Byl dnes nekdo taky na kole? : )

25 nepřečtených
  • dodydody

    Sme dali dnes klasiku z Krcaku u Labuti smer Tocna cihadla a bylo to porany maso naprosta dokonalost : )

    0 0
    • pavelr  

      Dal jsem na horáku 30km po silnicích kolem Ledče. Na nedělní dopoledne byly venkovský silničky překvapivě v sjízdným stavu.

      0 0
      • dodydody  

        No my dali tak 40km lesem tak 25cm snehu sme potkavali same bezkare : )

        0 0
    • fousac  

      kdyz sem videl, jak je venku nadherne, tak sem vyrazil pojezdit po cukraku a okoli.. parada.. takovej sjezdik po zeleny do vsenor.. hmmmmm… ;)

      0 0
      • dodydody  

        A kdyz to clovek neukociroval tak zuchnul jak do perin a vypadal jak snehulak : )

        0 0
        • Phoebe  

          A když si to neukočíroval vůbec, tak si skončil v Berounce, při troše stěstí na kře.

          0 0
      • fousac  

        myslim, ze dost lidi nas*ru… ;))))))) ale fakt to byla parada..

        0 0
        • fousek  

          Kde bylo takhle malo snehu? Ja sem se omezil jen na zajizdeni noveho kola. PS: na ty fotce nejsem ja, ale dostatecne vypovida o tom co sme delali celej den

          0 0
          • dodydody  

            Co jsme jezdili v Krcaku a na Tocny tak bylo snehu po kotouc cc.25cm nekde kde bylo nafoukano i vic

            0 0
            • fousek  

              hmm tak to mohlo bejt slusny na me uz bylo toho snehu kakpu moc tak sem se placal okolo baraku

              0 0
    • Twister  

      Taky jsem se byl projet v Krčáku a fakt pěkný, akorát hodně lidí.

      0 0
      • Stancek  

        Na Hane jsme se meli tak …

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Hmm, to je přesně to co miluju, musel to být docela maras, kolik km jste takhle jeli ?

          0 0
        • dodydody  

          Placu ze sem nemel sebou foto bych hodil take neco do placu sem si prpadal jak v pohadce o Mraziku

          0 0
        • cabbage  

          Že se nestydíš, jet ožralej na kole…:o)

          0 0
          • Stancek  

            :-D ozralej jsem nebyl… i kdyz pred tim jsem vydrzel od 15:00 do 04:00 v jednom tahu v hospode, meli jsme velkou akci :-) To klickovani bylo terenem… pod tim snihem byl led a koleje, co jsme tam nechali posledne… Biker… nenajel jsem moc, 30 … ale v tom marastu mi to stejne dalo zabrat, jak me, tak kolu.

            0 0
            • Biker jak Pes  

              To vidím, jak jsi mu to mohl udělat chudák. :)) Ale nic si z toho nedělej, já jsem si vyjel poprvé ven na nové silničce a vrátil se v takové chumelenici, že jsem byl rád, že jsem konečně dojel domů. Potom jsem odpoledne drhnul a leštil, jak to jen šlo… :))

              0 0
              • Stancek  

                Vsak ja jsem ho taky hned v garazi nechal pomalu rozmrznout a potom dukladna ocista, promazani a nalesteni :-) a za odmenu dostal novej retez.

                0 0
    • Smazaný účet  

      Sem se probojoval z Hostivaře do Uhříněvsi a zpět (17 km) a docela mi to stačilo.

      0 0
      • dodydody  

        Sme vyrazeli v 10.30 a do Krcaku dorazili tak 17.00 kdyz sme uz byli v Krcaku a v tech kopeckach to bylo od lidi uslapany tak nam prislo ze snad jedeme z kopce jak se lehce jelo : )

        0 0
    • black.horse  

      joj, dneska to byla paráda, škoda, že je tak brzo tma:-( jen sem se projel ze Strašnic na Hostík, Milíčák a podél Botiče do Průhonic a zpět a byla to mňamka:-) akorát v tom sněhu to jelo nějak pomalu…

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Právě mi rozmrznul smyk. Poprvé za dnešek sem přeřadil na velkej tác a lanko vod smyku se šířkou přibližovalo spíš tágu z kulečníku.

      0 0
    • Glum  

      Jo, to jsme se možná potkali někde kolem Točný. Bylo to super!

      0 0
    • DaveBury  

      Dnes jsem potkal dost bikeru mna modre ze Solane na Hospodu Na Dílech. Nejeli jste tam ? ;)

      0 0
    • DaveBury  

      Dnes jedna s nejlepsich vyjizdek..Pocasi mi vyhovovalo a skvele se slapalo :) Nebyl nekdo na Pustevnach ;) ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.