• Mike22

    Máte prosím někdo zkušenost z těmito ráfky na Enduro /FR?? Jsou za docela dobré prachy…se mi zdá. Dík za info (i za recenzi jiných ráfků DT Swiss) na mtbr.com je teda moc nechválí, že jsou mněké…

    0 0
    • TinkTink  

      Vozil jsem ho cast minuly sezony na XC vzadu…teda tady se tomu rika all mountain, enduro ci tak nejak…proste takovy pohodovy jezdeni krajinou na hranici :)…vozil jsem to s 2,5" Kendama a rozcentrovat se mi ho nepodarilo…jenom jednou jsem ho bouchnul…akorat to jsem v takovym sjezdiku prorazil na dopadu skociku obe pneumatiky a vzadu to slo do hrany jeste hur nez vepredu, takze sutr sel primo do rafku…

      Takze resume – na XC a enduro super rafek…lehky FR taky prezije, ale na tezky FR a DH bych ho nedaval…na to ten rafek neni ani urceny…navic je i pomerne uzky… :)

      Na letosni sezonu jsem obul na obe kola DT EX 5.1 – sice nepusobi tak skvelym dojmem, ale tech 120g usetrenych se hodi a pevnost se zda byt hodne podobna…

      Ze by byly za dobre prachy…to se mi nezda ani za nakupku…ale mozna mame jiny predstavy :o)

      0 0
    • maverick82  

      no budu si zaplejtat na bika druhý kola na enduro (nebo jestli chcete all mountain apod.) a taky uvažuju přesně o tom DT Swissu FR 6.1D nebo Rigida ZAC 2000 Disc. Ani jeden ráfek neznám a cenovej rozdíl je podstatnej, ale nestydim se vrazit hrachy někam, kde to bude znát. Tak jestli někdo můžete říct něco k jednomu nebo druhýmu modelu, rád se něco dozvim!!

      0 0
      • TinkTink  

        Toto jsou absolutne neporovnatelny rafky…tendle ZAC od Rigidy teda ke vsemu neni vubec nic moc…je to celkem shit – mekej, tezkej…

        A na enduro bych ty FR 6.1D nebral…jsou na to tezky…na enduro si vem EX 5.1D…mam je a maximalni spokojenost (za dobry penize nic neresim… :) )

        0 0
        • maverick82  

          koukal jsem, že ty DT jsou teda masivnější, ale jsou rozhodně subtilnější než ty moje doubletracky, co jeden váží 850g :) mrknu teda na ty ex5.1 teda

          0 0
        • maverick82  

          ještě někdo by mi doporučil nebo odsouhlasil DT Swiss EX 5.1D? :))

          0 0
          • kesu  

            no a co klasiku mavic 321,sice neni nejlehčí(tušim 570g),ale vydrží hodně a je i vcelku širokej

            0 0
      • Smazaný účet  

        jo, toho zac-a vyskrtni :( ho mam......

        0 0
      • vratan  

        nie su na to co ich chces urcene skor DT 5.1?

        0 0
    • Kozel  

      Osobne jsem je mel v lonskem roce a musim rict, ze pokud by mely slouzit na tvrdsi zachazeni, tak urcite NE. Mel jsem je na DH kole a po cca. 10 jizdach se prohnuly steny na cca. 6 mistech dovnitr a jejich likvidace nabrala neuveritelnou rychlost. Skoncilo to stavem, kdy rafky byly absolutne do ctverce. Tu mekost mohu jen potvrdit.

      0 0
    • Mike22  

      ja jsem koupil nakonec Sunrims Singletrack na slovensku za nějakych 700 Kč. Spokojenost za slušné prachy…

      0 0
      • maverick82  

        o těch jsem taky malinko přemejšlel, ale pár lidí jsem o nich slyšel nehezky vyprávět…

        0 0
        • dodydody  

          Take mam singl ale pudu do S type nebo MXT ten singl sem rachnul hned prvni den : (

          0 0
          • maverick82  

            no řachnout první den ráfek není zas takový umění… já to ale nechci na skotačení, na to mám doubletracky

            0 0
    • papla  

      Zdravim chcu se optat narvu na ty DT6.1 x-kinga 2.4? diky

      0 0
      • kubad  

        proč bys nenarval?

        0 0
        • papla  

          No ja se radeji zeptam bo 2,4 big betty tam sly hodne tezce. A nemam s tim kingem zkusenost

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.