• dusan1

    Dalo by se ze současné nabídky něco vybrat?

    0 0
    • dříč  

      Utíkej tam odtud.Kdo Ti bude dělat servis prodavačka na kase?

      0 0
    • corse1  

      Asi tu nenajdeš obdorníka na Interspar kola.Pro představu trochu fungující vidlice stojí min. 6000,–

      0 0
    • Luke  

      ze by nejaky sjezdovy stroj? www.bike-forum.cz/…ponenty.html?…

      0 0
      • vrazdit  

        jooo…ale na te vidlici je downhill tak mozna ten blatnik :))) ale jinak dobry kauf dle meho :)))

        0 0
    • Splinter  

      Si z toho děláte prdel… Ale je vidět kolik lidí se nad tím že by koupili kolo za 1500 vůbec nepozastaví…

      0 0
    • Marky  

      Ani náhodou, servis Ti tam neudělaj. Nehledě na to, že Ti ani neporaděj. Prodavače budeš shánět půl dne. Naši si tam neuváženě koupili kola na chalupu a to fakt jenom na ježdění po dědině, no a hnedka upadlo šlapátko a o ostatním raději ani nemluvím. Blbý nápad.:-(

      0 0
    • jihra  

      Lidi hurá do Interšpáru (Kauflandu, teska, Makra) pro kola. Alespoň budu mít dobrý kšeft v servisu.

      0 0
      • jirkag  

        U nas v Zidenucich maji na dverich cykloservisu velkej napis: Serizeni kola 500,– Serizeni kola z hypace 800,– :-)

        0 0
        • pos3k  

          uz jsem videl (v sezone) ze hyprbiky vubec neberou na servis

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Nekde dokonce i mimo sezonu… a je to tak dobre si myslim.

            0 0
            • fousek  

              No vzhedem k tomu ze by pravdepodobne oprava stala 1/4 ceny kola jen na materialu a jeste k tomu pripocitat praci technika tak by asi ani zakaznik nebyl ochoten zaplatit. Takze tenhle postup je plne pochopitelnej, myslim ze se to servizu vyplati i kdyz odmitnutej zakznik na ne bude hazet spinu

              0 0
        • Marky  

          To myslíš u Pavků?

          0 0
        • jihra  

          Já mám jen malý cykloservis přes léto v baráku a tak mám relativně čas si s těmi vraky se superhypermarketů pohrát, ale je jasné, že borec to zaplatí. No ale zaplatiti to musí nebo nebude jezdit. Alespoň se naučí, že nemá kupovat kola v podobných prodejnách a za podobné ceny. A stejně je u mne za 3 měsíce zase s totálně posraným kolem. S těmi koly z hypersupermarketů je ale i jiný problém, a to že dělají konkurenci klasickým cykloobchodům. Já sice kola neprodávám, ale vím od známých, kteří obchod mají, že když třeba přijde borec, že chce horáka, a obchodník mu řekne – tady máte něco za cca 15.000 Kč, tak mu borec odvětí, že by musel být blbec, kdyby to za tu cenu u něho koupil, když stejně vybavené kolo (rozuměj 3-talíř, 8-mikolečko, V-brake atd.) má v Interšpáru za 3000 Kč a navíc je ještě pěknější (oblíbená je reflexní žlutozelená apod.). Takže ať si to blbec koupí a užije si v servisech, pokud se ale na tom kole při jízdě z Interčpáru domů nezabije (to je ale zase něco pro nás pojišťováky). Ty hypersupermarkety mají jedinou výhodu – není tam problém kolo vyreklamovat. Znám borce, který si na jaře před sezónou koupí v hypersupermarketu nějaké trošku ucházející kolo (je vyloženě sváteční jezdec, asfalt, lesní-polní cesta), které mu přes tu sezónu jakž takž poslouží, a na podzim to několikrát reklamuje (to není problém, na těch kolech se vždy nějaká závada najde) a při třetí-čtvrté opakované závadě si vezme zpět peníze. A tak furt dokola. Takže tak se na ty debily se superhypermarketů musí – prostě se jim nesmí vyplatit prodávat takové šmejdy – i když volů, kteří ta jejich kola budou kupovat, se najde vždycky dost.

          0 0
          • Hanz_Zlin_CB  

            takhle to funguje ve vsech supermarketech a nejlepe snad v kauflandu oblibena vjeta je Nevhodna koupe. dela se to tka se vsim fritaky telky radia a proste vse.

            0 0
    • gobike  

      Nahodou unas v Tescu meli Olprana spider za 990,– :D a hned byly pryc:D

      0 0
      • Splinter  

        To je jasný.. Když to prodáš do sběrny kovů, tak eště vyděláš..

        0 0
        • JSt  

          praveze ti moc nedaji, tam je vsechno z plastu…

          0 0
          • Phoebe  

            No a co neni s plastu, tak je stějně uz zrezlý. V Tescu jsem viděl „akci“ na horská kola (1000,– Kč), ale nevím kde to vyhrabali, byla to dobrá rezatina. Než na to vlezeš, to aby sis píchnul tetanovku.

            0 0
          • Splinter  

            Teď sem čet interšpar co nám došel do schránky… A bylo to ocel,ocel,ocel,o­cel,ocel,ocel,o­cel,ocel,ocel,stan­dart,standart, brzdy typ V a vidlice odpružená s discvou brzdou(ocel)…

            0 0
            • JSt  

              ale jo, ja myslel takove ty komponenty jako brzdove paky, kliky etc. za cernou ocel stejne moc nedostanes. btw. sem ted prochazel nejake ty letaky a v globusu maji celopero olpran lazer za 2190,– a na ram je zaruka 12 let. doporucuju :))

              0 0
              • OCG  

                ja doporucuju kolo Balance z Hervisu, puvodni cena 16000, ted za pouhych 8900! Je to KOLO ROKU! dokonce to ma duralovy ram a RST Omega nebo co vidlici! Vybavu si nepamatuju, ale urcite to nebyl zadny sunt! Zajimalo by me, kde prisli na tech 16000 PC, to je normalne na COI nebo tak neco, klamani zakaznika! Dyt za 16 se da poridit slusny kolo, ne takovej strep!

                0 0
                • Milan  

                  Jo tak u tohodle jsem taky byl. Znamej ze chce kola na chajdu a ze mu to prijde spica cena. Tak jsem tam skocil a tech 8900 bylo este premrsteny. Hervis takhle dela kace na lecos,misto slevy si zvysi nakupni cenu na dvojnasobek a pak da kolo do akce :o). Ta firma BALANCE je asi pekne napakovana, kdyz je Hervis tak blbej a kupuje tak draho :o).

                  0 0
            • dříč  

              Máš pravdu ocel ocel ocel a k tomu je potřeba nakoupit fáče flastry a domluvit se na ministerstvu zdravotnictví jak dlouho budou potom ochotni Tě léčit.Každej rozumnej člověk v marketu nakoupi jídlo a jde rychle pryč

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Nekteri jeste rozumnejsi by s tebou nesouhlasili ani v tom jidle.

                0 0
                • dříč  

                  máš pravdu ale to lidem nevysvětlíš jak je něco levnýho tak to berou.Co kdyby náhodou.

                  0 0
              • Splinter  

                No s tím jídlem to bude taky diskutabilní…

                0 0
                • gobike  

                  Treba nazelenala kureci kridelka, ze?

                  0 0
                  • fousek  

                    V tom nevidim problem, kdyz muze bejt 2 plisnovy syr proc by nemohlo bejt 1 plisnovy kure?:-)

                    0 0
                  • Mamut  

                    Trocha chlorofylu nemoze nikdy uskodit.

                    0 0
                    • zaxxx  

                      chlorofyl a v plisnich? jo tak proto v panelaku plesnivej steny…oni nam ty plisne delaji kysliik:o) asi ne e

                      0 0
    • Vymi  

      pokud vim tak kazdej sam si dela servis kola… :-)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.