli mu to 1× za rok v servisu, on je ale flegmatik:-) Jo ale foukali (nefoukali) jsme to do Foxek, možná je to v jiných „rodinách“ jinak, ptal jses ale obecně na vzduchový vidle.

            0 0
    • Jogador  

      Měl jsem vzduchovýho skareba, a ted mám vzduchovýho Recona, a jsem naprosto spokojen a nikdy bych od vzduchu nešel, můžeš si hrát s tlakem a měnit tvrdost, utekl mi vzduch jednou ze skareba ale to bylo v mrazu a s bf vyjíždkou a to je vždy o život:)

      0 0
      • VencaV1  

        Mam pruzinovou Marzocchi a mam pruzinovou Lefty a jsem naprosto spokojen a nikdy bych do vzduchu nesel. Pokud mas pruzinu na svoji vahu, tak neni co resit, zehli to lip nez vzduch a hrat si muzes treba s nastavenim komprese. :) A taky mi nikdy nic neuteklo.

        0 0
        • goofy  

          Taky mam pruzinovou Marzochu a i predtim jsem mnel, a taky bych nemenil…

          0 0
          • bolekkrutor  

            ta spolehlivost vzduchovky je do značné míry daná výrobcem,jak už bylo řečeno,resp.taky tlakem…je rozdíl mít malou vzduchovou patronu jen v jedné noze(RST Aerosa…),a v ní šílenej tlak kolem 14atm,nebo marzocchu,kde máš velkou komoru v každé noze a tím pádem tlak v jedné kolem 3atm

            0 0
    • RomanH  

      Hlasuji pro treti moznost :)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        taky

        0 0
        • goofy  

          Tak to ja taky, pokud myslis tim pritvrzovani vzduchem v posledni tretine zdvihu… Ale ja to beru jako pruzinove… ;o)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ne. Myslim poruchovejsi nez pruzinove :) Ale to neznamena, ze bych si jen kvuli tomu nevybral vzduchovou. Pro me maji i jine mouchy :)

            0 0
            • goofy  

              Aha. Zase sem zblbnul razeni…jdu si nafackovat… :o)

              0 0
    • jonti  

      So spolahlivostou je to skoro rovnake, ak nemas smolu na zly kus, tak to dofuknes raz za 3 mesiace a inak len jazdis. Skusenost po RS Duke a Manitou Skareb. Nie je sa coho bat :) Ale aj pruziny su dobre.

      0 0
    • MartinXC  

      V anketě ti chybí volba „Jsou problémovější než pružinové“

      0 0
    • Daf  

      Tlak z nich uchazi minimalne. Mel jsem SIDa a ted mam Skareba. Ten SID neuchazel snad vubec. Foukal se na nizky tlak obe nohy vidle. Skareb se fouka do jedne nohy asi s dvojnasobnym tlakem. Tou uz lehce uchazi, ale je to skoro zanedbatelny. Kontroluji to tak jednou za 14 dni jenze kdyz tam nasroubujes pumpicku vzdycky trochu vzduchu utece, takze se neda presne rict kolik za 14 dni tlaku ztrati :) Ale urcite to neni vic jak 5 psiku :)

      0 0
      • Pekáček  

        Kámoš měl Sida a ucházela mu asi pozitivní komora do negativní, fakt humus, vidle se mu zasouvlala během závodu. Asi je to trochu o štěstí.

        0 0
      • rb  

        Souhlas s Dafem,měl sem Sida a foukal sem ho dycky jenom jednou na jaře.....

        0 0
    • Smazaný účet  

      tak jen dodam vysledek: byl to skutecne vadny kus, po dvou mesicich zuriveho reklamovani mi ji konecne opravili a neuchazi. konecne

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.