Barracuda , Piranha - Hutchinson

17 nepřečtených
  • JIRA

    Zvažuju Barracudy UST a tak mě zajímají vaše zkušenosti. Je to novinka (?) ale snad sem časem někdo něco doplní.

    Anketa: Mají podle vás význam MRC, 4 Extrusion, GMP atd.

    0 0
    • SavaH  

      pirane jsou dobry. Muzu ti prodat par novejch nejetejch kevlarovek za 1500

      0 0
      • JIRA  

        Jaký je tedy důvod prodeje? :) Zájem bych měl pokud by to byly UST.

        0 0
        • prodi  

          Asi proto, že jsou dobrý :)

          0 0
        • SavaH  

          Proc? Jeste nejsou koupeny, jsem ve FJ a maj je tu za tuhle super cenu. Kdyz to budou tu utb nebo co, tak ti mam teda vzit?

          0 0
          • JIRA  

            Děkuji za nabídku, ale nebudu Tě obtěžovat. Kdyžtak sem pošli jaro – to bude stačit. :) Jen tak pro zajímavost sem, prosím, napiš kolik ty UST (bezdušové) Barracudy stojí EUR.

            0 0
            • SavaH  

              Bezdusove Barakudy UTS nejsou jeste na trhu, sorrac, ale prej az od kvetna

              0 0
              • dodydody  

                Ach to mam smolika :(

                0 0
                • SavaH  

                  Ty ne, tys chtel prece ty MRC nebo tak nejak, ze jo? Ty mam a moooc se mi libej, jen nemam rafky na bezdus :o(

                  0 0
    • Daf  

      Jsem taky zvedavej az nekdo vyzkousi ty pyrane. Ale mam takove tuseni ze zase skoncim u pythonu :) Nemam dobrej pocit z tech bocnich vystupku rek bych ze se na tvrdem podkladu v naklonu budou zvejkat. To same Barrracuda do horsich podminek mam Bulldogy, ale jeste jsem je nevyzkousel :) Co se tyce tvrdosti smesy tak to neresim na do sire 2.1 je vsechno MRC high a sirsi mi asi zadni stavbou neprojdou :)

      0 0
      • SavaH  

        Tech 1500 za 2plastiky plati i pro Pythony, jak tubeless, tak klasika kevlar

        0 0
        • Daf  

          Ahoj. Budu je potrebovat az nekdy v kvetnu. Ale dekuju.

          0 0
          • SavaH  

            pokud je chces, tak ti je koupim, do CR se vracim az nekdy 17.4. Napis mi pls jeste dnes sms na 723766793 S

            0 0
    • SavaH  

      Ty brdo, to byl kseft. Kdyz jsem tomu typkovi v kramku polozila na stul par Barakud, par Pythonu a 2 pary topspeedu, tak na me koukal, jak spadlej z visne.

      Hosi, mate to u me. K vyzvednuti budou od 15.4. poledne do 25.4. vecer. Penizky mi date pri prevzeti pneu + spesl dovozovou taxu*

      Ty barakudy vypadaj fakt dost dobre;o)

      Jeste se omlouvam Dafovi za popleteni cen. 1500kc bylo za par bezdusovejch skorpionu, python je holt drazsi. Promin

      *cokolada dle vaseho vyberu ;o)

      0 0
      • Daf  

        Tak to by jsme se mohli domluvit na pondeli 17.4. a krom specialni dovozove taxy dostanes i na zadek :))) Ale jinak teda dekuji.

        0 0
      • faster  

        taky bych bral ty plaštiky UST,ale nevim nevim lepši bych zustal u pythonu

        0 0
    • JIRA  

      Vyzkoušel je někdo během toho roku? :) Nebo i ty PIRANHA…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.