Koupě náhradních zorníků brýlí BBB

21 nepřečtených
  • tumleh

    má někdo zkušenosti s koupí dalších zorníků ?

    Trochu jsem uspěchal koupi těchto jinak super brýlí a potom jsem na internetu našel, že se prodává jiná barevná varianta s jinými základními zorníky a ty bych chtěl.

    Prodejce mi tvrdí, že samotné zorníky objednat nemůže :-(

    0 0
    • mm  

      ja sem zase chtel nahradni obroucku a musel koupit cely bryle se 3 typy zorniku. takze u BBB to asi opravdu nejde po castech

      0 0
      • Luke  

        ale jde, ja jsem treba sehnal jen tu gumicku, co sedi na nose. nekde se mne podarilo ji ztratit… a skla se taky daji sehnat zvlast

        0 0
    • fiberman  

      A jaký typ máš, já mám dvě nové skla(challenge BSG11), a brýle jsem ztratil tak jsou mi nanic .

      0 0
      • tumleh  

        no, ja mam winner bsg23, podle netu bych odhadl, že tvar je jiný, jinak dík za nabídku :-)

        0 0
      • roobi  

        zdravim,

        nedrzite nahou este nahradne skla na okuliare challenge co uvadzate v prispevku z roku 2006?

        dik. ro

        0 0
    • expen  

      jo to bych taky potřeboval docela zjistit.mě se zas podařilo při výměně tmavé sklo zlomit takže když svítí sluníčko tak mám smůlu a nechce se mi zas za několik set kupovat nové brýle…

      0 0
    • Volf  

      Je to trochu mimo mísu, ale koukni na tyto brejle. Dováží je můj kamarád, jdou rozdělat do posledního kousku a hlavně každej kousek koupíš zvlášť. Měly by bejt k dostání v optikách. Jinak nechci dělat reklamu, takže konec informací. Jo a maj super dioptrickej klip a pokud se ptáš na cenu, tak netuším. Znakča Ahead. Používám je na kolo, na běžky, na běhání k naprostý spokojenosti.

      0 0
      • tumleh  

        Vypadaj dost divně, Ahead je pro google hodně blbej název, našel jsem, že k softwaru od Ahead dostanu 3D brýle a potom už jen miliony odkazů na cykloshopy kvůli ahead hlavovému složení a brýlím… Navíc asi nebudu kupovat jiný brýle, zas tak blbě jsem nekoupil :-)

        0 0
      • Francy  

        Klidně si zareklamuj, nejsi na veřejnoprávním médiu, abys dostal pokutu ;-) zvlášť pokud s nimi máš dobré zkušenosti, Zrovna sháním nějaké brýle s dioptrickým klipem a výměnnými zorníky, vzhled příliš neřeším. U nás v optikách mají dost špatný výběr, víceméně jen Alpiny, všechny co jsem zkoušel v cykloprodejnách jsou pro mě příliš malé nebo nemají výměnné zorníky a brýle Ahead nejsou nikde na netu k nalezení, Teda pokud Ti nevadí, že Ti kamarád za reklamu nic nedá.

        0 0
        • bishi  

          Já koupil od BBB „Power wiew BSG20“ s klipem – hodnotím je dobre. Dovozcem BBB je JMC trading.

          0 0
    • hodny soused  

      V nouzi zkouším,nechci zakládat další thread.

      Nenastala nějaká změna v možnosti koupit nové skla do BBB brýlí??

      U mě konkretně BSG-23

      Díky

      0 0
      • mm  

        mam nejaky navic k brylim BSG-20. dle obrazku by ty skla mely byt stejny

        0 0
      • H1J4CK3R  

        Já jsem si před rokem koupil Protector (myslim že BSG-26) v černý barvě, ke kterejm nebyly v základní sadě ty pěkný modrý skla. No tak jsem tam normálně napsal mail a za 10 dní už jsem je měl doma. Čili myslim že domluvit by se to dalo.

        0 0
        • hodny soused  

          pěkné :-) já mám zrovna ty modrý zrcadlovky poškrábaný :-( a hodili by se i nezrcadlovky

          kama jsi psal?? díky moc za odpověd

          0 0
        • tumleh  

          tak to je supr zpráva, zkusim to taky.

          0 0
        • H1J4CK3R  

          Zdá se že Rebel bike (www.rebelbike.cz) je teď oficiální distributor BBB parts. Loni to byl myslim někdo jinej (nebo měli jinej vzhled stránek :-)) Takže bych to zkusil tam. Každopádně ty skla (no, skla, polykarbonát) se dělaj a jsou k dispozici, takže je stačí trochu zmáčknout

          0 0
    • Crempa  

      Nejaky cerstvy zkusenosti s koupi nahradnich zorniku od BBB ? Jedny kourovy skla na Retra bych ocenil…

      0 0
    • roobi  

      zdravim,

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.