• james11

    Zdravím profíky, mám dotaz, napište mi proč si nekoupit Kellys Magic 06, jsem lama. Díky

    0 0
    • Sabbath  

      Spis se zeptej proc si ho koupit. Myslim ze je to slusne kolo za slusne penize.

      0 0
    • Dumbo  

      pozri co mam v profile… sipal by som si popol na hlavu keby som hlasoval proti :)

      teraz je este v lepsej vybave ako ked som kupil Magic ja… na mojom bola RST Gila Aet sice vzduchova ale nic extra… a aj smejdovejsie kluky… a i napriek tomu som spokojny..

      chod donho

      0 0
    • Phoebe  

      Pozor na kliky! Suntour je nemá zrovna pevný. Kamarád co má Magica 05, tak po 800km ulámal zuby na malém a velkém převodníku a měnil komlet za kliky SH Deore. LX přehazovačka je inverzní, s klasickým řazením Deore to může někomu vadit. Musíš být na ní hodnej, velice lehce se dá ohnout patka a pak to neřadí vůbec. Jinak si myslím, že docela dobrý.

      0 0
      • james11  

        Kolik má ten kamarád kilo a co jezdí? :-)

        0 0
      • james11  

        Zkoušel jsem ho ve Zlíně tuto sobotu a jsem jím nadšený! Už jsem si ho objednal :-) barva Black

        0 0
        • Phoebe  

          Píši pozdě ale přece. Je to rekreant, najel nějakých 2000km, ale vše v terénu, tj. hlavně lesní stezky, louky a pole. Váží kolem 80kg. Je to jeho první bajk, z čehož vyplývá, že řadil jak „dobytek“. Možná i to mělo za následek tak rychle opotřebování.

          0 0
    • james11  

      Už ho mám doma, přivezl jsem si ho z Valmezu a jsem jím přímo nadšený, o víkendu ho prubnu venku :-)

      0 0
      • Winter  

        Jojo, ale precijen nechval dne pred vecerem. ja si koupil letosniho madmana a i presto, ze jsem spokojenej s jizdnima vlastnostma a v podstate nemam vytky, tak precijen ten sjetej lak od bovdenu po 100km proste nechapu..No jo, aspon pro priste vim, ze mam koupit ty nalepky ne „az bude cas“

        0 0
    • milhaus11  

      Využiju tenhle link. Taky jsem se rozhodl pro Kellys Magic 06, může mi jen někdo něco napsat o brzdách TEKTRO 832AL, jsou to shitt, průměr, nebo … ? No, asi super brzdy to nebudou. Dík

      0 0
      • Sabbath  

        Zadne extra brzdy to nejsou, ale kdyz vymenis ty origos spalky za nejake trojbarevne BBB tak to bude brzdit dobre

        0 0
    • JirkaT  

      Mám model 2005 a jsem velmi spokojený. Vidle a její LockOut jsou dle mne nejslabší součást. Vyměnil jsem pedály za jednostranné nášlapy a je to paráda.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.