• pepa_16

    Zdar. Zaslech sem neco o tom, ze zubate kotouce kurvi desticky (ale je mozne ze uz to u dotycneho prestalo, protoze tohle rikal kdyz mel ten kotouc novy, nezajety)… Ma s timhle nekdo zkusenosti?

    0 0
    • Tomcat  

      No kurvý není to správný pojmenování. Prostě to obrousí destičky dřív. Je to náročnější na seřízení.

      0 0
    • lubos  

      Staci malinko vykrivenej zub a je to nejspis v pytli s destickou. Navic tohle se mi ani nelibi a nechtel bych pod takovej kotouc padnout :) Design ala Magura Marta nebo Avid Juice je mnohem lepsi a brzdni cast je spojita.

      0 0
      • ota  

        souhlas

        0 0
        • ice  

          ja tenhle zubatej kotouc od A2z vozim a desticky to nekurvi, mam zatim BBB a cekaj na me goldfreny.

          na serizeni je to stejne lehky jako s jakymkoli jinym kotoucem,nedela to zadny ABS efekt, zadny zasekavani,

          ten kotouc je poradne tvrdej a jen tak ho neco nezkrivi

          ty zuby neskrtaj a nenicej desticky

          je tu spousta spatnejch nazoru!

          0 0
          • Tomcat  

            Samo kdo má něco jiného než ty má špatnej názor LOL.

            Takže podle mně jsou Windows XP SP2 nepadající systém, že někomu padaj tak to asi má špatnej názor :-P

            von až někdo bude mít kotouč co máš ty velikostně, tu samou brzdu (třmen) , podložky redukci atd… tak možná na tom něco bude. ;-)

            0 0
            • enjoy  

              mne nepadaj. teda jo:-),ale jenom kdyz jim fakt nalozim:-)

              0 0
            • dieegoo  

              Tak tak.. zalezi jen na tobe, cim si Windows zaseres.. jinak taky nepadaj

              0 0
    • pepa_16  

      Nebo jaky kotouc byste doporucili pro brzdu Sh. LX (203)? Myslite ze by to s timhle bylo v pohode? Nebo doporucte jinej!! Dik

      0 0
      • tomaasz  

        Rozhodně doporučuji kulatý kotouč, tahle zubatá pila nevydrží dlouho rovná a křivé zuby budou škrtat a rychle ničit destičky. Pokud budeš používat organické destičky tak stačí levný kotouč, třeba 203 od a2z za cenu okolo 500,–. Sintrované destičky vyžadují tvrdé kotouče.

        0 0
        • pepa_16  

          Ok..a co rikate tomuhle? A nevozi ho treba nekdo?

          0 0
          • Radek Broz  

            Vcera jsem ho namontoval (203), takze skusenosti zatim zadny, ale je hezkej;-) Neni zubatej az tak mc, takze by to mohlo chodit dobre. A s jinejma Aligator kotoucema mam zkusenost, ze se to od originalu nepozna.

            0 0
          • BoB  

            Já ho mam na kole a je super. nekroutí se brzdí.

            0 0
          • Máza  

            Mám tyhle 203ky na biku na Saintech a v pohodě nejvíc za ty money…

            0 0
          • Máza  

            Jo a ještě sem zapomněl dodat že vypadá fakt luxšusně!

            0 0
          • fousmen  

            mam je par tydnu na Deorkach M-525, vepredu 8", vzadu 6", brzdi to paradne, vypadaj dobre a desky urcite nezerou vic nez normalni kotouce.

            0 0
          • Meesha  

            ve 160mm ma 133g, takze u me je o kotoucich uz asi taky rozhodnuto :-)

            0 0
          • Kol.ista  

            Presne tenhle 180mm kotouc vozim ja vepredu s brzdou Avid BB5. Max. spokojenost

            0 0
            • vifon  

              tiez som ho kupil-180 dopredu aj dozadu na Sh., vyzera naozaj dobre

              0 0
      • Smazaný účet  

        sem ty zubaty kotouce nejakej cas vozil, moc se neosvedcili i kdyz byli teda hezky :-) tedka avidacky polygony a sou zupa :-))

        0 0
    • Alex  

      Ja mozem doporucit tie kotuce co mam na bajku, za cca 800 km mi to nic nepokurvilo, tie zuby su tam celkom nahusto a plocha dosticky ktora sa nedotyka kotuca je dost mala.

      0 0
    • kovar  

      tyto kotouče jsou hloupé.

      0 0
    • BB  

      mel jsem subtilni kotouce od Magury, sice ne tak zubate, ale pekne se vlnily. Zkusenost nic moc, ale ne ze by odchazely desticky, ale kotouc se spatne chladil a pri dlouhych sjezdech brzda vadla. Myslim, ze kotouc je presne to misto, kde je gramareni nevhodne. Po prechodu na Sh kotouce, ktere maji vetsi hmotu a vahu stejna brzda funguje v dlouhych sjezdech bez problemu. Pod dlouhym sjezdem si ale predstavuji neco jako z Tremalza na Notu na Garde. Tam se to projevovalo. Z Hrebene do Halounu to fungovalo i s lehkym kotoucem.

      0 0
    • wroum  

      tak tyhle kotouce fungujou uplne normalne a nic nekurvej. dokonce i brzdej. mozna mizej rychlejc desticky, ale nijak zasadne.

      0 0
    • Yann  

      Ja bych se na to kouknul z druhe strany – (podle me) nejde tak moc o opotrebeni desticek ale vlastniho kotouce. Jelikoz je mensi stycna plocha s destickou, tak vznika vetsi merny tlak na mensi plose. Tim padem dojde k rychlejsimu opotrebeni. Nechci tady rozvijet nejake teorie, ale mam realnou zkusenost s kotoucem od Hayes HFX-9XC, kde k tomu doslo – uprostred mezi otvory. BTW – uz mam jine kotouce.

      0 0
      • Pi†el  

        jj pravda. tydle kotuce od hayes nic nevydrzej

        0 0
        • Meesha  

          co je „nic“? mam ho 4 roky a je uplne v pohode…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            … nekoroduje ;)

            0 0
          • Pi†el  

            jakoze v mistech mezi tema ovalnyma dirama strasne rychle ubejva material. Fotrik mel na kole vepredu 6" a vydrzel mu asi sezonu a pul. A to neni zadny prase, brzdi trochu s predstihem a jezdi zkopce tak napohodu.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.