• siskin

    Zravim vsechny kolisty,a mel bych par otazecek-Momentalne pobyvam v Irsku,a protoze zde neni mnoho cest vhodnych pro mtb,rozhodl jsem se ze si poridim silnicku.Chtel bych znat vase tipy na ziletku do 1000E,jakou velikost na 178cm,shimana­no/campa apod. Diky S.

    0 0
    • Vrci  

      Budeš v Irsku i kupovat nebo pro ni pojedeš do Čech. Viděl bych to na nějakej celohliník, karbon vidle s alu krkem. Já sám bych dal přednost Campě, ale na ní moc hotovek neni.

      Za celkem zajímavý ceny má teď kola Pell´s a Šírer.

      Zkus položit dotaz i tady a trochu se pohrabat v již proběhlých tématech www.cyklodiskuze.cz/, protože pár lidí kupovalo novou žiletku a budou mít větší přehled o cenách než mám teď já.

      0 0
    • Ruprecht  

      a co tohle?: www.cycles-lapierre.fr/…ucts/933.htm osazení sice nic úchvatného (ale funkční). Rám a vidle ok a to je základ…

      0 0
      • rarášek1  

        Až na tu váhu. Tolik váží můj bike! I s plným bidonem!!!!

        0 0
        • Ruprecht  

          ale určitě nemáš kolo za 30, nebo jo?:-) a je otázkou jestli volit kolo na 105 s rámem co stojí za hovno nebo naopak…komponenty jdou časem vyměnit a váha půjde dolů… přeci jen tiagra není žádný ultralight…

          0 0
        • cabbage  

          9,0kg? ses si jistej ze jezdis na biku?;o)

          0 0
      • bajaja  

        Peloton 3/2006 je tam test silnicek kolem 30, Svorada neni osklivej ale to eRBecko je famozni

        0 0
    • noname0  

      prijmy pozdravi od obce silnicacu pinozicich se v karajine okolo Ripu.Co se tycev velikosti, doporucim ti 58 cm vysku ramu, pokud si vyberes klasickou geoemtrii a ram bude mit rozmer stred vrch sedlove trubky(napr. Fort), pokud by byl ram meren strwed stred(horni ramove trubky potrebujes velikost 56 cm, opet pro klasickou geoemtri. Pokud by se jednlo o slopingovy ram, ty jsou uvadeny vetsinou vtzv. kosiloveych velikostech a tam bych volil velikost L. vybava: doporuciji spise Shimano 105, na ultegru se pravdepodobne v teto cene nedstanes, jiste by byla lepsi. podle toho jak velky jsi chrt bych uvazoval o prevodnicich 52/39 a nebo compact tedy 50/34(prevazuje turustika). Delku klik bych volil 172,5, ev. 175 mm(pokud jezdis vice silove) Campa je dne meho nazoru tvrdsi na razeni, je vsak vetsi drzak, avsak v teto cene se dostanes na sadu Mirage,Veloce je jiz drazsi. tedy 105 je lepsi volba.Moje doporuceni ram sloping vel. L, vybava SH 105 50/34, 172,5 kliky…

      0 0
      • noname0  

        pozdravy a pod. na gramitiku nehled prosim

        0 0
      • JIRA  

        V čem jsou hlavní rozdíly mezi 105 a ULTEGRA? Cenově je to podobně ULTEGRA 2005 14000 10­5 2006 13300 L­íbí se mi kliky compact a víc fakt jako nesilničář nepoznám… :)

        0 0
        • noname0  

          urcite je rozdil ve vaze, Ultegra by mela byt i kvalitnejsi a ma jiste presnejsi razeni nez 105, od r- 2006 jsou obe sady s desitkovou kazetou, takze tento drivejsi rozdil jiz neni.

          0 0
          • JIRA  

            Se zatím snažím hledat po bazarech ale moc v nabídce není. Nemá někdo nějaký tip? Procházím ivelo, peloton a cyklobazar. Nakonec asi budu shánět Ultegru i když je to hlavně z důvodů lepší šance pozdějšího prodeje.

            0 0
      • vano  

        Compact nemusi byt len na turistiku, ak das do zadu kazetu 11–21, resp. 11–23, tak s tym vpohode mozes aj pretekat

        0 0
    • siskin  

      Diky vsem za odpoved a chtel bych dodat,ze to bude moje prvni silnicni kolo a tudiz se v tom VUBEC neorientuju.Kolo budu kupovat pravdepodobne tady v Irsku-doprava z Cech je pomerne slozita.(2×le­tadlo+2×bus) a predpokladane vyuziti je pouhych 3000–4000km/rok. Diky za dalsi tipy S.

      0 0
    • Meesha  

      prece klasiku ne? Ikdyz trochu inovovanou… :-)

      0 0
    • dada  

      distributora nemaj ani u nás ani v irsku ale tím spíš by ti to mohli na ostrovy poslat ne? www.canyon.com/…r/index.html?b=28

      0 0
    • Vrci  

      Tohle mi přijde jako zajímavá volba:

      www.bike24.net/1.php?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.